Video dodane przez: pct 23 paź 2016 | 17:12
+1
Premier league w następnym roku może wymieść europejskie puchary co myślicie?
26 paź 2016 | 18:56
+3
Dexter,pamietasz sezon 2006/07 ligi mistrzow?Trzy druzyny z Premier League w polfinalach(Manchester,Chelsea,Liverpool).Niestety zadna z tych druzyn nie zdobyla LM
25 paź 2016 | 00:47
+7
Z meczu na mecz rozkrecaja sie to cieszy :) oby utrzymali taka forme ...
24 paź 2016 | 21:52
+5
Prawdziwy pogrom w wykonaniu Chelsea . Chyba nikt nie spodziewał się urządzenia na stamford bridge takiej kanonady ze strony "the blues" .Ciekawą mine miał nie da się ukryć Jose - z jednej strony był to dla niego powrót "do domu" , z drugiej natomiast solidny kop w zad zmuszający do pewnych przemyśleń . Przy trzeciej bramce Hazarda "boski Jose" wręcz klaskał w dłonie będąc pod wrażeniem tego co robi ta Belgijska super gwiazda. Warto jeszcze wspomnieć o póki co największym niewypale United- Pogba najdroższy piłkarz świata jest cieniem samego siebie z Juventusu , za takie pieniądze włożone w jednego zawodnika można by utrzymać nie jeden klub na kilka ładnych lat :D
24 paź 2016 | 19:04
+29
Oglądanie tylu goli wbijanych w jednym meczu Manchesterowi United bardzo poprawia nastrój ;)
A co tam obejrzę sobie te bramki jeszcze raz.
24 paź 2016 | 18:18
+8
no MOU dawaj!!! Co tym razem grali pod wiatr? 4 gole ze spalonego? FA cie gnębi? niedługo wymówki sie skończą :)
24 paź 2016 | 18:16
+8
Niby pogrom ale w Anglii na dobrą sprawę to niewiele zmienia ... popatrzcie na to, Liverpoolowi udało się wygrać na wyjeździe z Arsenalem i Chelsea, Arsenal zdemolował Chelsea, która później zdemolowała United, który zremisował z Liverpoolem a mógł nawet wygrać ... Dodać do tego Tottenham, który wygrał z City, które wygrało z United i tak naprawdę obecny sezon można rozpisać na sto różnych scenariuszy bo w tej lidze można się spodziewać w tym roku wszystkiego i nawet United mogą wygrać ligę czego im oczywiście nie życzę :D ale z takim składem oni muszą w końcu zacząć coś grać i czuje że Arsenalowi wcale nie będzie z nimi tak łatwo.
24 paź 2016 | 16:43
+12
United tragedia... Chelsea baaardzo dobre mecz, złapali formę. Gratulacje.
+1
dobry*
24 paź 2016 | 13:18
-39
sedzia uznal 4x gola ze spalonego oraz nie podyktowal karnego z przeniesieniem dla MU, tyle w temacie
24 paź 2016 | 13:26
-29
dokladnie, Messi z Suarezem to by tu wjezdzali z pilka do bramki jak noz wchodzi w maslo, strach pomyslec jaki by tu byl oklep od topowych zespolow typu Real, Barca czy Bayern...
24 paź 2016 | 18:15
+6
sam ze sobą nawijasz w internetach... ładnie:)
24 paź 2016 | 21:29
-11
przewaznie, ale lubie gdy sie ktos wlaczy do rozmowy
25 paź 2016 | 00:30
+5
Ty chyba jedynie spalonego kotleta widziałeś ķolego, albo lecisz w chuja jak Zorro
24 paź 2016 | 11:20
+13
Nie oglądałem meczu, ale ze skrótu obrona United wygląda na kompletny dramat, a Smalling zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie w kategorii LIPA. Biedny De Gea. Chłopak się spakuje i odleci zaraz, bo jak sie ma takie drewno przed sobą to można tylko płakać.
24 paź 2016 | 11:08
+1
wow takiego wyniku sie nie spodziewalem brawo conte brawo chelsea :)
+17
Cóż tu dużo mówić...całkowity blamaż zespołu z Old Trafford. Tak słabego meczu w wykonaniu Czerwonych diabłów nie widziałem. Tęsknota za SAF jest niesamowita bo tylko on wiedział jak ustawić Manchester United. Chelsea zagrało bardzo dobrze pod każdym względem. Gratulacje dla The Blues.
24 paź 2016 | 06:57
+10
To jest jakaś masakra z tym united. Totalne rozczarowanie.
24 paź 2016 | 06:39
+40
To co zagrali United w tym meczu to jest to KATASTROFA przez duże "K".Chelsea w ataku robiła to chciała.To Swansea która jest przedostatnia w tabeli zremisowała z Chelsea i Hull które jest 18 w tabeli nie dostało takiej lekcji i jestem przekonany że taki Sunderland który jest ostatni w tabeli nie dostanie takich batów od Chelsea.Ten mecz pokazał w jakim miejscu jest United w tej chwili.Mecz z Liverpoolem też był zremisowany na farcie i taka jest prawda!!!!

Brawa dla Chelsea za pokazanie dobrego futbolu i za dążenie za wszelką cenę do zwycięstwa!!!Szacun!!!!Conte poskładał tą drużynę do kupy!!!

Jeśli chodzi o gol Kante to pokazało to w jak głębokiej dupie jest obrona United!!! Ośmieszenie na skalę światową i tyle!!!

Chelsea zasługiwała na wyższą wygraną i piszę to jako kibic Manchesteru United!!!!!
24 paź 2016 | 11:10
-4
jakby to powiedzial robert górski w jednym ze swoich skeczów "rispekt" ;)
24 paź 2016 | 14:05
+5
Obrona złożona z takich kołków jak Smalling i Blind(szczególnie na boku, bo w środku z Bailly'm jeszcze jakoś dawał czasami rade) to od razu wróży tragedię. Teraz jak Bailly wypada to jakoś nie widzę Manu w równorzędnej walce o tytuł. To samo z przodu, nie funkcjonuje dobrze opcja z Pogbą i Zlatanem obok siebie, oboje są zbyt statyczni. Także marnowanie Rashforda na skrzydle i mało szans dla Martiala, który w tamtym sezonie ciągnął ten zespół. Widać, że ustawienie w którym grają również nie funkcjonuje tak jak powinno. Z Liverpoolem dali radę, bo mecze życia zagrali Herrera i Fellaini, a tutaj bramka na samym początku, i musieli się chociaż trochę odkryć.
24 paź 2016 | 06:22
+5
Kante zrobił przejście jak na mustrze wojsku z tym że to piłkarze United pomylili kroki. Kto był w MON'ie ten wie OCB. Pozdro.
24 paź 2016 | 05:46
+2
W Manchesterze (ogolnie) brakuje obrońców. Z takimi stoperami ManU powinno grac 5-4-1 ;)
24 paź 2016 | 01:40
+1
Nieźle. Szkoda ze siedzę w pracy i nie widziałe
24 paź 2016 | 01:07
+3
Manu ma słabą obronę,mu po odejściu Fergusona nie może się ogarnąć,może za mourinho no bo dopiero zaczął ale conte to chyba ten trener będzie dłużej w the blues ale i tak musi się uczyć PL
24 paź 2016 | 00:50
+5
Boże, znowu gra jak za Holendra... W skrócie: liryka, epika, Manchester United.
24 paź 2016 | 00:20
+2
@Sweet Darkness tak dzielnie pisałeś post po skrótem City, teraz nie masz nic do powiedzenia/napisania pod piękną gra MU? Heh
24 paź 2016 | 00:08
+1
Ten mecz zawalił Mourinho The Chujoza One. W defensywie zestawił dwóch głupich obrońców z pomocnikami po bokach. Ani Valencia ani Blind nie mają doświadczenia i predyspozycji do grania na tych pozycjach, do tego żałosna motoryka Smallinga i mecz przegrany. Dziwne, że TAKI trener tego nie ogarnął, nie da się wystawić 11 napastników i liczyć na to, że się będzie grało na połowie przeciwnika.
24 paź 2016 | 00:01