Video dodane przez: totil 22 lis 2016 | 21:08
+2
szkoda legii
23 lis 2016 | 21:28
+25
Wszystkich szkoda, tylko nie graczy defensywnych i bramkarza bo zasłużyli sobie swoją postawą na boisku. Kryli na radar, zero agresywności, byli jak zahipnotyzowani... Bali się podejść do przeciwnika. Gdy by przegrali 8:0 to by dopiero były jaja. Powinni podziękować piłkarzom z przodu, że mieli jaja i udźwignęli presję jaka na nich ciążyła gdy tracili kolejne bramki. Poszli na wymianę by się nie skompromitować. Legię można skrytykować i pochwalić. Dziwny mecz i skrajne odczucia.
23 lis 2016 | 20:42
-5
Zastanawiam się czy jakiś zespół stracił więcej bramek w grupowej fazie LM od Legii ? MASAKRA !!!!!
+8
Meczyk się fajnie oglądało, ale linie obrony obu ekip (a zwłaszcza Cierzniak) to jakiś nieśmieszny żart.
Tak czy siak nie spodziewałem się, że Legia jest w stanie strzelić Borussii 4 gole więc za to szacun
23 lis 2016 | 20:01
0
Tak na dziure było jak nikt w historii nie zwinął-jakiś rekord slysze w radiu wlasnie
23 lis 2016 | 19:41
+19
Co najmniej 3 ,4 bramki to ewidetna wina tego pożal się Boże bramkarza z łapanki. Jak można w bramce Mistrza Polski umieszczać gościa który nadaje się swoimi umiejętnościami na 3-4 ligę .Przecież do tej pory Legia miała naprawdę solidnych bramkarzy którzy cechowali się pewną grą w bramce jak :Boruc,Fabiański czy Mucha ,niestety coś mi się wydaje ze szczęście opuściło już w tej pozycji Warszawską Legie
23 lis 2016 | 19:26
23 lis 2016 | 19:17
+14
Skąd Legia wzięła takiego PRZElewego bramkarza :O do okręgówki bym go nie wziął nawet
23 lis 2016 | 19:06
+32
cierzniak i czerwiński do 3 ligi się nie nadają...
23 lis 2016 | 19:05
+7
fajny mecz:) dużo bramek i w tym wszystkim o to chodzi :) 12 bramek,rzadko keidy tyle pada....
+8
Czerwiński i Rzeźniczak to tacy amatorzy , że ja pierdole ... Oni się ledwo do polskiej ligi nadają , co najwyżej Termalica, ewentualnie 1. liga .
23 lis 2016 | 18:02
-72
Moi koledzy w pracy (pracuję w Niemczech, zarabiam ponad 6 tys.) byli poirytowani faktem, że Borussia straciła aż tyle goli. To przekładało się na ich skuteczność pracy. Musiałem świecić oczami i wstydzić się za Legię. Przeprosiłem ich oczywiście, ale oni w przeciwieństwie do was, Polaków, nie są przyzwyczajeni do znoszenia takich upokorzeń.
23 lis 2016 | 19:00
+12
a te 6 tys to do czego przypiąć?
7 gru 2016 | 21:40
+2
Kolo chciał zabłysnąć że jak pracuje poza granicami to grubo zarabia, tylko nie brał pod uwagę iż taka kwota na nikim nie zrobi wrażenia, a wręcz przeciwnie pokazuje jak można nabyć tanią siłę roboczą dając kwotę za pracę tej samej lub mniejszej ilości co uchodźcom z krajów wschodnich (różnica taka iż oni nie płacą za utrzymanie, a on musi z tego się utrzymać), żal mi takich lecz wiem że u nas podobnie mają Ukraińcy którzy są "okradani" przez pseudo przedsiębiorców, ehhhh długo można pisać na takie tematy.
+26
"Do Was Polaków"? Przepraszam bardzo, a Ty kim jesteś?
7 gru 2016 | 21:30
+1
To jest zwykły Troll, szkoda prądu na pisanie z takim Debilem. Taki troll nie ma pojęcia iż pisząc w języku Polskim i używając słówko "polaczki" pojeżdżą sam sobie, zero inteligencji więc nie dziwie się iż zarabia 1340 Euro. Tyle dostają tam kebaby z Turcji i Syrii którzy są uchodźcami w ramach zapomogi na waciki, a ten się podnieca że zapier....la u Waltera po 12 godzin. ehh szkoda słów co za patola, ciesze się że tego rodzaju debile opuścili nasz kraj.
23 lis 2016 | 19:18
+28
Hahahah zarabiasz w Niemczech tylko 6000zl i sie tym chwalisz? To kim tam jesteś? Zmywasz naczynia, czy myjesz kible po helmutach? 6000zl to obecnie można zarobic w Polsce w bardzo wielu zawodach. Co za biedok haha
23 lis 2016 | 20:27
-27
Widzisz tam gdzieś słowo „złotych”? Albo chociaż skrót „zł”? Albo „PLN“? Smutne, że wciąż w was tyle zazdrości. Gdzie wam do Zachodu...
+2
A co ty kurwo sobie myslisz że Polacy to neptki hujozo ,ile razy z nami wpierdol dostali w siatkówke choćby,a ręczna to co i kosz to samo,a to że lepsi są w nożną i to też nie zawsze niech zawdzięczają amerykanom którzy przez 50 lat pompowali w nich dolary a w nas ruskie marksa i lenina kurwa twoja mać.A jeszcze jedno -na tym meczu było słychać tylko garstke kibiców Legii ,a nie twoich kolegów niemiaszków florków ,którzy tylko wpierdalaja frytki i ruchają grube niemry ,,,
26 lis 2016 | 07:29
+4
twój nedzny post swiadczy tylko o tym, ze jestes nędzażem, zarabiającym równowartość 6 tysięcy tureckich lirów, smażąc kebaby w berlinie, albo innej niemieckiej wsi twoim szwabskim kolegom zanim naplują ci w twarz. pajac. tyle mam o tobie do powiedzenia
23 lis 2016 | 17:43
+18
Szkoda ze Ibraprijovic nie ustrzelił hat-tricka.
Mecz dużo ciekawszy od tego pierwszego, mam nadzieje ze ze Sportingiem uda sie Legi wygrac.
Ale komentarz Zewłakowa o tresie "Wazne aby nie stracić bramki w pierwszych 15 minutach" jest denerwujący. W każdym meczu to słyszałem, a z Realem nie zdążył tego powiedziec bo Bale strzelił po rozpoczeciu.
23 lis 2016 | 17:39
+19
Po tym meczu nie widzę innego rozwiązania jak zerwanie kontraktu z Cierzniakiem. Pierwszy lepszy młodziak z okręgówki by się lepiej zachował.
23 lis 2016 | 17:37