Dziwne ostatnie 15 minut meczu wygląda na to jakby meczy był wydrukowany ..
+32
Koncowka meczu rewelacyjna. Brawo Sampdoria.
20 lis 2016 | 15:08
+10
Może mnie skrytykujecie ale te bramki wyglądały dosyć dziwnie, jakby były celowo tracone. Oczywiście dalej chce wierzyć, że ten sport jest uczciwy ale od pewnego czasu mam takie myśli że coś jest nie tak gdy ktoś strzela tyle bramek w końcówce.
20 lis 2016 | 15:03
+7
Ale jaja wydawało sie że sampdoria przegrała mecz a tu 6 minut i 3 bramki.
+9
Linetty całe 90minut brawo ! I Świetne zwycięstwo Sampdorii. Walczy się do końca.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.