Video dodane przez: eis 3 sty 2017 | 22:47
0
A było tak blisko, mielibyśmy sensacyjny wynik...
4 sty 2017 | 21:17
0
Mecz kosmiczny! Najpierw 3:0 a pół godziny później jest już 3:3. Bournemouth za łatwo oddało sobie to zwycięstwo.
4 sty 2017 | 20:59
+1
Nieprawdopodobny mecz Giroud zaczyna pokazywać klasę oby tak dalej.
4 sty 2017 | 20:54
-8
nie chce juz mi sie krytykowac wengera, i smiac z 4rsenalu, bo to juz nawet smieszne nie jest tylko zalosne. Mniejsza z tym, ale nawet przecietny trener powinien zauwazyc, ze bramkarz jest do wymiany. Umowmy sie to nie jest juz ten Cech co kiedyś. Ale wenger to nawet nie jest przecietnym trenerem a zarzad niech ma wyjebane dalej na to wszystko. Powinni kibice sie zbuntowac i nie przychodzic na mecze to moze by sie cos ruszylo. Z bayernem sie szykuja ostre baty. Postawilem za 1000 zł i 450 zł podniose z ziemi. W monachium zero szans, a na wyjscie bayernu kursy maleja, wiec ani postawic nie idzie. Jebany 4rsenal
4 sty 2017 | 20:23
0
Nie wiem czy ktoś wierzył w powrót kiedy było 3:0. Co prawda to tylko punkt, ale może sie okazać cenny na koniec sezonu. Szacun za walke do końca.
4 sty 2017 | 19:41
+15
Grunt że umocnili się na 4 miejscu.
4 sty 2017 | 18:58
+4
Nie umniejszam poziomu jakie prezentował zespół Bournemouth ale jeżeli był karny po faulu Xhaki to przy trzeciej bramce dla Bournemouth jest dokładnie taki sam faul na Bellerinie.
4 sty 2017 | 18:18
+1
dobry ten perez :)
4 sty 2017 | 17:43
-1
Wenger to nie Ferguson. Juz chyba za dlugo tam jest moze czas na zmiany.
4 sty 2017 | 16:28
+3
Powodzenia o mistrzostwo Arsenal
4 sty 2017 | 15:47
-15
Już prawie miałem usunać Arsenal z ulubionych ,ale dzięki comebackowi uratowali wynik
4 sty 2017 | 15:59
+13
to usun bo typki co po jednej porażce tak robią sa chuja warci :)

+1
własnie w tym sezonie moze wypadna z top 4 i wkoncu przyjdzie jakis swieży trener z pomysłem.
4 sty 2017 | 14:35
-3
Super mecz !
4 sty 2017 | 14:27
+5
Powiem tak, wynik to by był jakby Arsenal wygrał 3 - 0 i wtedy można by im było gratulować wspaniałego meczu... Tak gratulujemy drużynie Boruca bo to oni zagrali fenomenalnie !!!
Arsenal jak chce grać fenomenalnie to niech zacznie wygrywać z TOP3 :) No chyba że ambicja Arsenalu jest znowu 4 miejsce.....
4 sty 2017 | 13:54
-30
TO NAPRAWDĘ BYŁ ZACIĘTY MECZ ALE I TAK POWINIEN WYGRAĆ ARSENAL MIAŁ LEPSZYCH ZAWODNIKÓW I LEPSZY SKŁAD ALE I TAK BRAWO ARSENAL!!!!!!
4 sty 2017 | 13:38
+1
Super mecz Arsenal miał dużo szczęścia żeby dogonić wynik . Pierwsze dwie asysty to na takim farcie Arsenal miał , że Boruc nie miła co bronić.
4 sty 2017 | 13:11
0
niesamowity mecz :D
4 sty 2017 | 11:58
+2
Mam nadzieję, że Perez dostanie więcej szans i złapie rytm meczowy. Skończył jto ak Van Persie.
4 sty 2017 | 10:58
+8
Bellerin ????? hahaha Nawet WAWRZYNIAK zjada go na sniadanie.
+6
dobra gosc ile razy bronił zespól to szok nie wyszedł mu mecz to juz sie sępy zleciały? na obrone ma jeszcze czas ale na tak młodego gracza to w ofensywie robi wielką różnice na +.
+11
Sędzia nieźle spierdzielił spotkanie,podyktował karnego po faulu,który można powiedzieć,że był popchnięty przez obrońcę,ok zasłużony,ale przy następnej bramce ,napastnik pchnął niemal identycznie i co? nie było faulu i za sprawą tego odbioru piłki Arsenal stracił gola...szkoda słów.
4 sty 2017 | 12:32
+9
Moim zdaniem Xhaka zrobił ruch ręką czyli odpychał przeciwnika natomiast Frazier (czy jak mu tam) zagrał barkiem i ta minimalna różnica spowodowała reakcję sędziego.
4 sty 2017 | 14:29
-2
Jestem dokładnie tego samego zdania. Nie wiem jak ktoś mający oczy mógł ocenić te sytuacje inaczej :)
4 sty 2017 | 12:36
+1
w obu sytuacjach powinien być faul, sędzia był nie konsekwentny!
4 sty 2017 | 09:05
+11
Bellerin przymierzany do Barcelony? Bez żartów..
-1
nie przejdzie napewno podpisał kontrakt chyba do 2022. tak że spoko.
5 sty 2017 | 21:44
0
Czytając takie i tym podobne komentarze,mam wrażenie,że tacy kibice jak Ty i tobie podobni tylko czekają na jakiś błąd czy wpadkę piłkarza czy to drużyny której się nie lubi i zaraz wasz pełno na różnej maści forach,żeby się pośmiać etc. Szkoda ,że nie doceniacie kiedy idzie im naprawdę nieźle. Najlepszym zdarzają się błędy i tyle! Jedni już Cecha wymieniają inni Hectora. Poczekajmy z ocenami za sezon i tyle.
4 sty 2017 | 08:24
-4
szpil zajebisty chociaz szkoda mi bylo bournemouth bo do memnto straty pierwszego gola grali koncertowo i nic nie zapowiadalo straty punktow z drugiej jednak strony jak sedzia wyrzucil ich kapitana to odstawili taka obrone czestochowy ze nawet mogli ten mecz przegrac
-12
Trzecia bramka myślę że powinien być faul na baleronie . ale cóż z wyniki 3 0 wyciągnąć to czapki z głów jednak wynik . kiepski myślałem że odrobimy do Liverpoolu a jutro Chelsea straci pkt . cóż brawo Lucas piękna brama
+2
Prawda jest taka, że do momentu wejścia Pereza do którego jako jedynego nie można mieć pretensji, piłkarzom się nie chciało i to było widać chociażby po tym co prezentował Bellerin i Ramsey gdyby nie odpuszczali nie było by straty 1 gola nie ma co tego wyniku i gry zwalać na zmęczenie bo w ostatnich 20 minutach potrafili zapieprzać żeby sobie i kibicom nie przynieśc wstydu co moim zdaniem i tak się nie udało :/ ani na sędziego, bo to był faul z typu sędzia może gwizdnąć, ale nie musi, ten takie odgwizduję i ok swoją drogą która to już taka akcja gdzie Xhaka odpierdala to ja nie wiem ehh żal było to oglądać chociaż nie ma co Bournemouth w tym sezonie bardzo milo zaskakuję swoją postawą oraz motywacją w premier league
4 sty 2017 | 01:14
+1
Skoro sędzia widzi faul w starciu Xhaki to do k***y nędzy czemu puszcza akcje przy 3 bramce dla BOU ?!?!?!
4 sty 2017 | 02:43
-11
taki sam faul .sędzia pomógł gospodarzom i tyle
4 sty 2017 | 01:03
+4
To co ma Xaka w głowie chyba nikt nie wie.. nie ma chyba drugiego zawodnika w PL który robi tak bezmyślne faule. Ale meczycho dobre
+1
Szkoda, że nie udało się tego jeszcze wygrać. Gdyby weszli na takie obroty od początku spotkania to wtedy w ogóle nie musieliby odrabiać. Ale stało się to co się stało, w zeszłym roku by im Bournemouth jeszcze czwartą wpakowało i by szans nie było na wielki powrót
4 sty 2017 | 00:07
+3
Takie mecze aż chce się oglądać. Bardzo dobre widowisko.
4 sty 2017 | 00:02
-14
Zaczęło sie chujowo ale skończyło niezle. mecz na wyjeździe 3 bramki w plecy wiec wynik 3:3 jest ok.
3 sty 2017 | 23:53
-10
Niesamowite spotkanie, Arsenal to są prze walczaki...
3 sty 2017 | 23:52
-19
No jestem jestem. A taki ze mnie znaFca ze ja mam 14.5k opini na plusie a ty czopku -300 nie potrafisz jednego sensownego zdania czy opinii napisac. W sumie takich stulejozaurów jak ty powinno sie olewac ale ja tam lubie jebnac komentem :)

Słuchaj nie wiem czemu masz stulejke... Nie win za to mnie. Masz jakiś kompleks na moim punkcie? Nie wiem pryszczy nie mam gimbem dawno nie jestem nie trafiłes w niczym jak w sumie nie trafiasz całe życie, prubujesz gdzies zabłysnac ale zgarniasz tylko minusy, poziom frustracji w tobie wzbiera... dziewczyny? zamoknąłeś ten temat dawno tzn one wykluczyły cie z grona "mężczyzn" wiec wchodzisz na meczyki.pl w każdym komentarzu piszesz to samo do znudzenia. Atakujesz mnie... Goscia z stała praćą wlasnym mieszkaniem samochodem ustabilizowanego i co chcesz mi zrobic? ubliżyć... myslisz ze zaczepki zgorzkniałego pacana mnie zdenerwują? mylisz sie mam z cb w chuj bk i szkoda mi twojej matki za to że musiała takie gunwo przez swoje łono wydusić, nazwac, nakarmic i ubrać :) ELO COYG!!!
4 sty 2017 | 08:22