-7
Karne z kapelusza
14 lis 2016 | 11:18
+21
No wielki pojedynek Lewandowski v Ronaldo o króla strzelców el. MŚ trwa 7-7 jak na razie. będzie ciekawie :D
14 lis 2016 | 07:48
+12
Ronaldo z Lewym po 7 bramek potem Lukaku z 5 i reszta czuje fajną rywalizację.
-22
A gdzie jest karny przestrzelony przez ,,Nazelowanego,,?Jego celebracja zdobytych bramek przyprawia mnie o wymioty
14 lis 2016 | 03:08
+40
bo jestes kibic barcelony i juz z tego powodu go nie lubisz przynajmniej cos gra w reprezentacji a messi co zrobil z brazylia nic
14 lis 2016 | 07:31
-6
tak porównaj dalej Luksemburg do Brazylii hahahahahhahahaha , bo przecież reprezentują ten sam poziom .. proszę Cie przemyśl zanim coś napiszesz ....
0
pała to ty :) zaraz poprawiłem :) ale widocznie lubisz pały :) do tego pały zakuwać :) hahahah
14 lis 2016 | 02:14
-1
14 lis 2016 | 01:39
+6
To był jednostronny mecz. Portugalia pokonała Łotwę 4:1. Goście długo stawiali dzielny opór, ciężko pracując w defensywie. Poczuli nawet szansę na urwanie punktów faworytowi, ale skończyło się wysoką przegraną.

Portugalczycy pewnie awansują na MŚ,ale tak wcale NIE wiadomo,czy z 1miejsca w grupie.....
14 lis 2016 | 01:26
+9
Ronaldo dawno nie strzelił takiej pięknej bramki. Miał bardzo dużo miejsca ale ładnie się ogląda takie brameczki. Oby jak najwięcej tak pięknych bramek !
14 lis 2016 | 01:24
-4
Jak dla mnie 1 karny nie powinien być podyktowany. Portugalczycy to aktorzy.
14 lis 2016 | 01:00
+5
ten Ronaldo od czasu do czasu moglby pokazac inna cieszynke, to sie robi juz nudne
14 lis 2016 | 00:33
-1
Portugalia dziwicie sie ze moze wygrywac duże imprezy , No a moze bo ma dobrych klasowych zmienników , Belgia czy Niemcy maja extra 1 skład ale jesli sie ktos wykruszy to juz zmienników maja gorszych
14 lis 2016 | 00:14
+15
Szczerze jak byłem młody i pamiętam MŚ w wykonaniu Polski i te porażki gdzie Polska była chłopcem do bicia a teraz czekam gdy Polacy wyjdą na prowadzenie bo jak mnie pamięć nie byli (nie sprawdzałem nigdzie tak napisałem ) nie przegrywaliśmy meczu od dawien dawna podczas euro pokazaliśmy Klasę czekam na wiecej bym mógł powiedzieć własnym dzieciom jakich pięknych czasów dożyłem i że gadanie ojca że Polska w latach 70 czy 80 była potęga. Teraz Polska jest potęgą jestem dumny ze swoich idoli. Szczerze nie wierzyłem że Pan Adam Nawałka jakiś trener z Górnika Zabrze zmieni tak Polską reprezentacje. Jestem zwykłym kibicem zawsze wiernym i wierzę że wygramy z tym składem wszystko, że będę mógł opowiedzieć swoim potomką w jakich pięknych czasach przyszło mi dorastać. JESTEM DUMNY Z POLSKIEJ REPREZENTACJI. zawsze byłem
13 lis 2016 | 23:34
-11
Ciągle wierzycie że cała kariera CR7 jest jednym wielkim przypadkiem!?
13 lis 2016 | 23:33
-11
Ale Litwa ma kijowego bramkarza
13 lis 2016 | 23:22
+7
Do 69 minuty bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Łotwy i szykowałą się niespodzianka. Ale niestety nie wystarczyło sił i koncentracji :) Ale mimo to niezłe spotkanie w wykonaniu Łotyszy
13 lis 2016 | 23:03
+18
Quaresma wszedł i odrazu 2 astysty :)
14 lis 2016 | 12:58
+5
Co jak co, ale dośrodkować to on potrafi.
+6
tak jak z Trumpem nikt nie przewidywał że wygra tak teraz z CR7 nikt nie przewiduje takich oczywistości
-8
cieszynka ronaldo po strzeleniu gola z karnego ... co za pośmiewisko .. i znowu z pomocą kolegów co on by bez nich zrobił.
13 lis 2016 | 22:54
-13
Nie strzelić karnego to naprawdę trzeba mieć talent i to jeszcze z Łotwa. Oczywiscie nie ponizam nikogo tylko stwierdzam fakt
13 lis 2016 | 23:10
+12
Dzieciaku idź już spać bo jest późno bo piszesz takie gówiane komentarze że sam nie wiem jak mam komentować... przynajmniej nie było nad poprzeczką tak jak to u innych a wiesz u kogo mi chodzi!!!
13 lis 2016 | 22:48
-7
Ledwo co strzelił pierwszego karnego a drugiego spierdolił
wiadomo o kim mówie
13 lis 2016 | 22:45
+5
Wynik mógł być zdecydowanie wyższy ale brawa dla Portugalii. Cicha nadzieja jest, że z Atletico coś może ustrzeli, jednak to nadal nie ten poziom, którego od niego się oczekuje. Ładne wykończenie swojej drugiej bramki jednakże ten karny..
14 lis 2016 | 23:59
-1
to czy z Atkletico coś strzeli to bardziej zależy od postawy całego zespołu, jak bedą słabo grać to obrona Atletico bez problemu wyłączy CR7 z gry. i najpewniej tak będzie, już od dawien dawna Real nie potrafi zdominować swoich lokalnych rywali