Długi skrót:
Video dodane przez: kamyk019 3 gru 2016 | 14:01
8 gru 2016 | 12:23
+2
Zadyma konkretna to raz. Dwa, bramek moglo byc w tym meczu ze dwa razy wiecej. No i co sie z tm aguero dzieje, zawsze byl raczej spokojny, a w tym sezonie polowe meczow przesiedzial na lawie za kary. Moze rozwod mu nie sluzy.
5 gru 2016 | 10:07
-4
Brawo cepek. Haha wyrzucić Harman dobry pomysł widać po tym meczu. No ale przecież to ty jesteś trenerem
4 gru 2016 | 21:18
+4
Widzę ze City tez próbuje skopiować ustawienie ale ustawienie samo nie gra.
4 gru 2016 | 14:29
+23
Wspaniały mecz ! ;) mimo przewagi Man City to Chelsea wygrała ;) piękno futbolu w czystej postaci ;) proszę kibiców obu drużyn o wzajemy respekt ;)
4 gru 2016 | 12:09
-49
City w ofensywie bardzo dobry mecz, tylko niefart nie z tej ziemi. Ale tak jest w każdej dziedzinie życia - jak nie idzie, to nie idzie i głową muru nie przebijesz. Są na dobrych torach. Natomiast Chelsea - jedynie indywidualne umiejętności, nic więcej nie zauważyłem.
Defensywa bez komentarza.
Manekin między słupkami w bramce - bez komentarza.
4 gru 2016 | 23:00
+1
Przyjebałeś ziomeg taką głupotą, że nawet ci najbardziej pojebani fani zostawili Twoje pierdolenie bez komentarza ;D
5 gru 2016 | 00:08
-8
Hahaha :D Jak będę chciał odrobić te minusy to napiszę "dalej Czelsi, do boju!" i posypią mi się plusy, tak że spokojnie ;)
5 gru 2016 | 13:49
+3
"Tak że"... Dzieciaku.
5 gru 2016 | 19:47
-1
Najpierw się DZIECIAKU doucz, a później miej czelność mnie upominać.
9 gru 2016 | 10:32
+1
'Czelsi' ? a co to ? :)
doucz się może ty lepiej nazw klubów a potem popisuj się w komentarzach
5 gru 2016 | 00:10
-5
PS Nic innego jak indywidualne umiejętności > indywidualne błędy, ale to dobrze, bo to nie wróży nic dobrego Czelsi na przyszłość, więc spoko.
5 gru 2016 | 03:45
+1
Drugiej połowy meczu obejrzeć nie mogłem... ale z tego co widzę to Chelsea strzeliło bramki po naprawdę ładnych kontrach zwłaszcza ta piłka od Fabregasa i to jak poradził sobie Costa ;)
4 gru 2016 | 11:17
+12
Kolejna wygrana Chelsea cieszy mnie niezmiernie.
4 gru 2016 | 11:15
+18
Guardiola chyba powoli traci kontrole nad wynikami zespolu i powoduje to chyba u niego tak wielka frustracje ze zaczyna stosowac metody Mourinho.No ale okazuje sie iz Anglia to nie Niemcy czy Hiszpania gdzie kazdy kladzie sie przed Bayernem czy Barcelona.Inna sprawa ze z taka obrona jaka ma City to oni nie wygraja nic.
Brawo dla Conte ktorego Chelsea przede wszystkim gra skutecznie i ma charakter.
4 gru 2016 | 12:28
+4
Tym bardziej że rotuje w obronie najwięcej w lidze , co nie przynosi efektów, tylko że tu raczej nie chodzi o taktykę a o błędy obrońców, przy wszystkich 3 golach trójka z tyłu w obronie City ustawiala sie jak amatorzy, amatorzy wiedzą że jak idzie taka piłka i obstawiam się napastnika to jeden ma go na klacie, drugi jest przed nim a 3 zabezpiecza ogólny tyl. Przy drugim golu to samo , nie to gdzie oni stali ale jak stali , otworzyli Diego i Willianowi autostradę do bramki , 3 gol to samo, 3 obrońców sobie chodzi. Brak Kompanego to duży ból głowy, Stones i 50 milionów za niego to nieporozumienie.
+16
Gratulacje dla Chelsea. Conte ustawił idealnie zespół i to przynosi efekty. Zawodnicy City nie potrafili pogodzić się z porażką. Kary się posypią.
4 gru 2016 | 09:47
+15
No i super Bardzo mnie cieszy ten wynik . Bravo Chelsea Brawo A.Conte za to co zrobiłeś z The Blues !!
4 gru 2016 | 09:37
-3
gdzie guardiola tam zawsze są zamieszki, przypadek?
4 gru 2016 | 08:45
+13
Przegra na życzenie, tyle co City zjebało akcji...
4 gru 2016 | 08:30
+6
Brawo chelsea. Po tym co pokazali w ostatnim sezonie to naprawde zasluguja na dobre slowa. Najbardziej w tym z tego wszystkiego nie jest mi szkoda Guardioli. Za pewny siebie arogancki szczur myslal, ze bedzie tak latwo jak w Barcelonie czy Bayernie.
4 gru 2016 | 08:29
-1
Upssss
4 gru 2016 | 02:56
+8
MC nie wykorzystal kilku sytuacji,mogli prowadzic 2 lub 3 do zera.
4 gru 2016 | 01:26
+2
to co dziś grał Luiz jest niesamowite, chyba najlepszy obrońca w lidze obecnie
4 gru 2016 | 01:17
+9
Ależ to był mecz!! Sporo się działo! Coś mi się wydaję, że Chelsea zdobędzie mistrzostwo w tym sezonie!
-1
Kluby z Mancheseru cos gasna... setki milionow euro biega po murawie, a efekty mizerne... Przydaloby sie jakies znowu orzezwienie typlu Leicester. Moze w nastepnym sezonie.
+8
Za to aguero i fernandinho to kurwa aniolki:D nie ma to jak obiektywna opinia zawiedzionego wynikiem kibica liverpoolu, wszyscy liczyli tutaj na remis ale przykro mo bardzo chelsea idzie jak burza i oby jak najdluzej:)
3 gru 2016 | 23:43
+45
Conte wiedział ze City będzie grać piłka więc sie dostosował. Chelsea kapitalnie gra w obronie a nawet jak przeciwnik przeprowadzi znakomitą akcje to jest jeszcze Courtois. W ataku skuteczni aż do bólu, strasznie dobrze się ogląda gre londyńczyków nawet jeśli grają z kontry. Conte to maestro a Guardiola może mu buty czyścić.
4 gru 2016 | 09:06
-12
Serio, buty maestro skuteczni do bólu??? Chyba tu ktoś meczu nie oglądał... Ja tam widziałem dobry wpierdol, no ale po tylu zmarnowany setkach to i taka słaba Chelsea może wygrać. City jest winne samo sobie, genialny mecz z obu stron, no ale kurwa Mac, jak można z metra w poprzeczkę trafić
5 gru 2016 | 13:54
-1
Serio.
W futbolu najważniejsza jest skuteczność. Zapamiętaj.
9 gru 2016 | 10:40
+1
słaba Chelsea? nie wiem co brałeś ale bierz tego pół :)
3 gru 2016 | 23:11
+28
Fabregas w końcówce szkoła Barcy:D
3 gru 2016 | 22:37
+8
Pojedynek na szczycie bogaty w gole, czegoś chcieć więcej. Piękne akcje bramkowe Chelsea w drugiej połowie. To podanie Fabregasa do Costy.. Zupełnie niepotrzebne spiny na koniec, można było przegrać z godnością, szkoda takich zachowań.
3 gru 2016 | 21:25