Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Hull City
2:2
30 gru 2016 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90'
4'
)
(zakończony) (przełożony)
Jonathan Moss
20111
Everton
6'
(as C. Davies)

45'
1'

56'
60'
65'
66'
75'
83'
84'
(as L. Baines)

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+5
Dlatego angielska liga jest najtrudniejsza. To piłkarze przygotowani do gry na 100% do 90min w każdym spotkaniu. Nikt nie odpuszcza. Swoją drogą chłopaki grają za wielkie pieniądze dlatego z zasady w tej lidze nie ma pewniaków.
31 gru 2016 | 10:43
-3
brawo hull!!! Widać po radości chłopaków że jeszcze się nie poddawają. Według mnie hull zostanie w premier league jakkolwiek to brzmi
31 gru 2016 | 09:55
31 gru 2016 | 07:52
+6
Everton był niby faworytem ale niestety tylko na papierku. Brawo Hull za walke !
31 gru 2016 | 00:02
+7
Snodgrass znakomicie zdobył to bramkę :D
30 gru 2016 | 23:37
+9
Hull walczy jak tylko umie, Ambitnie grają... ale do utrzymania to chyba nie wystarczy
30 gru 2016 | 23:22
+17
Szkoda Hull City... Marshall drugi samobój w drugim meczu z rzędu...
30 gru 2016 | 23:14
+5
Hull dobrze cisneło jak na takiego outisera, a Everton chyba zapomniał jak dobrze grać 4-4-2, na 3-5-2 wyglądał dwa razy lepiej. Przez brak środka pola przespali większość meczu.
30 gru 2016 | 23:01
+5
Czy tylko mi Everton zepsuł kupon ? :D
30 gru 2016 | 23:11
+9
Mnie też. heh....ostatni mecz na kuponie. Ja cież pierdole..
31 gru 2016 | 00:10
+5
że na everton stawialiście? Chyba was poebało
31 gru 2016 | 00:12
+1
W Anglii się nie stawia na przyjezdnych, szczególnie gdy są w wyraźnej obniżce formy jak Everton. Jak obstawiacie tylko ze względu na tabelę to pozdro
30 gru 2016 | 23:12
+7
Kurwa a dałem podwójną szansę bo czułem coś...
30 gru 2016 | 22:56
+3
Szkoda Hull. Grali bardzo ambitnie. Cudowny gol Snodgrassa i fatalna gra bramkarza Tygrysów. Marshall zawalił mecz drużynie Hull.
-5
Frajer jesteś ty liga angielska człowieku tu każdy z każdym może wygrać lub urwać pkt mój typ był od 1-72 min hull trafi gola kurs 1.84 dZiękuję