-4
Ala jaja, Lipsk spie....a
20 lis 2016 | 13:07
+18
Moja Borussia pokazala co potrafi !!! Piszczu mistrzu a Sokratis BOSS pola karnego !!!
20 lis 2016 | 12:36
+15
Brawo Piszczu świetny mecz.
20 lis 2016 | 12:00
+15
RB Leipzig liderem Bundesligi !!! Szacun dla Borussii. Jestem za Bayernem ale pochwalic lepszych moge.
20 lis 2016 | 11:00
+3
Nie ukrywam, że liczyłem na conajmniej remis dla Bayernu. Ale bardziej zaskoczyło mnie to, kto jest liderem ;)
20 lis 2016 | 10:57
+2
kibicuje lewemu, ale zeby wygral armate, mistrzostw niemiec ma juz tyle ze mu starczy do konca kariery, ta porazka mnie nawet cieszy bo bedzie wiecej dramatyzmu i nit nie bedzie gadal ze bayern ma za latwo
20 lis 2016 | 08:41
+2
hehe mógłby coś strzelić dla Bayernu, a nie tylko dla Reprezentacji! Przecież tam więcej płacą xD To się porobiło.
20 lis 2016 | 04:51
-11
w tym sezonie bedzie ciezko walczyc Robercikowi o krola strzelcow z mlodym Obama.
20 lis 2016 | 04:08
+6
Ale numer,tym sposobem RB Lipsk liderem. Zrobilo sie bardzo ciekawie.
20 lis 2016 | 01:01
+12
W Bayernie to trzeba szatnie przewietrzyc,bo co niektorzy obrosli w piorka.
20 lis 2016 | 01:00
+4
Rozczarował ten klasyk mało bramek
20 lis 2016 | 00:29
+2
Świetny mecz Borussi, porażka Beyernu cieszy jak zawsze, tylko szkoda, że Aubameyang nie uciekł reszcie stawki w tabeli strzelców.
19 lis 2016 | 23:21
+17
No i dobrze, sezon bedzie ciekawszy
19 lis 2016 | 23:19
-16
Z Legiunią BVB sobie tak łatwo nie poradzi jak z FCB ( nie chodzi o klub z Katalonii) ;)
+22
Juz z Rumunia to byla klasa swiatowa. Jest teraz w najwyższej dyspozji. No i BVB juz tylko 3 punkciki do bayernu
19 lis 2016 | 23:39
+11
Jest najlepszy, co tu dużo mówić ;p
Jak dla mnie to mój ulubiony zawodnik❤
19 lis 2016 | 22:45
+32
Przereklamowany jest ten cały bayern,dobrze że borusja wygrała-ale niech uważają obie drużyny bo idzie rb lipsk który napierdala wszystkich po koleii ,a nie tylko bayern i bayern kurwa ...
-2
za Heynckensem to wiadomo, ale tak mocno krytykowany Guardiola i tak był gwarancją mistrzostwa niemiec, a teraz nawet to nie jest takie pewne
20 lis 2016 | 00:55
-6
Juz to nie raz mowilem ze teraz to maja ciote a nie trenera.
+14
Gratulacje dla Borussii. W Dortmundzie i...Lipsku się cieszą. ;)
19 lis 2016 | 22:23
+5
Co z tego, że takie posiadanie piłki, jak nie ma goli. Zamiast podawać do środkowego napastnika to wolą kopać piłkę między sobą do znudzenia, a potem ludzie piszą że Lewy nic nie zdziałał, chyba nie jego wina że nie dostaje piłki!
19 lis 2016 | 22:19
+44
Ten Muller zamiast grać to macha cały czas tymi łapami...
19 lis 2016 | 22:40
+43
pewnie się za bardzo zmęczył meczem z San Marino
19 lis 2016 | 22:05
+17
Brawo dla Borussi Gotze troszke odkupił winy tą asystą u kibiców Dortmundu.
19 lis 2016 | 21:56
+13
Co z tego że Bayern ma większe posiadanie piłki skoro bawią się tylko w środku pola i nic z tego nie wynika. Brak konkretnych podań do napastnika wrzutek itp .Ale i tak napiszą że lewy był niewidoczny i słaby
+34
Dziękuje drużynie za walkę do końca. Borussia niepokonana ❤ Piszczu znów pokazałeś klasę samą w sobie-jestem dumna ❤ BVB walczymy o mistrzostwo!
19 lis 2016 | 20:49
+16
Brawo zespół, brawo Piszczu ❤ piękny mecz na zakończenie dnia. Jestem dumna z drużyny ❤ 3 punkty zostają w Dortmundzie! Tylko BVB po Zwycięstwo!
19 lis 2016 | 20:46