Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Empoli
1:4
26 lis 2016 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
AC Milan
4'
10'
15'
(as Suso)

17'
31'
37'
61'
(as I. Abate)

64'

77'
(as Suso)

78'
84'
89'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+4
Ach jak bym chciał za rok zobaczyć milan w lidze mistrzów zupełnie nowy skład poruwnując z tym z przed roku widać że na młodych stawiają
27 lis 2016 | 15:07
+8
Nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią, ,, Susy '' , ,, Kucki '' ?! Wolisz żeby zamiast utalentowanego i w gazie Suso zagrał Honda ? Zamiast Kucki zagrał Montolivo ? Mi się wydaje że Milan idzie w bardzo dobrą stronę. Moim skromnym zdaniem jeszcze chwilę a będą mieli coś do szukania w LM.
Pozdrawiam serdecznie ! #forzamilan
27 lis 2016 | 14:48
-16
Jak się teraz patrzy na skład Milanu to aż się płakać chce, jakieś Lapadule, Kucki, Susy. Same ogórasy, jedynym dobrym i znanym zawodnikiem jest tam Keisuke Honda a pamiętacie że jeszcze całkiem niedawno to był zespół gwiazd. Jak można było tak zniszczyć potęgę piłkarską. Jeśli sobie nie kupią klasowych piłkarzy to nie mają czego szukać w LM
27 lis 2016 | 17:00
+7
Wytłumacz mi dlaczego kiedy grał montolivo,honda i reszta całego składu to milan średnio kończył sezon na 9 może 10 niejacu. Milan postawił na własnych wychowanków i opłaciło się
27 lis 2016 | 20:59
-2
Nie wiem, mi się wydaję że to wina trenera, słabe transfery jak na taki potężny klub no i teraz nie widzimy w tym klubie piłkarzy pokroju Schevczenki, Ronaldinho, Ibrahimovicia, Pirlo czy Kaki
+14
Fajnie się młodzi chłopaki zgrywają :D Aż miło popatrzeć na taki Milan, Abate zapieprza po tej obronie pomimo tego że lata lecą, Kucka wojownik w środku pola i Lapadula - dwie brameczki naprawdę fajny mecz. Można wybaczyć nawet tą drobna pomyłkę Donnarumie.
#forzamilan
27 lis 2016 | 08:30
+4
Obrona Empoli zamiast kryć we własnym polu karnym to ustawiali się w linii jak pachoły
27 lis 2016 | 07:50
+11
Milan zaskakująco dobrze w tym sezonie. Oby tak dalej, a Liga Mistrzów znowu zawita na San Siro.
27 lis 2016 | 06:51
+5
Milan wraca !! brawoo
27 lis 2016 | 01:43
+13
Milan ciagle w formie,widac,ze ten sklad ma ambicje na wygrywanie kolejnych meczy.Niech walcza do ostatniej kolejki !!!!
27 lis 2016 | 00:09
+8
Brawo! Słaba pierwsza połowa, na szczęście druga lepsza i wysokie zwycięstwo. W tym roku już musi być LM!
Forza Milan :)
26 lis 2016 | 23:35
+16
Brawo Milan! musicie wlaczyc sie o walke o scudetto! Forza Juve!!! jebac inter:)
26 lis 2016 | 22:47
+45
Liczę na powrót Milanu do LM , bez nich LM to chujnia i nuda. Liverpool,Chelsea,Inter,MU,Marsylia jak te kluby nie mogą grać w LM...
26 lis 2016 | 22:51
+21
dobrze mówisz, przywykło się do Nich w LM już ;)
26 lis 2016 | 22:45
+12
BRAWO MILAN .LM CZEKA NA WAS
+6
Zawodnikom Empoli starczyło sił jedynie na pierwszą połowę meczu.
26 lis 2016 | 22:42
+11
Oby dalej trzymali taka wysoka formę. Z nimi LM będzie ciekawsza.
26 lis 2016 | 22:39
+28
Brawo Milan! Odbili sobie ten remis i straconą bramkę w ostatniej minucie w meczu z Interem. Niesamowicie cieszą dwie bramki Lapaduli :) Forza Rossoneri!
+34
Milan w przyszlym sezonie wraca do Champions League. - Tam gdzie ich miejsce.
26 lis 2016 | 23:10
-16
odważne stwierdzenie po 14 kolejkach
26 lis 2016 | 23:13
+7
Bo ładnie grają. Wiem że duzo się może wydarzyc ale zanosi sie na LM.
27 lis 2016 | 00:25
+20
w przeciwieństwie do innych (anty fanów Interu) życzę Milanowi żeby tak było i liga włoska ponownie była potęgą
27 lis 2016 | 09:04
+4
Ładnie z Twojej strony. Gratuluję zdrowego podejścia. Co do Interu to kadrowo dla mnie ro świetny zespół - czas pokazać to na murawie.