Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Manchester United
4:1
30 lis 2016 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90'
4'
)
(zakończony) (przełożony)
Mike Jones
65269
West Ham United
2'

15'
35'
39'
45'
46'

48'

53'
58'
62'

76'

90'
3'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

-1
A gdzie ten frajer El Scumsero czy hak mu tam? Jak United remisuje czy przegrywa to pięknie gimbus szczeka a teraz cicho coś siedzi
1 gru 2016 | 23:34
+2
Brawo Diabły, nie powiem niczego co już nie zostało powiedziane, tak to powinno zawsze wyglądać, Henryk zaczyna grać odważniej co przynosi efekty! Glory Glory!
1 gru 2016 | 23:27
+2
zagrali na 2...
....2 bramki martial, 2 bramki ibra, 2 asysty henrik :)
1 gru 2016 | 23:20
+8
Szkoda ze nie w lidze, ale i tak wygrana cieszy :)
1 gru 2016 | 20:13
+6
Taki wynik powinien być w zeszły weekend. Byli lepsi, zabrakło skuteczności. Teraz wszystko zagrało, byli wyraźnie lepsi. West Ham imponował mi i innym w zeszłym sezonie, grali naprawdę dobrze i fajnie było widzieć ich w takiej formie, jednak nie można wymagać za wiele. To drużyna środka, życzę im jak najlepiej, ale United powinno wrócić tam gdzie ich miejsce, na szczyt. Oby tak dalej.
1 gru 2016 | 13:20
+12
mam nadzieje ze do dobrego poczatki :)
1 gru 2016 | 12:58
+2
teraz w półfinale z Hull dwa mecze, a potem finał zapewne z liverpoolem:) i jakieś trofeum bedzie:P oby nie jedyne
1 gru 2016 | 11:10
+44
Mou ma taktykę, posadzić na ławkę dobrego zawodnika i poczekać, aż zacznie napierdalać bramy i asysty. Mou, ty chory pojebie.
1 gru 2016 | 17:14
1 gru 2016 | 10:55
+7
Taka gre diabłow na kazdym spotkaniu chce widziec !!
1 gru 2016 | 09:41
+19
GGMU! Bardzo dobry mecz w wykonaniu Czerwonych Diabłów. Zlatan, Martial i Mkhitaryan zagrali świetne spotkanie.
1 gru 2016 | 09:15
+20
Co tu się dzieje, Szwajnsztajger na boisku ;d Henrikh ładne asysty, dobry wynik United. Przydałoby się zacząć wykręcać takie rezultaty w lidze.
1 gru 2016 | 08:07
1 gru 2016 | 07:13
1 gru 2016 | 04:38
+17
Opykali ich jak małe dzieci. Szkoda że w lidze takichyba akcji nie potrafią wykorzystać bo dawno byliby w TOP4 ;/ Wierze że United złapią tą formę i będą wykorzystywać stwarzanie sytuacje w każdym meczu.
1 gru 2016 | 04:28
+12
Mówiłem że jak United zaczną wykorzystywać sytuacje to w każdym meczu bedzie padał taki wynik? Mówiłem. Szkoda że w tych zremisowanych meczach nie chciało wpaść więcej bramek bo grają bardzo dobrze.
1 gru 2016 | 03:59
+8
Zauważyliście, że wszyscy piłkarze wymienieni w zdarzeniach są podani jako lewonożni?
1 gru 2016 | 00:51
+12
Meczu nie oglądałem, ale z tego co widzę to się Szwajsztajger nagrał w tym meczu xD no i Mikitarjan zagrał dobry mecz :D
1 gru 2016 | 00:43