Video dodane przez: eis 23 lis 2016 | 21:30
+6
chyba nie mogła być inaczej City oszczędnie kalkulując bezpieczny awans.
24 lis 2016 | 10:17
+1
Coś ta tiki-sraka cienko, Sterling Jr, Agueressi i De Bruares nawet nie mogą wywalczyć zwycięstwa.. gdzie ta magia Pepa? oj :(
24 lis 2016 | 15:41
-5
A jak tam "Czelsi" sobie radzi w grupie?
25 lis 2016 | 01:00
+4
:D całkiem nieźle, nie przegrali ani jednego meczu!
24 lis 2016 | 09:45
+7
Awans i tak będzie, bo gdzie Gladbach wygra na Camp Nou, więc plan zrealizowany. A pierwsze miejsce Pep wypuścił z rąk już remisując z Celticiem.
24 lis 2016 | 11:32
+5
Nawet jak Moengladbach wygra z Barca, a Celtic z City to i tak FCB i MC przechodzą dalej.
+7
City na 99,9% na drugim miejscu, Borussia, żeby wyprzedzić ich musiałaby wygrać z Barceloną i to wysoko poza tym nie są zależni tylko od siebie bo MC też musiałoby przegrać.
23 lis 2016 | 22:54
-11
Pisałem, że te dziwi zremisują i to w bólach.
23 lis 2016 | 23:23
+10
W bólach? Czyli kolejny który wychodzi z założenia nie oglądałem to się wypowiem. Druga połowa pod kontrolą MC, Moengladbach może ze dwa razy byli pod bramką Bravo. Do tego dwie nie uznane bramki Silvy i Sterlinga. Ważny awans bo taki był cel podróży do Niemiec.
-2
Czy będzie dzisiaj kolejna sensacja ? :)
23 lis 2016 | 23:03
+5
Dla mnie żadna sensacja, Barcelona też się męczyła na ich terenie.
+24
Hmm.. to w takim razie jakie dziadowskie jest MU i MUrinio.
23 lis 2016 | 22:44
+1
Jakie jest każdy widzi
24 lis 2016 | 01:42
+4
Nie ogarniam tego typu komentów ze strony kibiców przeciwnych klubów, które obecnie są słabsze. Sam nie przepadam za City ale obecnie są piłkarsko lepsi od ManU więc jeśli oni są "chujowi" to jak określić drużynę która z nimi przegrywa i od lat jest niżej w tabeli :) ?
24 lis 2016 | 03:01
+5
Niech United i Mourinho uważają lepiej dzisiaj na Feyenoord poprzednie spotkanie z nimi nie skończyło się dla czerwonych za dobrze, ponowna strata punktów może ich wykluczyć z ligi mistrzów i zostanie im 3 miejsce które da im ligę europy... oh wait :p