Video dodane przez: eis 23 lis 2016 | 18:39
Dyskusja 111
25 lis 2016 | 12:21
+1
Co to był za "bramkarzyk" między słupkami Bayernu??? xD ..... Lewandowski cienko. Chyba nawet strzału nie oddał. Zupełnie niewidoczny :/ masakra
24 lis 2016 | 18:57
+2
Brawo dla zwycięzców. Azmoun jaka brama, ostatnim który tak położył Boatenga był Messi ;d
24 lis 2016 | 17:41
0
Lewandowski wcale nie widoczny był w tym meczu
24 lis 2016 | 17:14
+3
NEUER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 lis 2016 | 14:29
24 lis 2016 | 14:22
+13
Taki Bayern to ja lubię oglądać xDD
24 lis 2016 | 11:08
+10
To jest wielki hart ducha. Rostov udowodnił, że wszystko jest mozliwe. Dołek dołkiem Bayernu, ale ta przegrana im się należała niestety, to jak kubeł zimnej wody.
24 lis 2016 | 10:53
+8
Bayern jest w dołku 2 przegrane z rzędu dawno nie pamiętam czegoś podobnego w wykonaniu Bawarczyków. Wszyscy narzekali na styl Guardioli ale za niego Bayern grał w sumie lepiej, może nudniej ale wyniki osiągał lepsze niż teraz.
24 lis 2016 | 19:00
+2
W Bundeslidze to byłem przekonany że Pep będzie lepszy, ale liczyłem na Carlo w pojedynkach europejskich. I coś narazie dupy nie urywa. Może niczego jeszcze nie zawalił na maxa, ale musi szybko ogarnąć.
24 lis 2016 | 10:23
+4
Ale takie granie musi być wkurwiajace dla Lewego. Co akcja wychodzi na pozycje i co akcja jest olany...
24 lis 2016 | 19:01
+2
Widzieliśmy wszyscy jak grał w reprezentacji. Jeśli zawodnik w takiej formie jest niewidoczny w takim meczu jak ten z Rostovem, to coś jest nie tak z tym Bayernem.
24 lis 2016 | 08:50
+8
Gratulacje dla Rostova. W Rosji zawsze się ciężko gra o czym przekonał się Bayern.
24 lis 2016 | 06:16
+4
Guardiola odszedł to i Bayern przestał być dominatorem
24 lis 2016 | 03:31
-24
Liczymy, liczymy ale nie na Ciebie Robercik, tylko minuty w ktorych nie strzelasz gola !
24 lis 2016 | 10:54
+21
Czemu się tak czepiacie Lewandowskiego? zamiast dopingować Polaka to wylewacie na niego pomyje! Jesteście nikczemni i zawistni Polaczki.
24 lis 2016 | 03:18
+8
Sensacyjny mistrz Matuszki Rosyji kraju wódki i udomowionych pijanych niedźwiedzi sensacyjnie wygrywa z Bayernem i w nagrodę prawdopodobnie zagrają na wiosnę w lidze europy :) fajna historia podobnie jak Leicester tyle, że wiadomo tamci wygrali grupę :d
24 lis 2016 | 01:21
+2
oj wyczuwam BM- Barcelona w 1/8. stawialbym na Arsenal, ale Anglicy tez wyjda raczej z drugiego miejsca wiec taki dwu-mecz odpada:)
24 lis 2016 | 00:40
0
ale wtopa
24 lis 2016 | 00:39
+1
Lewy myślał ze jak zajebie piłka w bramkę to zalicza im 2 gole.
24 lis 2016 | 00:32
+19
Bramkarz Bayernu przy wolnym na co liczył??
24 lis 2016 | 00:08
+1
Lewandowski grał?
24 lis 2016 | 01:17
+17
gral to moze za duzo powiedziane, ale na boisku byl :)
+58
Co to kurwa bylo ??? Ruski zbily Niemcow !!! Badstuber i Boateng katastrofa !!!! Bramkarz porazka !!!! Lewy w miejscu a Mueller dalej nie trafia !!! A mnie szlag trafia !!!
23 lis 2016 | 22:22
+10
no to sie dzieje
23 lis 2016 | 22:18
+4
Ciekawe jakie to uczucie mieć jednego z najlepszych napastników na świecie i nie potrafić wykorzystać jego umiejętności. Carlo wie...
23 lis 2016 | 22:03
+10
Nie rozumiem Bayern ma naprawde świetnych piłkarzy jak i bramkarza a tracą bramki w Bundeslidze jak i w Lidze Mistrzòw.
+11
Bayern w tym sezonie w Bundeslidze jak i Lidze Mistrzòw gra fatalnie.
23 lis 2016 | 21:46
+16
Po przegranej z Borussią fatalnie grają ;P
23 lis 2016 | 21:28
+9
Meczyku nie widziałem ale tak patrzę na ten skrót dłuższy, Lewy to dostał w ogóle jakieś podania i miał okazje?

Szacun dla kacapów w każdym razie,mega wynik! Chyba jednak trzeba było monachijczykom założyć te uszanki, hehe xD Tak sobie uszka odmrozili że teraz zapamiętają ten meczyk na jakiś czas ;D
23 lis 2016 | 21:16
-6
Wszyscy kurwa narzekają na Robena ale jak jest na boisku to robi różnicę!!!
I pewnie zaraz będą komentarze -ale nie podaje Robertowi!!!
Tyle że Robena już nie ma jakiś czas a i Lewy przez ten czas nie strzela!....
+5
Brawo Rostov ! bayern 2 porażka z rzędu- nie dobrze
23 lis 2016 | 21:04
-10
Rostow 33333333333-Bayern 2 (:::::::::::::::??????????
23 lis 2016 | 23:35
+5
Poproś rodziców o nową klawiaturę na mikołaja bo aktualna coś się wiesza.
+23
Maszyna, to była za czasów Juppa Heynckesa. (7-0) z Barcą w LM. Od kilku lat Bayern gra piach i wygrywają ligę, bo nie mają bezpośrednich przeciwników oprócz borussi, która widocznie woli im oddawać zawodników i też nie gra równo.
23 lis 2016 | 21:25
+10
Sraszyna nie maszyna, jeden sezon ze Juppa mieli świetny, a wcześniej tez się męczyli
23 lis 2016 | 20:52
-4
I co znawcy prowadzenie Bayernu takie łatwe ? Guardiola to najlepszy trener na świecie.
23 lis 2016 | 20:51
-1
Rostov gra o Ligę Europy !!!!!!!
23 lis 2016 | 20:49
+11
Wynik mniejsza bo awans jest ale martwi bardzo słaby styl Bayernu wskazujący na brak pomysłu na grę. Rozwalają mnie jednak komentarze dotyczące Rostowa. Tak to fakt, że debitują w LM ale to nie są mistrzowie Armenii czy Albanii tylko wicemistrz Rosji czyli solidnej ligi i grają w LM bo wyprzedzili w lidze m.in. Zenit który potrafił kilka razy wyjść z grupy. Bayern powinien z nimi wygrać ale na pewno nie są to ogórki :)
23 lis 2016 | 20:46
-3
Sory za muj Polski!!!!!!!!
23 lis 2016 | 20:43
-3
Musisz sie liczycz z takimi Krytykami !!!!
23 lis 2016 | 20:41
+40
A co na to ten dla którego rozgrywanie takich meczów nie ma sensu, pan Thomas Muller???