Video dodane przez: kamyk019 2 sty 2017 | 20:01
+1
Czyli system powtórek już działa? Tylko w PL czy wszędzie?
4 sty 2017 | 03:12
+2
Jeśli masz na myśli sytuację jak Randolph bronił strzał z 1-2 metrów to nie powtórki a goal line technology.
7 sty 2017 | 00:28
+2
A ok. Dzięki
3 sty 2017 | 23:49
+1
Glory Glory! robi się ścisk, United odrabia straty, tylko Niebiescy prą po Mistrza jak zaczarowani...
3 sty 2017 | 21:52
+3
Czerwone Diably nadal nie imponują , ale zdobyte punkty się szanuje :) efektownosc się wyoracuje , już jest coraz lepiej :)
3 sty 2017 | 19:24
+10
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ KONTO NA MECZYKACH I DZIĘKUJE ZA PLUSY KTÓRĘ MI DALIŚCIE I ZA KOMENTARZE KTÓRĘ MI NA PISALIŚCIE JA TEŻ BĘDĘ WAM KLIKAŁ PLUSY W ZAMIAN

+5
United pnie sie w górę. W lidze będzie ciekawiej . Fajnie jakby na koniec sezonu byli w top 4. To klub z wielka historia i mam nadzieje ze wyjda na prosta. Pozdrowienai od kibica Chelsea :)
3 sty 2017 | 16:56
+6
1. WHU - MU, mecz pucharowy Adrian widzac, ze Ibra strzeli mu bramke celowo przy interwencji podniosl jeszcze noge, by wyrzadzic Ibrze krzywde. Za to bramkarz Mlotow nie obejrzal zoltka, a powinien czerwo.
2. Ibrze zostala odebrana prawidlowo zdobyta bramka w meczu z Boro. Sam Szwed mysle, ze wolalby jednak miec zaliczone tamto trafinie, bo tak zrownalby sie z Messim w ilosci strzelonych bramek w 2016.

+4
Murinho miał rację, że nie widział tego faulu, bo tylko sędzia go widział, no ale trudno.
3 sty 2017 | 14:13
0
Nie rozumiem tej spinki o czerwoną kartkę. Gość stracił kontrolę nad piłką i dwiema nogami zaatakował przeciwnika .(obie nogi w powietrzu) Gdyby wyprostował obie nogi to oglądalibyśmy powtórkę z Wasilewskiego. Ta karteczka go trochę ostudzi
3 sty 2017 | 13:46
+14
od miejsc 2-6 robi się ścisk United odrabia straty jeszcze namieszają w tym sezonie :)
3 sty 2017 | 13:13
+2
Sędziowie nie pozwalają o sobie zapomnieć. Dobry wynik dla United, czas na puchary a potem mecz z Live, czekam niecierpliwie.
3 sty 2017 | 11:20
+8
ManU odrabia straty oby tak dalej
3 sty 2017 | 10:10
-9
jebane drukarze!!!w styczniowym okienku kupili deana!
3 sty 2017 | 03:03
-2
west ham to ogorki
3 sty 2017 | 22:48
+1
West ham to ogórki, a Bournemouth to na pewno bardzo ciężki przeciwnik dlatego wynik 3:3.
3 sty 2017 | 02:09
+70
dla mnie Paul Pogba jest warty nawet 200 mln funtów czy tam euro . Czego wy od niego oczekujecie ?To , że stał się najdroższym piłkarzem na globie to co ? to ma wykręcać w każdym meczu hattricka , a może 10 bramek co mecz , co ? gdzie wy macie rozum Ci co go krytykują ? Przecież on gra w MU na środkowej pomocy , a nawet na zdarzało się , że grał na pomocy defensywnej bliżej stoperów . To co piszecie o nim to tylko pokazuję jakie macie pojęcie na temat piłki nożnej ,dla was każdy kto kosztuje 50 baniek + to ma w każdym meczu strzelać co najmniej 2 bramki ... Dlaczego nikt nie z was nie krytykuję np. transfer Johna Stonesa,który kosztował połowę mniej od Pogby a nawet połowy meczy w tym sezonie w PL nie zagrał tylko ciągle ławę grzeje . Czekam już na ten hejt i na minusy XDDDDDDD
3 sty 2017 | 02:11
-18
PS. sory za błędy
3 sty 2017 | 11:04
+1
Bo tacy są pojebani ludzie;) kosztujesz dużo to masz strzelac i asystować cały czas.
3 sty 2017 | 12:37
+10
I tu sie zgodze przyjacielu :-) Oczywiście nikt nie skrytykuje Stonesa ani Sane, ich dwojka kosztowala razem 100 baniek, Stones jak narazie zawalil polowe bramek M City a Sane w wiekszosci grzeje lawe, a,Pogba jak narazie gra zajebiscie
2 sty 2017 | 23:35
-46
sprzedany mecz czerwona za nic, na wuefie koledze zasadzilem kopa w dupsko z calej sily i jakos nie płakał a ta ciotka Jones od razu placz. jebac manchester
3 sty 2017 | 09:15
+7
Sprzedany mecz to był kolejkę temu. Jak pan Lee Mason sędziował. Nie uznana prawidłowa bramka,brak karnego i czerwieni za faul na Martiala
3 sty 2017 | 13:06
-2
jebać
3 sty 2017 | 14:05
+4
Jak ja byłem w Twoim wieku to na wf w piłkę graliśmy w nagrodę. Liczyła się kondycja fizyczna i kultura osobista. Za Twoje kopnięcie kolegi załatwiłbyś dla całej klasy 2 tygodnie biegania i pompowania. I zaufaj że po tym wf to koledzy by Tobie niezła przekope zafundowali. I mówisz o Jonesie że jest ciotą - chciałbym byś mógł stanąć przed nim i mu to powiedzieć w twarz kozaku :)
4 sty 2017 | 01:52
-1
jakiego kolege na wf? przeciez ty do damskiej szkoly chodzisz...
2 sty 2017 | 23:00
+10
zawsze to powtarzam że sędziowie raz mylą się przeciwko Tobie a raz na Twoją korzyść karma zawsze wraca. To już swoją drogą że sędziowanie w Anglii jest na żenująco niskim poziomie, ale jak to się mówi, był czas przywyknąć ;)
2 sty 2017 | 21:55
+34
Man Utd ostatnimi czasy miał sporo pecha do sędziów i ich poczynań natomiast teraz rolę się odwróciły.. Cóż czy tylko mi się wydaje że sędziowie w PL obniżyli loty ? w tym sezonie sporo tych wpadek
+18
GGMU! 13 mecz z rzędu bez porażki i 6 mecz z rzędu wygrany. Oby ta passa trwała jak najdłużej. Zlatan jak wino. :)
2 sty 2017 | 21:45
+18
A nie pamiętacie co było kolejkę temu? Co pan Lee Mason wyprawial?
2 sty 2017 | 21:42
+15
5 punktów do drugiego miejsca, to już mała strata na tym etapie rozgrywek. Dodatkowo, w następnej kolejce United zagrają z Liverpool'em, także strata może wynosić już tylko dwa punkty. GGMU!
-21
kilkaset milionów funtów przez godzinę nie potrafi strzelić gola średniakom Premier League grającym w 10, ale w końcu się udaje...
2 sty 2017 | 21:29
-13
Czerwona kartka dla ciapatego po "ruchawce" w Ełku... Przypadek... Nie sądzę.
2 sty 2017 | 21:27
+12
MU bierze się w garść oby tak dalej
2 sty 2017 | 21:15
-3
Zapraszam wszystkich fanatykow najlepszej ligi swiata czyli Angielskiej Ekstraklasy! Skroty meczow, wywiady, ciekawostki, humorystyczne memy. Kazdy znajdzie cos dla siebie ;)
+17
i to jeszcze gol ze spalonego! Klekajcie stadiony!! co za gra!
2 sty 2017 | 21:17
+6
lepszy gol ze spalonego na 2:0 z West Hamem niz 2;2 z Moyesem...
2 sty 2017 | 21:02
+12
Lingard jak źle nie poda do przodu to podaje cały czas do tyłu. zero kreatywności i do tego na pustą nie trafił.... co on tutaj robi to ja nie ogarniam. Co Mo w nim widzi to ja nie wiem
2 sty 2017 | 21:01
-36
Jebane farciarze. czerwona, 60 min chuj wie czego. Jedna gozna akcja, z 2 metrow problem trafic do bramki, i dwa kartofle wpadly. Pewniak do tytulu
3 sty 2017 | 02:07