Video dodane przez: eis 4 gru 2016 | 18:44
IBRA ty dziku :D Fellaini szkoda gadać :P
+7
Grunt że MU zachowuje równą formę.
5 gru 2016 | 22:24
+2
Jak skończą na 5-8 a na ta chwile na to się zanosi, to poleci Jose i Zlatan ucieknie do MLS i znow United będą w dupie w kolejnym sezonie
0
Bardzo szkoda , że Menchester United znów remisuje jak tak dalej będzie to niech nie myślą o mistrzostwie . PS to ich najgorszy początek sezonu od kilkunastu lat !
5 gru 2016 | 19:40
+2
Tyle kasy wydać i grać taką chujnię bezcenne......udana zmiana w ostatnich minutach "panie trenerze"...okazuje się że kołek może kopnąć.....
5 gru 2016 | 18:25
-2
Świetne się ogląda Man Utd w tym sezonie ;) co mecz ogromne emocje i mimo tylu zawodów mam nadzieję że złapanie formy już niedługo ;) kibice obu wkip proszeni są o wzajemny szacunek ponieważ mecz był świetnym show z obu stron ;) pozdrawiam cieplutko wszystkich fanów pięknego futbolu
5 gru 2016 | 18:14
0
Jebany drewniany sabotażysta... myślałem że United wykorzystało już limit pecha na ten rok :/ świetna gra Dew Gei.
-1
Z taką grą daleko nie zajadą co chwile gubią punkty będą mieli ciężko o pierwszą czwórkę ,a pan Jose po sezonie pożegna się z teatrem marzeń ,a miało być tak pięknie z najdroższym piłkarzem świata .
5 gru 2016 | 13:29
-1
Zlatan is back?
5 gru 2016 | 05:43
+4
Ale kozackie teraz te ujęcia kamer mają w premier league!
5 gru 2016 | 02:14
+14
Kuzwa ja nie wiem jak to w tej Angli jest, MU nie wygrało meczu od 1967 a na szóstym miejscu dalej są
5 gru 2016 | 01:30
+8
Tylko czekać aż Mourinho powie że walczy o 4. miejsce i awans do LM, a tak się kiedyś z Wengera naśmiewał w tym sezonie będzie trudno o LM dla United, City, Chelsea na pewno nie do wyciągnięcia z TOP4, a Arsenal i Liverpool raczej też tanio skóry nie sprzedadzą a jest jeszcze Tottenham coś mi się wydaje że Jose może po sezonie pożegnać się z cieplutką posadą na Old Trafford. :)
4 gru 2016 | 23:02
+10
Co za idiotyczne wyjście z bramki, Stekelenburg chyba sie Neuera przed snem naoglądał. A kibicom United szczerze współczuje, znowu upuszczone 3 pkty..
4 gru 2016 | 22:29
+17
Ja nie wiem ze tacy piłkarze grają w tym Manchesterze i Niby taki Mourinho od zadań specjalnych ... a dalej nie ma wyników!:D
4 gru 2016 | 21:57
-3
Moze Mou juz odpuszcza lige, widzi ze czolowka za silna i cwicza rozne warianty gry, a skupiac sie bedzie na pucharach, final wygrany w LE daje awans do LM,nie wiem tylko co daje puchar ligi angielskiej, ma bonifikaty?
4 gru 2016 | 22:34
+6
Tak daje eliminacje ligi europy jeżeli zdobędzie go drużyna mająca miejsce w lidze dające lm bądź le to eliminacje przechodzą na nastepną pozycję w tabeli :p ps. ta na pewno Mou odpuszcza ligę :v
5 gru 2016 | 16:08