Długi skrót:
Video dodane przez: eis 23 gru 2016 | 19:47
10 sty 2017 | 01:40
0
Loteria dla Milanu , ale przebieg całego spotkania i jakie wrażenie obie ekipy zostawily tutaj można powiedzieć ze JUVE miało tą przewagę ale nie udało się tego przekuć na jeszcze jedna bramkę która by zamknęła rywalizację , gratulacje dla Milanu bo to nie mały wyczyn patrząc na ostatnie lata i przewagę JUVE nad resztą ligi , mistrz będzie i tak jeden . FORZA JUVE !
27 gru 2016 | 17:15
0
he he dobry mecz. Ale ci Arabowie szejki we Włoszek w Katolicki kraju ciekawe i zastanawiające komedia to trochę jest:))
26 gru 2016 | 12:06
+7
Brawo Milan!! Wreszcie zdobyliście jakieś trofeum! Oby tak dalej! Mam nadzieję że w przyszłym sezonie zagracie w LM oraz zajmiecie wysokie miejsce w lidze!
26 gru 2016 | 11:04
0
Czemu tak dużo Arabów i różnego rodzaju ciawatych na trybunach ?
+42
Tęsknie za Milanem i Man Unitad w lidze mistrzów... Choc nie jestem za nimi tak bardzo ale to kluby które poprostu musza tam być jak Kevin sam w domu w Boże narodzenie!!!
+13
Forza Milan !! puchar włoch jest nasz w 2017 i podium z taka gra. Suso bonaventura i pozamiatane. bacca musi wrucic do dawnej formy ! :>
24 gru 2016 | 11:37
-15
Wszystko pięknie, tylko dlaczego MIlan gral o Superpuchar? Juve w zeszlym sezonie wygralo wszystko, wiec powinni grac chyba z druzyna ktora zajela drugie miejsce w Serie A??? Nie? Czyli Napoli.. A nie siódmym Milanem.. Dziwne.
24 gru 2016 | 11:46
-6
juz wiem wszystko
24 gru 2016 | 11:47
+11
Ktoś chyba nie rozeznany, otóż wyjaśniam - Mialn był finalistą Pucharu Włoch, w którym to przegrał z Juve(ale to już inna kwestia) Tak więc traktuje się to jakby zwycięzca ligi i pucharu, ewentualnie finalista pucharu, jeżeli zwycięzca pucharu to mistrz ;)
24 gru 2016 | 13:09
-5
dzieki :D ale ogarnalem temat wczesniej ;)
24 gru 2016 | 11:24
+1
Coraz lepiej dzieje się w Mediolanie :) coś czuję ze tą ligą z roku na rok będzie mocniejsza i nie będzie tak wielkiej dominacji Juventusu :)
24 gru 2016 | 11:22
+16
Bezcenne było wzruszenie przede wszystkim młodych piłkarzy Milanu, widać, że ten puchar był im bardzo potrzebny. Oby tak dalej!
24 gru 2016 | 11:10
+5
Milan ma patent na Juventus w sezonie. :D
24 gru 2016 | 11:08
+4
niesamowite, że Donnaruma jest ponad dwukrotnie młodszy od Buffona, który mógłby być jego ojcem :) oby Gigi grał jak najdłużej

to był meczy bramkarzy, skuteczność po obu stronach szwankowała
24 gru 2016 | 10:23
+18
Moim zdaniem AC Milan zasłużył na ten tytuł ... Zmienił się nie do poznania , w Serie A prezentuje naprawdę ładny skuteczny poziom . Tak więc Gratulacje Rossoneri oby tak dalej :)
24 gru 2016 | 10:17
-7
Szkoda mi Juventusu. Bo z każdym wygrywa tylko nie z Milanem. Pech
24 gru 2016 | 10:12
+9
Aj boli ta porażka... Ale nie ma co się dąsać. Wyrównany mecz i tyle. Zabrakło jedynie szczęścia. Milan zagrał dobre spotkanie i gratuluję im zwycięstwa.
24 gru 2016 | 07:42
-2
Co Fabio Capello na ten mecz? Ogladał go w ogóle?
24 gru 2016 | 07:41
-22
Co to był za słaby mecz. Tej ligi w ogóle nie da się już oglądać. Juve zszedł na psy od meczu z Interem jakieś trzy miesiące temu jest już tylko gorzej.
24 gru 2016 | 02:20
-12
Inter ma momenty , a Milan Poprostu sie poprawił , albo Poprostu kasa z Chin robi swoje ?
24 gru 2016 | 02:28
+10
Jaka kasa z Chin? Przeciez w klubie nic sie nie zmienilo od przez ten krótki czas.
24 gru 2016 | 02:02
-34
Juventus przypierdolił to z takim słabym Milanem? Niezły fart.
24 gru 2016 | 01:06
+13
Ho ho ho ,to ci niespodzianka ,stary poczciwy Milan przebudził się,fajnie ,bo pamiętam czasy gdzie grali poczciwą piłkę i nie było na nich bata:) gratulacje !
23 gru 2016 | 23:42
+28
Dla Milanu to bardzo ważne zwycięstwo. Każde trofeum, nawet niewiele znaczące spaja drużynę i daje przekonanie, że praca nie idzie na marne i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Po prostu mega kop motywacji i pozytywnego nastawienia. Dla Juve wygrana byłaby czymś miłym, ale za tydzień nikt już nie będzie nawet o tym pamiętał.
23 gru 2016 | 23:29
+17
23 gru 2016 | 22:51
+3
następny mem na meczykach ,,, -florentino perez-halo milan to ile za tego Donnarumme?,,
23 gru 2016 | 22:45
+8
ktoś tu pisał ze Dybala strzeli Hat-tricka hehe a on nawet karnego nie strzelił:D Forza Milan powoli powoli wrócimy do EUROPY.
23 gru 2016 | 23:41
-1
no wiesz Ronaldo tez mial jakies rekordy pobijac w LM zwlaszcza w meczach z Legia... mi sie wydaje ze tu duze znaczenie ma podejscie druzyny do meczu, to kto kogo kryje, ktore dziala prziciwnika staramy sie eliminowac a ktore "odpuszczamy" itp itd... kiedy przeciwnik kryje bardziej strefa i stara sie "rowno pokryc" przeciwnika pod swoja bramka to wtedy gwiazdy moga blyszczec, strzelac gole itp... tylko najwieksi nic sobie nie robia z taktyk przeciwnika
23 gru 2016 | 22:25
+10
Brawo dla Milanu w końcu cos wygrali ale zasłużyli jak najbardziej !
+8
Brawo Milan.Druga połowa bardzo dobra, pierwsza trochę słabsze.W dogrywce na odwrót, no i potem karne.Przed meczem jako kibic Milanu marzyłem o wygranej w trakcie meczu wierzyłem a po meczu się cieszyłem
23 gru 2016 | 21:04
+1
Penalties:
23 gru 2016 | 21:02
+20
Brawo dla Milanu, podeszli chyba troche ambitniej i wygrali. Karne wiadomo loteria, ale korzystając z okazji napisze że Mandzukic to ciota. Szkoda takiego wyniku na jubileusz Buffona, ale cóż..
23 gru 2016 | 21:01
+31
Wracaj najdroższy Milanie na właściwe TORY

Pamiętam jak bywaliście w finałach Ligi Mistrzów niech tamte lata wrócą, wielkiego MILANU!!!!!!!!!!!!!!
23 gru 2016 | 20:51