Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Real Sociedad
1:1
27 lis 2016 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Jesús Gil Manzano
27639
22'
53'
55'
59'
(as Neymar)

72'
75'
84'
85'
89'
90'
3'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

-4
Czyżby to początek drogi do zwycięstwa mistrzostwa hiszpani o którym marze i tak długo na nie czekam?

28 lis 2016 | 18:51
+4
Jaka żenada, powinni przegrać 2:1.. Z taka grą nie wyczuwam dobrego wyniku w El Clasico..
28 lis 2016 | 17:24
-14
Hahahaha farsa nie ma szans na el clasico jebane zdechle psy!!!! Przereklamowane gowna!! Zjebani kibice!!! Hala madrid !!!! #JebacAdmina
28 lis 2016 | 17:31
-18
Huja sie znasz Barca cię rozwali śmieciu i stulisz dupę... najchętniej bym cię wykastrował za obrażanie barcy Veb
28 lis 2016 | 17:12
+10
Barcelona nam sie powoli wypala
28 lis 2016 | 16:37
+15
żałosne, piłka była w bramce, po chuj ci sędziowie, po co te kamery, i tekst enriqe ten remis to cud , sędziowie po tym meczu powinni podpisać kontrakt na naszą b-klasą albo zrezygnować, przykre to mecz kolejki a wynik wypaczony, ale to nie pierwszy raz, zarówno dla realu jak i barcelony sędziowie pomagają,np karny na ronaldo ostatnio też był ...
28 lis 2016 | 15:14
-3
Nawet jakby był i spalony to piłka od poprzeczki odbiła się za linią bramkową tak więc ta dobitka już i tak nie miała znaczenia.
28 lis 2016 | 18:17
+9
Ale i tak warto wytknąć, że na linii bocznej znowu Stevie Wonder, bo o tym spalonym nie ma absolutnie mowy.
+7
Real Sociedad jak wyście mi zaimponowali w tej chwili... :D a tak na poważnie to bardzo dobra gra gospodarzy, szkoda tego błędu bocznego sędziego bo o spalonym nie ma mowy a nie jestem pewny czy w ogóle piłka po uderzeniu w poprzeczkę odbiła się już za linią bramkową ;)
+10
Derby przeciwko Espanyol-owi Barcelona?!
28 lis 2016 | 18:20
-5
derby europy czy jakos tak
28 lis 2016 | 13:08
+4
Brawo Sociedad, grają ostatnio bardzo dobrze.
Takie mecze Barcy to naprawdę rzadkość w ostatnich latach. Nawet przy potknięciach większych i mniejszych, zazwyczaj jeden element był niezmienny - posiadanie piłki. Tutaj Sociedad nawet w tym było lepsze, nie mówiąc o kreowaniu sytuacji. Barcelona kompletnie bezsilna (poza fajną akcją bramkową), co przy takich zawodnikach jak Messi, Neymar i Suarez jest naprawdę "wyczynem". Cóż, każdemu się zdarza dołek formy, tutaj to jest spory dół. Funkcjonowanie drugiej linii się popsuło, Messi niedokładny, Suarez wiecznie na spalonym, ogólnie dupa.
Okradzenie Sociedad ze zwycięstwa dopełnia obraz niesmaku.
Ciekawe jak to będzie wyglądało w Klasyku.
28 lis 2016 | 11:51
-30
Ale ten Meo Lessi suaby.... Gejmar i Suagryz gowno graja przy wielkim Realu. Tylko Krisztiano Ronaldoooooo <3<3<3<3

+11
Pazdan moze pucowac buty najlepszemu graczowi wszechswiata. Tylko Krisztiano Rrrrrrooonaldooooooo
28 lis 2016 | 11:11
+25
Barca jak zwykle lubiana przez sędziów... Żałosne
28 lis 2016 | 11:05
+48
Sociedad zasłużył na zwycięstwo, karygodny błąd sędziego.
28 lis 2016 | 11:02
-23
Ciężko nam idzie w tym sezonie ale 6 punktów to jeszcze nie tragedia, myślę, że El Classico będzie dobrym momentem na odwrócenie losów ligi.
28 lis 2016 | 10:17
+12
Szkoda ze sędzia poraz kolejny okazał się 12 graczem farsy.. niestety.. Nie mogę zrozumieć tego jak pisze ze bez Messiego barka dawno już byłaby pod mułem walczyła o utrzymanie w lidze, to fani farsy tak namiętnie minusują, tzn że nie uważaja go za tak genialnego piłkarza jak ja? czy może myślą ze bez niego farsa by sobie poradziła w la liga? byłaby zespołem na poziomie Espanolu conajwyżej..
28 lis 2016 | 10:09
+10
gdyby były skróty z kamer i sędziowie korzystali by z nich to większe kluby nie mogły wywrzeć presji na sędziach tak jak robią to do tej pory, sędziowie często niestety mylą się na korzyść Barcelony, ale i innych większych potęg piłkarskich, a niby sport ma być równy
-15
zamknac ryje,sedziowie gwizdza w dwie strony przypomne ile razy ronaldo nurkowal przy karnym,tym razem liniowy dal dupy na korzysc za tydzien moze byc odwrotnie
28 lis 2016 | 09:45
+21
Sędziowanie jak zwykle na najwyższym poziomie.
28 lis 2016 | 09:13
+11
To co zrobił sędzia liniowy to istny kryminał. barcelona nie mogła tego meczu przegrać i tyle w temacie. Nie było spalonego przy strzale Veli a jeżeli ktoś uważa inaczej to jest totalnym idiotą bez obiektywizmu.
28 lis 2016 | 08:50
+30
real sociedad 58% posiadania piłki
28 lis 2016 | 09:24
+9
No wlasnie, myslalem ze to jakis blad na meczykach :)
28 lis 2016 | 08:30
-18
To co sędzia winien dać z Malagą, oddał teraz - nie na tym polega ten sport.
Jeśli Barca nie wygra z Realem, to będzie to jedna z większych kompromitacji w ostatnich latach - obecna sytuacja w lidze.
28 lis 2016 | 08:47
+22
tyle meczy ile sędzia dał barcelonie, to żadna drużyna się pochwalić nie może. powinni jakiś puchar za to dostać.

its a fucking disgrace! - jak to krzyczał drogba.
28 lis 2016 | 08:26
+17
Messi znowu uratowal Barcy dupe
28 lis 2016 | 08:08
+7
Real Sociedad naprawde świetny mecz Carlos Vela najwiekszy pechowiec bo powinien zdobyć chociaż 1
28 lis 2016 | 07:15