Video dodane przez: totil 22 paź 2016 | 18:03
+1
Zalosne zachowanie farsiarzy z ta butelka
25 paź 2016 | 22:50
+2
Jesli macie problem z tym czy przy pierwszym golu Messiego byl spalony polecam ogladnac skrot meczy MC z Southampton tam bodajze Aguero skoczyl do dosrodkowania Kevina gdzie byl na spalonym a nwet nie dotknal pilki i po strzale Stons'a byl spalony a tu ewidentnie Suarez zaslonil bramkarza powinien byc spalony..
24 paź 2016 | 23:22
+3
Dobry mecz, ale po tym skrócie zajmuje się głównie analizą ilu dorosłych chłopów jest w stanie powalić jedna butelka z wodą. Po co takie ceregiele.
-2
Działacze Realu Madryt są oburzeni wczorajszym sędziowaniem w meczu Valencii z Barceloną, informuje MARCA. Królewscy utrzymują się przy zdaniu, że nie rywalizują z Barceloną na równych warunkach, a kolejnym gigantycznym przykładem jest wczorajsza postawa Undiano Mallenco, która wzbudziła kontrowersje nie tylko w Hiszpanii, bo temat podniosły największe gazety sportowe na świecie.

Podobne odczucia towarzyszyły socios na dzisiejszym zgromadzeniu. Wielu z nich podnosiło temat w oficjalnych przemowach i prosiło klub o rozpoczęcie działań w tej sprawie poprzez odzyskanie znaczenia w federacji czy formalne protesty po takich spotkaniach. „100 punktów albo nic”, było bardzo często powtarzanym zdaniem. Jeden z właścicieli powiedział, że nie rozumie jak klub nie robi nic z tym, że Joan Gaspart, były prezes Barcelony, zasiada w najwyższych władzach federacji, życząc w mediach otwarcie wszystkiego najgorszego Królewskim. Przytaczano też różne statystyki krążące od wczoraj w sieci. Na przykład, z Mallenco Barcelona wygrywa 85% meczów, a Real 41%, czy od początku poprzedniego sezonu bilans Katalończyków w karnych to 22:1, a w czerwonych kartkach 1:11.

Klub w ostatnich miesiącach ocieplał swoje stosunki z federacją czy prezesem Villarem, ale ludzie Realu Madryt są zdania, że na dzisiaj Barcelona ciągle gra z przewagą i ochroną. Oburzenie i wątpliwości rosną w kolejnym sezonie, a socios żądają zajęcia się tym tematem.
23 paź 2016 | 18:33
+3
Masz rację... powinni być oburzeni... UM to beznadziejny sędzia.. jeśli sędziował by ten mecz sędzia znający przepisy to CFB grałaby od 19 min z przewaga 2 zawodników a to wszystko co działo się później wyglądało by zupełnie inaczej..
Jeśli masz troche więcej lat niż naście i patrzysz na piłkę oceniając ją rzetelnie, bez względu na Twoje sympatie to możemy podyskutować..
MARCA jak i AS to taka sama propaganda [ kiedyś dyktatora hiszpańskiego] RM jak teraz nasza TVP.. ale jak to mówią: głupi nie zrozumie a mądry zawsze wie o co chodzi"
23 paź 2016 | 17:37
+7
Gratulacje dla Barcelony za walkę do końca i zwycięstwo. Mecz pełen walki i emocji. Szkoda kontuzji Andrésa Iniesty. Oj posypią się kary za ta butelkę.
23 paź 2016 | 15:57
-9
Czy tylko mnie wkurwia głos tego komentatora? Poza tym mecz walki, bardzo wyrównany. W kwestii karnego to bym polemizował. A Suarez to mega ciota, wyglądało to tak jakby jakimś kamieniem dostał a nie butelką :D
23 paź 2016 | 15:25
+9
Ten mecz to jedna wielka pomyłka.. myślę tutaj oczywiście o trójce panów w żółtych koszulkach.. błędy które wypaczyły cały przebieg spotkania, wynik i wszystko co może się zdarzyć w ciagu 90 minut meczu piłkarskiego.. Oglądam piłę nożną od 45 lat i takich niekompetentnych sędziów na tym poziomie grania mozna byłoby szukać ze świecą.. Co najgorsze to ten Pan juz wielokrotnie robił to samo i dalej biega po boisku z gwizdkiem, tolerowanie brutalnej gry [ piłkarzy VCF ..], brak szacunku do kibiców, piłkarzy i trenerów.. Totalna degrengolada jesli chodzi o postawę UM..
Patrząc z boku na ten mecz, obiektywnie, nie z trybun zdziczałej publiczności stadionu ani siedząc w knajpie w BArcy to:
1. już w 12 minucie a potem 19 VCF powinna mieć o jednego i kolejno dwóch zawodników mniej.. Nie ma znaczenia że to atak na piłkę jesli odbywa się on z tyłu poprzez nogi zawodnika na wysokości kolana w pierwszym przypadku a w drugim to jest po prostu bandytyzm boiskowy.. wjazd na pełnej szybkości wyprostowana nogą na wysokości piszczela ..
2. 25 minuta atak GARAYA od tyłu na Neymara, goscia który miał juz żółtą kartkę za takie same zagranie 4 minuty wcześniej na Suareza..
3. Dwa pociągnięcia za koszulkę przez SB to przestepstwo boiskowe, oba powinny byc ukarane żółtymi kartkami, nie tylko jedno..
4. pomiedzy 30 a 38 minutą FCB powinna zamknąc ten mecz, [ 2x Suarez 200-etki] pomimo że grała na 11 zawodników z których 2 powinno moczyć za bardzo gorące głowy pod prysznicem..
5. Gol Messiego - nieważny.
6. Piłka to nie szachy, walka Umtitiego w polu karnym o piłke z napastnikiem pokazała tylko jak trudno przestawić obrońcę BArcy..\
7. 49 min.. - nastepna okazja do "zasypania" VCF w tym meczu..
8. Evidentny karny.. czas meczu nie ma znaczenia..
9. Bydło na stadionie, które upodobniło sie do bydła z VCF na boisku..
Reasumując: to co się działo od 19 minuty nie powinno mieć w ogóle miejsca ponieważ przy normalnym sędziowaniu obie drużyny nie grałyby w tych stanach osobowych a zdarzenia boiskowe wyglądały by zupełnie inaczej.. VCF może mówić o dużym szczęściu ponieważ na boisku była tłem a to, że sędzia był tragiczny było dla nich paradoksalnie b. dużym plusem.. Jak sie gra w osłabieniu z FCB nie trzeba nikomu tłumaczyć..
Katastrofalna skuteczność FCB to jedna z przyczyn takich emocji w końcówce..
pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców piłki nożnej.
23 paź 2016 | 17:08
-1
a teraz napisz o barcelonie swoim klubie obiektywnie
23 paź 2016 | 17:10
-2
dlaczego nie napisales ze pierwszy gol byl nieslusznie uznany dzisiaj w meczu ManC z swietymi byla bardzo podobna sytuacja nawet aguero tak nie przyciagnal uwagi jak suarez ale byl na salony sedzia zagwizdal spalonego a barcelon to jest jak legia gdzie nie moze to sedzia pomaga jak by nie patrzec lekka zenada patrzac obiektywnie nie zaslepiony barca
23 paź 2016 | 18:37
+1
Umiesz czytać ze zrozumieniem??? czy czytasz tylko to co Ci pasuje.. Przeczytałeś pkt.5 ???
23 paź 2016 | 15:24
+5
Po karnym bardzo brzydkie zachowanie Neymara.Kpienie z kibiców to zdecydowanie za wiele.
23 paź 2016 | 15:07
-3
Tak to jest jak przereklamowany bramkarz który niby lepiej gra nogami ale jako bramkarz jest słaby zmusza klub do sprzedania lepszego konkurenta do miejsca. Barcelona lubuje się w ręcznikach...
23 paź 2016 | 13:40
+3
ach ci polscy fachowcy od siedmiu boleści...
23 paź 2016 | 13:04
0
Ale coraz wiecej druzyn stawia sie barcelonie. Nie jest latwo grac w roli faworyta sprawidliwy byl by remis ale nie mi to oceniac a ta butelka co najmniej nie na miejscu
23 paź 2016 | 12:43
-3
GDZIE BARCELONA NIE MORZE TAM SEDZIA POMORZE
23 paź 2016 | 13:29
0
Sędzia jest z pomorza czy co? Bo jesli chodzi o pomoc to zupełnie inaczej sie pisze Madrycki dzieciaku. "Pomorze" haha
23 paź 2016 | 14:27
+3
Masz marną nauczycielkę od j.polskiego kolego...
Jeśli chodzi o mecz to już w 19 min Valencia powinna grać w 10.. To Barcy sędzia nie pomógł... To że Gomes ma całą nogę po tym wejściu wyprostowana nogą.. Szok..
23 paź 2016 | 11:26
-1
Oczywistym jest fakt, że Barcelona w przekroju całego meczu grała dużo lepiej (w końcu to Barcelona). Ale jak możecie być tak ślepi, by zaprzeczać oczywistemu spalonemu w pierwszej akcji? Ja się wykłócać nie mam zamiaru, oto fachowa definicja spalonego:

"Zawodnik, który w momencie dotknięcia lub zagrania piłki przez współpartnera przebywa na pozycji spalonej, może zostać ukarany jedynie wtedy, gdy bierze on, według opinii sędziego, aktywny udział w grze poprzez:

branie udziału w grze (czyli przyjęcie lub zagranie piłki),
przeszkadzanie przeciwnikowi,
odnoszenie korzyści z przebywania na tej pozycji (czyli zagrywanie piłki odbitej od słupka, poprzeczki, przeciwnika lub współpartnera)."

Pozwólcie, że powtórzę: "przeszkadzanie przeciwnikowi", a Suarez (co widać chyba gołym okiem) ograniczał widoczność bramkarzowi Valencii. Niestety, sędzia tu zawinił. Pomimo tego dalej uważam, że nie miało to wielkiego wpływu na wynik, bo Barca była po prostu lepsza. PS. Nie jestem kibicem Barcelony.
24 paź 2016 | 08:44
-1
Dobrze, że się nie chcesz wykłócać, bo nie miałbyś z kim. Był spalony tak samo jak były dwie czerwienie, a potem jeszcze trzecia z dwóch żółtych..
23 paź 2016 | 11:19
-5
Kurwa mać, nie chcąc nikomu ubliżać, Barcelona nie powinna tego wygrać. Valencia pokrzywdzona przez sędziego, kiedy wkońcu wprowadzą te powtórki. To by się tylko odbiło pozytywnie na każdym, nie było by przekrętów i nurkowania.
23 paź 2016 | 10:49
+20
Czy tylko mi się wydaje, że po tym karnym Neymar "pozdrawiał" fanów Valencii. Równie chamskie zachowanie jak rzucenie tą butelką.
23 paź 2016 | 10:43
-4
Pierwsza bramka dla Barcelony nie powinna być uznana. A przy karnym pięknie się Suarez położył, naprawdę pięknie.

I od razu mówię: nie jestem antyfanem Barcelony, tylko opisuję co widzę.
23 paź 2016 | 12:36
0
Wiec kiepsko widzisz. Do okulisty, już! :D
23 paź 2016 | 19:11
+1
Kibic Barcelony któremu daleko do obiektywnej oceny tego co widać jak na dłoni. Zapoznaj się z przepisami gamoniu a nie wysyłaj mnie do okulisty. Zresztą z kim ja gadam. Fani Barcelony i Realu to w większości ćwoki i płaczki.
23 paź 2016 | 10:06
+15
Zabawne jak 5 mężczyzn kładzie się od jednej małej butelki w polowie napelnionej woda :D
Emocje były wielkie a Neymar sam sprowokował ten rzut.
23 paź 2016 | 14:09
-2
Weź się ustaw a kolega niech Ci z 4 piętra bloku rzuci plastikową butelką z wodą na morde. Zobaczymy czy się nie położysz na ziemi.
23 paź 2016 | 22:31
+9
Człowieku, tą butelką dostała jedna osoba, a położyło się 4 chłopa. Fala uderzeniowa czy kurwa co?
23 paź 2016 | 09:56
-1
oficjanie 6-8 tygodni przerwy Iniesty.
23 paź 2016 | 09:50
-3
Brawo kolejne cenne zwycięstwo a kibole Valenci dno! Szkoda Iniesty bo w jego wieku taka kontuzja to może być koniec kariery :(
23 paź 2016 | 09:22
+3
Brawo Barca . W jakiej formie by nie była Valencia to zawsze trudny teren.A co do sędziowania nie tylko w tym meczu ale w całej LFP się nie wypowiadam bo swoje już napisałem swojego czasu/Uważam że bez powtórek video niestety dla kibiców będzie bajzel i piszę tu ogólne
-2
Jak domagacie się spalonego przy 1 bramce Barcelony to bądźcie sprawiedliwi do domagajcie się spalonego również przy 2 bramce Valencii. Zawodnik na spalonym mógł odwracać uwagę bramkarza co mogło utrudnić mu interwencje. Tak ? Tak.
Ale nie ma tu obiektywizmu tylko jest wylewanie swoich żali :)
23 paź 2016 | 11:23
+6
To są dwie zupełnie różne sytuacje. W pierwszej bramkarz nie widział piłki bo strzał poszedł dokładnie po linii w której stał Suarez, więc napastnik Urugwaju brał czynny udział w akcji. W drugim przypadku zawodnik nie zasłaniał bramkarzowi piłki, więc o spalonym nie ma mowy.