Czemu magik podatkowy z Madery nie grał? Przepraszam on tylko uprawił kreatywną kśięgowośc :D:D:D:
+7
Remontada to tylko Real no i jeszcze Ramos 90 +
11 gru 2016 | 17:14
+15
jezeli Real wygra lige to moze to zawdzieczac Ramosowi, to co robi w polu karnym przeciwnika przechodzi ludzkie pojecie,
11 gru 2016 | 16:01
+18
Ramos w swoim żywiole
11 gru 2016 | 15:48
+1
Swietne jest to jak na kazdym meczu realu czy barcy budza sie wszystkie gimnazjalne cioty, zeby tylko zrobic z tego forum burdel i nic wiecej...
11 gru 2016 | 19:07
0
Może wyda Ci się to zabawne, ale brzmisz jak jedna z nich. Dopóki nie zobaczyłem twojego komentarza wydawało mi się, że właśnie jest ich wyjątkowo mało.
12 gru 2016 | 00:46
-1
Wyjatkowo malo?? Prosze cie kurwa, bo nie mam zamiaru sie rozpisywac. Jesli ta cala strona gownianych komentarzy to malo to zaoszczedz sobie kolejnego.
+13
Znów w ostatnich minutach meczu Ramos strzela:)
+2
Jedno zycie ! Jeden klub ! Real Madryt az po grob !!!
11 gru 2016 | 12:42
+9
Dobry meczyk i naprawde ładne bramki. Właśnie dlatego żałuje że Morata już nie jest w Juve. A Ramos chyba już nie umie inaczej ;d
+2
Ja uwazam ze liga wloska jest nudna I strasznie defensywny ,morata sie tam marnowal , a najlepszym strzelcem drewniak dzeko! )
11 gru 2016 | 12:31
+25
RAMOS i wszystko jasne!!! Prawdziwy kapitan!!! <3 Brawo Real! Hala Madrid!
+12
mistrzostwo świata w wykonaniu Ramosa :)
-41
Który to już z kolei tak bojaźliwy mecz w wykonaniu Białych Koszul.Póki co szczęście im sprzyja ale nic nie trwa wiecznie.Nie ważne jak się zaczyna,ale jak kończy.Real wygrywa kolejne bitwy na niezwykłym farcie a kandydat do obrony trofeum w LM i zwycięstwa w La Liga jest niegodzień tychże splendorów,męcząc się okrutnie w każdym kolejnym rozgrywanych przez siebie meczu.
11 gru 2016 | 11:46
+7
"bo Real ma szczenscie i farcom"
Tak patrze na statystyki, 18 do 3 w strzałach dla Realu. Mecz kontrolowany niemal przez cały czas. Deportivo chyba samo nie wie, jak strzeliło te dwa gole, grając w sumie kaszankę. Fart, proszę pana, to by był gdyby Depor ugrało tutaj punkt albo trzy. Mega-fart.
Oczywiście mało brakowało żeby Real stracił punkty i to też jest w pewien sposób szczęśliwe, że zdążyli wbić tego gola. Ale z przebiegu meczu tylko i wyłącznie oni zasługiwali na trzy punkty.
11 gru 2016 | 13:06
+2
Uwazam ze ostatnio raczej mamy pecha niz farta mecz z Depor wygrany a tu nagle joselu strzela 2 bramy, I jus do konca nerwowka, oba mecze z borussia do 87 min byly wygrane, mecz z Barcelona wypad gorzej ale gdyby Karny zostal podyktowany na vazquezie I conajmniej zolta dla masherano , wygralibysmy z palcem w dupie . Pamietac Musimy ze ciagle gramy innym skladem , jak nie casemiro to modric jak nie modric to kroos jak nie kroos to bale ....... dlatego uwazam ze liga jest na wyciagniecie reki a o Lige mistrzow bedzie trudniej po pierwsze czeka nas niezwykle ciezki mecz w 1/8 ,nie wazne na kogo trafimy bedzie ciezko I po 2 fatum obroncy pucharu. ...... wiem wiem jak nie my to kto ??
11 gru 2016 | 13:11
+3
Taaa a Barcelona to kutwa wygrywa wszystko po 5-0 :)
12 gru 2016 | 23:42
+1
Japa koniu
11 gru 2016 | 10:55
+3
Ramos zazwyczaj co zepsuje, to naprawia. Ale Real musi się wystrzegać takich rzeczy, bo Ramos nie zawsze uderzy tak jak chce. Generalnie Deportivo wyprowadziło dwie bardzo dobre kontry i niewiele brakowało. Cieszy wygrana Realu ale następnym razem niech nie czekają do samego końca.
11 gru 2016 | 10:52