Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
SV Darmstadt 98
0:1
18 gru 2016 | 15:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90'
3'
)
(zakończony) (przełożony)
Bastian Dankert
17400
Bayern Monachium
43'
69'
71'

78'
80'
90'
1'
90'
2'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+6
Gratulacje dla Bayernu. Douglas Costa z pięknym trafieniem.
19 gru 2016 | 04:51
+5
Ta brameczka Costy to kandydatka do bramki roku.
18 gru 2016 | 23:21
+3
Byłem na meczu. Jak zawsze u nas mega atmosfera. Mieliśmy dużo akcji na pokonanie Bayernu. 100% ręka w polu karnym u Hummels'a w pierwszej połowie, gdzie należał nam się karny. Pzdr SVD98!
18 gru 2016 | 21:37
+2
Bayern już myślami przy Lipsku, niemal pewne jest to że Bawarczycy odskocza w nasyepnej kolejce na 3 pkt.
18 gru 2016 | 21:18
+5
Posiadanie piłki imponujace.
18 gru 2016 | 20:47
+3
2 Drużyny grubo wysunięte na prowadzenie Bundesligi:)
18 gru 2016 | 20:32
+5
3 pkty są, ale nie jest to zbyt przekonywujące zwycięstwo. Jestem bardzo ciekaw jak Bayern poradzi sobie w środe. Tamten mecz sporo powie o ich prawdziwej formie.
18 gru 2016 | 20:14
+7
Bayern coś słabo. Nie zmienia to faktu że, razem z RB mają już 9 punktów przewagi nad resztą stawki. W Lipsku pachnie Ligą Mistrzów ...
18 gru 2016 | 20:06
+3
Bayern Ty nie wygrasz ligę mistrzów ilością podań i posiadaniem piłki. to trzeba wrzucać w pole karne Najlepiej do Lewego. I nie mówcie że to Drewno bo przecież jego koledzy mu nie podają dobrych piłek tylko rozgrywają w środku pola. W bundeslidze też możesz mieć problemy
18 gru 2016 | 20:03
+6
Aż żal patrzeć. Gdybym nie wiedział kto gra to nie umiałbym wskazać "lepszej" drużyny. FCB = Darmstadt? Ostatnie mecze Bayern wygrywa bo, któryś piłkarz błyśnie. A to Lewy walnie wolnego, a to Costa jebnie brazyliane z Cwiary boiska :D Oni w ogóle nie stwarzają sytuacji.
18 gru 2016 | 19:51
-14
Usadzic tego drewniaka na ławce bo nic i tak nie gra
18 gru 2016 | 19:39
+2
neuer to jest kozak, przy tym drugim wolnym sobie stanal przy slupku i spokojnie wylapal
18 gru 2016 | 19:06
+3
Po pierwsze to nie byla bramka bezposrednio z rzutu wolneo heh. No ale strzelil pieknie
18 gru 2016 | 18:50
-60
Lewandowski drewniak jebany
18 gru 2016 | 18:48
-81
Lewus znowwu bez gola ? zwykły śmieć. a jego żonę dymał już każdy.
18 gru 2016 | 21:35
+12
ZA TAKI KOMENTARZ POWINIENES DOSTAC PO RYJU...
22 gru 2016 | 00:13
0
Zobacz ogólnie jego komentarze
18 gru 2016 | 18:15
+16
Po co tyle podań, a tak mało ataku? Marzenia Lewego o 50 golach w tym roku poszły się paść :(
18 gru 2016 | 18:57
-22
on jakby był w najlepszej formie w życiu do nie dobiłby nawet do 40 goli. 35,36 to max. Ale żeby zdawać sobie z tego sprawę to rzeba mieć rozum.
18 gru 2016 | 20:17
-1
Tak? Chyba nie wiesz że w tym sezonie ma ich 46 a w poprzednim miał 49, więc jednak jak komuś jest potrzebny rozum to chyba tobie.
18 gru 2016 | 18:02
-33
Costa pokazał Lewemu jak strzela się wolne :)
-5
lewandowski grał?
18 gru 2016 | 17:34
+1
Nie mogłem niestety oglądać, ale posiadanie 79% piłki, a ilość strzałów taka sama? Tragedia.
18 gru 2016 | 17:33