Długi skrót:
Video dodane przez: kamyk019 19 lis 2016 | 14:14
20 lis 2016 | 15:19
-2
Mimo to że Arsenal miał więcej posiadania piłki to Man Utd przeważał w tym meczu i Arsenal miał sporo szczęścia w niektórych sytuacjach przy których ratował ich Petr Cech można jeszcze dodać że sędzia popełnił spory błąd w 1 połowie nie dyktując karnego, ale ważne że Liverpool jest na pierwszym miejscu lel
21 lis 2016 | 17:10
-2
No juz liverpool nie jest na 1 miejscu :)
20 lis 2016 | 14:22
+5
Napastnik za pomocnika? Pomocnik za obrońcę? Nie poznaję Wengera. Wreszcie ofensywne zmiany i jest efekt. Arsenal grał słabszy mecz ale punkt wywiózł z ciężkiego terenu.
20 lis 2016 | 15:49
+1
A daj pan spokój xD a co miał niby zrobić w takiej sytuacji jak zostaje nie całe 20 minut do końca a Arsenal dosłownie nic nie gra, Ramsey to jakaś porażka powinien zejść po 1 połowie i reszta zmian powinna też nastąpić wcześniej a nie w 80 minucie... szkoda, że Wenger tak ślepo stawia na tego Ramseya zawsze wciskając go na siłę do 1 składu :/ jak dla mnie gość jest za słaby na taki klub ma zdecydowanie więcej kiepskich meczy niż chociażby przeciętnych czy dobrych, nieporozumienie jakieś
20 lis 2016 | 14:13
+1
Cieszę się z tego remisu lubię oba zespoły :)
+14
United mialo wygrana w kieszeni. Ale sie wkur...em.
20 lis 2016 | 11:49
+4
Ktoś powie ze Oliver Giroud nie jest wymarzonym napastnikiem dla Arsenalu jakim mógłby być choćby Aguero w City czy też Costa w Chelsea . Mimo wszystko moim zdaniem to i tak bardzo dobry piłkarz dla Arsenalu który po prostu ciężko pracuje dla swojej drużyny nie tylko pod polem karnym przeciwnika.Który to już raz Giroud wychodząc z ławki ratuje Arsenal przed stratą punktów nie wyliczę ;] . Mimo wszystko Manchester United zasłużył na wygraną w tym meczu ,pomimo mojej wrodzonej niecheci do Jose którego i tak uważam za świetnego trenera choć z przerośniętym "ego"
20 lis 2016 | 10:15
+4
Mu powinno wygrać karny ewidentny!
20 lis 2016 | 09:18
-1
Cóż straszny pech United, trochę zawalił Jones ale Giroud to silny dobrze grający w powietrzu zawodnik. Ogólnie United lepiej, zagrali w piłkę, jeśli dalej tak będzie, to wyniki zaczną przychodzić. Trzeba też podkreślić klasę przeciwnika, choć Arsenal słabo w tym meczu, Diabły nie pozwoliły im grać swojego meczu. Arsenal już zacznie łapać zadyszkę jak to zwykle bywa od okresu świątecznego chyba, że coś się zmieni w tym sezonie. Mam nadzieję, że United odpali, bo teraz mecz z Feyenordem o wyjście, muszą go wygrać. Wynik niesprawiedliwy, mecz dla Czerwonych.
20 lis 2016 | 02:22
+1
Tak jak ostatnio mówiłem że, Giroud z ławki jest jednym z lepszych w lidze, tak teraz to w sumie podium jest, niesamowity gość. A widać było przez cały mecz, że był niezbędny, bo taki silny, zastawiający się napastnik lepiej radziłby sobie w polu karnym przy tak pozycyjnej grze
20 lis 2016 | 02:18
+6
Czy oni sie kiedy odpierdola od tego czwartego miejsca?
20 lis 2016 | 10:10
+7
Musisz się trochę do edukować- zeszły sezon 2, rok prędzej 3cie...
20 lis 2016 | 00:52
+4
Karny na Valencii jezeli byl to bardzo miekki, ja bym tego nie gwizdal, mysle ze spokojnie mogl to ustac.
Pare miechow sie zastanawialem kogo mi ten Rojo przypomina i mnie dzis oswiecilo...Kownackiego;) identyczni
20 lis 2016 | 00:04
-3
w końcu dał murinho pogbe do przodu to i gra jak w juve
20 lis 2016 | 09:20
-1
Pogba super w pierwszej połowie, choć miał kilka strat, a słynie z tego, że jeśli ma piłkę, to albo wymusi faul albo poda, nie ma strat, to tu mu się zdarzało, jednak w jego podaniach są przebłyski geniuszu.
19 lis 2016 | 23:07
+3
szkoda United......... Arsenal słabo !!
19 lis 2016 | 22:56
+4
Ten moment, kiedy zawodnik, którego chciałeś przekreślić jest najpewniejszym punktem drużyny...
19 lis 2016 | 22:36
-2
I tak bardziej szanuję Mourinho od Wengera :) Podział punktów w tej sytuacji jest idealny :)
19 lis 2016 | 21:10
+5
Arsenal na swoim
19 lis 2016 | 20:44
+16
Jest! Udało im się! Zrobili! Teraz tylko wytrwać na tej 4 pozycji do końca sezonu :D
19 lis 2016 | 20:39
-7
Karny jak chuj!!!
Arsenal bezpłciowy w tym meczu
19 lis 2016 | 20:43
+14
Chyba jak Twój. Według mnie to się razem przewracali nie panując ani nad sobą ani nad piłką.
19 lis 2016 | 20:34
+4
Z taką grą nie skreślałbym jeszcze United.
19 lis 2016 | 20:00
-3
Dobry mecz United ,jednak Arsenalowi dopisała szczęście i sędzia.
19 lis 2016 | 19:48
-1
To co się wydarzyło przy dośrodkowaniu Oxa na prawej stronie nie miało prawa się wydarzyć. Miał mnóstwo czasu żeby idealnie dograć. Wynik nie ucieszy gospodarzy, Arsenal nie musi płakać.
19 lis 2016 | 19:26
+4
Pogba robi robotę, kolejna bramka po jego zagraniu które otworzyło drogę do asysty. W Juve wiele bramek padało gdzie też dołożył cegłę.
19 lis 2016 | 19:25