Video dodane przez: totil 6 lis 2016 | 14:41
Kurwa, to Gustlik jeszcze brini
6 lis 2016 | 20:39
6 lis 2016 | 20:30
+2
Szkoda sytuacji Iwobiego który zepsuł sam na sam, bo zabrakło mu zimej głowy oraz Ozila na pustą który zamiast uderzać ze słabszej nogi i z pierwszej piłki to mógł przyjąć, i spokojnie uderzyć wtedy mecz mógłby ułożyć się zupełnie inaczej a tak to no cóż... derby to derby :) i i koniec końców remis to sprawiedliwy wynik
6 lis 2016 | 20:04
-6
Arsenal wraca na właściwe tory. 4 miejsce w lidze jest. Jeszcze tylko odpaść z LM w 1/8 finału i można kończyć sezon.
6 lis 2016 | 20:22
+1
O wróciłeś juz się martwiłem, że ktoś ci obił twarz za twój pociąg do pieprzenia głupot, ale widocznie taki hojrak z ciebie tylko w sieci:].
A myślałem, że już wyczekujesz jakiejś naprawdę mocnej afery by nam dogryźć a ty komentujesz remis w meczu na szczycie heh nadal jesteś beznadziejny jak krytyk.
6 lis 2016 | 19:56
+2
słaby mecz niepotrzebny karny.i nie wykorzystana sytuacja iwobi w środek bramy tak lekko w ogóle co to było ... szansa na lidera .a teraz 4 miejsce. wkurwiajace to jest .
6 lis 2016 | 19:47
-3
Oglądam tą powtórke już któryś raz z kolei i dalej nie wiem czemu tam miałby być odgwizdany spalony. Sanchez i kosicelny byli na pozycji spalonej, ale przecież oni nie dotkneli piłki i to samo chyba mówi komentator. Jeśli się myle to prosze o sprostowanie :)
6 lis 2016 | 19:08
+3
Arsenal z wielką determinacją broni czwartej lokaty :)
+3
Liczylem na mobilizacje Spursow i sie nie zawiodlem.W sumie mecz ciekawy a remis oddaje jego przebieg.Z Harrym Kane w skladzie Tottenham jest jednak duzo lepszy, wiec moze skonczy sie ta remisowa passa i zaczna wreszcie wygrywac.
6 lis 2016 | 16:04