Barca brawo. Wygrali z świetnie grającą Sevillą, a Messi jak zwykle. PROFESOR
+42
Brawo Barca. Brawo Messi,500 goli.
8 lis 2016 | 06:54
-1
Dobrze Barca! Ważne punkty wywiezione z trudnego terenu. Chociaż 1 połowa trochę kiepska... to i tak liczą się 3 punkty :)
7 lis 2016 | 21:11
-28
kolejny łatwy mecz dla FC barcy. gdyby chcieli to by wygral 5-1 wienc nie piszcie ze to bylo trudne. messi juz pewna zlota piła, ronaldo moze wygrac nagrody dla najwikszego geja śwata
10 lis 2016 | 19:30
+4
Rozumiem, ze bedziesz glosowal?
7 lis 2016 | 20:17
+24
Brawo Barca i i gratuluje Messiemu 500 gola dla dumy Katalonii.
7 lis 2016 | 17:38
+5
Liverpool czy Chelsea też wszystkich niszczą w Anglii ale tylko Messi umie grać w piłkę i strzelać gole.
7 lis 2016 | 17:18
+5
A jednak messi <3
7 lis 2016 | 16:03
+57
Moim zdaniem Messi tym meczem tylko potwierdził, że jest najlepszym piłkarzem już nie chodzi tylko o to że strzelił gola ale ogólnie całą grę Messi brał na siebie grę wychodził z tak ciężkich pozycji gdzie był bardzo dobrze kryty ogrywał 2/3 obrońców na raz, jednym słowem po prostu geniusz. Brawo Barca są trzy punkty po ciężkim meczu. VEB.
7 lis 2016 | 15:15
+6
Ciekawy i wyrównany mecz.
7 lis 2016 | 15:01
+16
Messi gol, asysta a Ronaldo nic od dłuższego czasu! Jak sądzicie kto jest lepszy?
+12
Nie chociaż sam bardzo lubię Lewego i uważam go za świetnego piłkarza, jednego z najlepszych na świecie to z tym się nie zgodzę jak już mówiłem Lewy jest świetnym zawodnikiem, ale od Messiego lepszy nie jest ponieważ Messi potrafi wygrać mecz dosłownie w pojedynkę potrafi ograć 4/5 piłkarzy i na dodatek strzelić gola, już w nie jednym meczu pokazał swój talent. Messi piłkę rozgrywa jest całym mózgiem zespołu. Messi zdecydowanie najlepszy na świecie.
7 lis 2016 | 14:58
+11
gratoluje 500 goli :)
7 lis 2016 | 14:57
+4
wynik ważny oczywiście, ale fakt było ciężko i to przez cały mecz.
7 lis 2016 | 14:49
+25
3 punkty na bardzo trudnym terenie brawo Barca.
7 lis 2016 | 14:18
-1
Nie pamiętam już, która to była minuta. W każdym razie jakoś w czasie prowadzenia Sevilli.
Napastnik Sevilli dostał świetną piłę za linię obrony, był właściwie sam na sam, ale zamiast przyjąć lub strzelić - zagrał z pierwszej piłki do tyłu i zlikwidował zagrożenie :D
Ktoś kojarzy tę akcję i jest mi w stanie wytłumaczyć, co tam się odkaszaniło? Bo raczej spalonego nie gwizdali.
Sytuacja na tyle kuriozalna, że chyba właśnie ją zapamiętam najbardziej z tego meczu, a nie remontadę Barcy :D
Ale dobrze, że Sevilli się nie udało wyjść na 2:0 lub 3:0. Mieli ku temu sposobność. Taki wynik mogliby obronić, pomimo zmęczenia i znacznie lepszej gry Barcy po przerwie.
Co do Messiego, to znowu pozamiatał (świetny występ) - ale przy tej aferze z butem nie rozumiem jego zachowania. Chyba musiał widzieć od początku, że but jest rozwalony, więc zdaje się powinien od razu iść go wymienić - a zamiast tego siadł sobie i próbował założyć. W rozerwanym chciał grać? W sumie rozumiem tutaj sędziego, że interpretował to jako grę na czas.
7 lis 2016 | 12:56
+7
Brawo BARCA, ciężko mieli na początku ale Leo znowu udowadnia że jest nie zastąpiony puki będzie miał siłę grać dla Barcy
7 lis 2016 | 10:30
+2
Brawo po pierwszej połowie nic nie wskazywało na zwycięstwo katalończyków, Lucho zrobił robote w przerwie VeB <3
7 lis 2016 | 09:40
+4
Bardzo ważne zwycięstwo Barcy na trudnym terenie to może być punkt zwrotny w tym sezonie! Messi już 500 goli! KOSMOS...
7 lis 2016 | 09:02
0
Gratulacje dla Barcelony. Messi z 500 golem dla Dumy Katalonii. Choć zmącił trochę ten jubileusz rzucając butem po żółtej kartce w 83 minucie.
7 lis 2016 | 10:26
+16
Ja się Messiemu nie dziwię, ba martwiłem sie o to czy czerwa za dyskusję nie dostanie, bo ja bym się na jego miejscu wkurzył ostro.

Przeciwnik cię fauluje od tyłu niszcząc ci przy okazji buty, nie dostaje za to kary, a na dodatek sędzie karze ci zejść z boiska i przeciwnik może dzięki temu grać w przewadze. Nie dość, że Sevilla zyskała przewagę to jeszcze pokarali Messiego.
Można się wkurzyć.
7 lis 2016 | 12:58
-13
Sędzia zgodnie z przepisami nakazał mu opuszczenie boiska, ponieważ Messi siedział na boisku i opóźniał wznowienie gry, co jest niedozwolone. Gwiazda myślała że będzie pół godziny mogła buta zakładac przy prowadzeniu swojej drużyny. jak dostał kartkę za duskusje i rzucił butem to powinien czerwoną otrzymac rudzielec pierdolony.
8 lis 2016 | 00:53
-4
Flokinson to nie oznacza ze ta jebana szmata na sterydach jest bezkarna. Opóźniał grę i dostał żółtą więc stul jebany ryj śmieciu barCWELoński i idź spać. Skurwysynu chędożony w rzyć. Zdychaj psie zasrany.
7 lis 2016 | 08:48
+2
1.50-Rakitic tak bardzo się cieszył bo bramce Messiego że można pomyśleć że kibicował Sewilli
7 lis 2016 | 07:51
-3
Coś dużo tych kartek dla Barcelony
7 lis 2016 | 07:11
+3
Jak zapowiadał się dobry mecz tak się stało.
7 lis 2016 | 06:37
+10
3 pkt na trudnym terenie zdobyte przez Barcelone .
7 lis 2016 | 03:47
+19
500!
7 lis 2016 | 01:09
+50
Witajcie meczykowcy. Czekałem na ten mecz od dobrych dwóch tygodni. Szlagier La Liga zapowiadał się obiecującom, a jak wyszło? ...... Genialnie! Mecz godny niejednych finałów. Mógłbym się nawet pokusić o ten Ligi Mistrzów. Sewilla gra wybitny futbol. Przypomina mi troche Athletico jednak z mniejszym nastawieniem na autobus, intensywniejszymi i co ciekawe bardziej złożonymi kontrami. Poziom przygotowania fizycznego, majstersztyk. Jako kibic Barcelony napiszę wprost. Od zdobycia bramki dla gospodarzy, aż do 40 minuty cholernie się bałem, bo Sewilla niedość, że od początku grała mądrze i bardzo ambitnie, to po strzelonej bramce szli za ciosem. Brawo dla Mascherano. Czyścił ataki niczym Pazdan na Euro. Klasa. Punktem zwrotnym była bajeczna kontra Barcelony. Ney który niemiłosiernie mnie irytował do momentu asysty, przełamał impas bezproduktywnego holowania piłki i zaczął czarować w najlepsze. Messi oczywiście bez zbędnych komentarzy. Milord w Świecie piłki. Timing i znajdowanie wolnej przestrzenie, do tego zdąrzył nas już przyzwyczaić i to bajeczne wykończenie. Po tej bramce gra gospofarzy zaczęła się sypać. Luki w formacjach, problem z odbiorem i brak tej agresywności przy wysokim pressingu spowodował, że Barcelona mogła robić to, co potrafi najlepiej. Gra pozycyjna na zmianę z kontrami przy kombinacyjnej wymianie podań. Akcji coraz więcej. Zagrożenie się nasila. Bramka paść musiała, choć muszę przyznać, że równie dobrze to Sewilla mogła zgarnąć 3pkt. Zabrakło zimnej krwi i nutki szczęścia. Piekielnie ważne zwycięstwo, chyba na najtrudniejszym terenie. Raz jeszcze brawa dla wojowników z Andaluzji. Magiczny spektakl. Pozdrawiam ;)
7 lis 2016 | 01:04