Długi skrót:
Video dodane przez: pct 22 paź 2016 | 22:39
23 paź 2016 | 23:46
0
No i w końcu stara szmata przegrała ligowy mecz na San Siro. Śmieszą mnie te komentarze ,że sędzia pomógł, a jak juve sędziowie pomagają to tego nikt nie widzi... Po prostu MILAN był lepszy i tyle !
23 paź 2016 | 23:11
+4
Nie leży Juve stadion San Siro w tym sezonie 'd
23 paź 2016 | 19:53
+5
Gratulacje dla Milanu, nie było łatwo. Szkoda Juve, starali się, ale San Siro zaczarowane
23 paź 2016 | 18:06
+3
Ajjj szkoda tej porażki ale gratulacje dla Milanu. Klub z San Siro powoli się odradza. Gol Locatellego po prostu cudowny.
23 paź 2016 | 16:20
+9
Brawo Milan!
23 paź 2016 | 16:16
+7
Tylu komentarzy pod meczami AC Milanu dawno nie było sezonowcy wrócili ;)
+1
wychujali Juve z tym wolnym, ale brama dla Milanu 1 klasa.
23 paź 2016 | 14:02
+5
no rzeczywiście jebnął jak Hanka w kartony...
23 paź 2016 | 13:57
+5
Brama super, ale co sedziowie przekrecili mecz to ich :/
23 paź 2016 | 13:50
+4
Świetny mecz na San Siro. Locatelli co przysadził ;)
23 paź 2016 | 13:09
+6
Juventus wydaje ni się że został okradziony z gola. Bonucci nie był na spalonym, a to on wychylił się po tą piłkę, której i tak nie dosięgnął. Kolejka błędów arbitrów jeżeli chodzi o ligi europejskie...
23 paź 2016 | 12:31
+14
Brawo brawo brawo! Czas na wielkie odrodzenie wielkiego klubu.
23 paź 2016 | 12:15
0
I mamy niespodziankę
23 paź 2016 | 12:07
+11
Młodzież w Milanie jest niesamowita! Ciągnie ten zespół do przodu.
23 paź 2016 | 11:54
+12
Mimo że kibicuję głównie Juventusowi to z niecierpliwością czekam na powrót Milanu z czasów gdy grały w nim takie gwiazdy jak Szewczenko, Pirlo czy Maldini a każda drużyna w Europie drżała na myśl o wylosowaniu Milanu w grupie. Może od tego sezonu zacznie się ten powrót?
+11
Tabela Serie A wygląda, jak za starych dobrych czasów, jeżeli chodzi o pierwszą trójkę. Będzie rywalizacja do końca, jeżeli chodzi o trzecie miejsce dające możliwość występu w eliminacjach LM. Walka moim zdaniem rozegra się między Romą, a Napoli. Z polskiego punktu widzenia ciężko jest ocenić, która drużyna zasługuje na to trzecie miejsce. W Napoli gra dwóch Polaków, w Romie jeden, więc pierwsza możliwość wydaje się rozsądniejsza. Milanowi należy się powrót do elity LM, drugie miejsce jest zdecydowanie w zasięgu, mam nadzieje, że utrzymają tą pozycję, a kto wie być może warto zaatakować Juventus w walce o mistrza. Ten mecz dowiódł tego, że jest to w zasięgu.
23 paź 2016 | 12:09
+3
Hola hola. To dopiero 1/4 sezonu - oczywiście tego nie życzę, ale Milan może przegrać jeszcze 9 spotkań z 'ogórkami' i wylądować na 8 miejscu. Nie dziel skóry na niedzwiedziu ;)
23 paź 2016 | 09:37
-9
po decyzji sedziego z pierwszej polowy i ograbieniu Juve z prawidlowo zdobytej bramki przeczuwalem ze Milan zwietrzy swoja szanse :) takie decyzje potrafia wypaczyc wynik meczu i chcialbym zeby w koncu wprowadzili te powtorki w trakcie meczu. Allegri troche zawalil mogl wczesniej zmiane zrobic ale to nic, bo Juve pozostaje w tabeli tam gdzie ich miejsce, a mysle ze Milan jedyne co moze ugrac w tym sezonie to awans do Ligi Mistrzow. Choc szczerze mowiac dla nich nie bedzie to latwe..
23 paź 2016 | 09:34
+12
Nie spodziewałem się że Milan wygra ale w sumie to dobrze dla Seria A bo będzie ciekawiej.
23 paź 2016 | 09:21
+17
Brawo Milan! Może ten sezon będzie w końcu przełomowy i Milan wróci tam, gdzie jego miejsce? Oby tak było.
23 paź 2016 | 09:00
+24
Jak to cudownie wygląda <3 W końcu od kilku lat doczekałem tej chwili AC Milan drugi w tabeli rozbija Juventus <3 Forza Milan <3 Idziemy po Scudetto <3
23 paź 2016 | 09:28
-10
hhahahhha rozbija xD dobre. Na pewno nie zagrali lepiej od Juve w tym meczu, a bramka w pierwszej polowie dla Juve jak najbardziej prawidlowa, wszyscy eksperci sa zgodni. Scudetto ? xD xD xD blagam Cie, no ale marzyc kazdy moze.
23 paź 2016 | 09:56
-6
To Juventus wygrał ? :O
23 paź 2016 | 10:05
-12
nie, wygral zespol ktoremu ewidentnie w tym meczu pomogl sedzia. Z reszta Milan ostatnio dostaje sporo takich prezentow. Ostatnio Matri tez strzelil im bramke ktorej sedzia nie uznal, w tym samym meczu Mexes powinien byl zobaczyc czerwona kartke, nie zobaczyl :D mimo ze wczoraj Juventus nie byl zespolem gorszym, to przegral, trudno sie mowi. Przynajmniej nie grali zle, pozostaja na szczycie tabeli :) Oby jak najszybciej wprowadzili powtorki w trakcie meczow, wtedy nie bedzie takiej sytuacji.
23 paź 2016 | 10:10
+9
Każdy ma swoje zdanie. Pozdrawiam :)
23 paź 2016 | 10:18
-9
no tak, zgodze sie z tym w 100 % :) tylko ze prawidlowo zdobyty gol przez Juve to nie jest moje zdanie :D to jest fakt. Rowniez pozdrawiam
+10
Piekna brama ! oby utrzymali taka passe do konca sezonu !
23 paź 2016 | 06:58
+12
Montella robi dobrą robote,ma kilku mlodych zawodnikow na czele z donnaruma ,mam nadzieję ze to poczatek druzyny na miare poprzednich
23 paź 2016 | 02:53
+21
Brawo Milan. Powstaje z kolan mam nadzieje. Bramka przepiekna,nawet Gigi nie byl w stanie tego obronic. Co do gola dla Juve,raczej slusznie nie uznany ale w takich przypadkach az sie prosi o skorzystanie z powtorek video.
23 paź 2016 | 02:20
+8
Przed sezonem byłem zły że nie zrobili wielkich transferów po przyjściu nowych właścicieli .A teraz okazuje się że i bez tego można ;D Dobre jest to że zespół znowu opiera sie o wychowanków lub zawodników włoskich kupowanych z innych klubów .
23 paź 2016 | 01:55
+7
Warto bylo obejrzec ten mecz dzisiajszego wieczora,szczegolnie dla tej przepieknej bramki Locatelliego.Milan malymi kroczkami wraca do formy.Wielkie brawa dla czerwono-czarnych barw !!!
23 paź 2016 | 01:19
+5
W końcu można powiedzieć z czystym sercem że to był świetny mecz Milanu..... Wg mnie zachowanie Buffona było niezwykłe. Myślę że śmiało można go postawić w jednym szeregu z takimi legendami jak Del Piero, Cannavaro, Totti czy Maldini. Zasłużył sobie by być w tak doborowym gronie.
23 paź 2016 | 00:32
+6
Świetny Milan, przez ostatnie 30 minut meczu kibicowałem im jak swojemu zespołowi. Brawo! Oby grali juz tylko lepiej
23 paź 2016 | 00:16
+11
niespodziewana porażkca Juventusu, czyżby Milan się odradza,,
23 paź 2016 | 00:30
-21
3 strzały w całym meczu vs 18, przewaga optyczna Juventusu do tego niesłusznie nieuznany gol dla Juve... ten wynik to dzieło przypadku... w rewanżu Juve napyka im z 4:0.
23 paź 2016 | 06:56
+11
4celne strzaly na 18 to jednak malo
22 paź 2016 | 23:37
+15
I o to chodzi,wspaniały wieczór jak dla mnie Milan w końcu robi swoje :)
22 paź 2016 | 23:35
+11
Milan wraca !!
22 paź 2016 | 23:32
+14
Choć jestem kibicem Realu to uwielbiam też AC Milan i Inter Mediolan. Rośnie numero duo Gigi :)
San Siro po ostatniej obronie w meczu Donnarummy coś pięknego, cała drużyna się cieszyła razem z młodym chłopakiem. Życzę mu wspaniałej kariery. Talent ma niesamowity. Trzeba go wykorzystać.