+4
Ale mecz Alliego, kapitalne dośrodkowania Eriksena
5 sty 2017 | 20:13
+4
Jedna porażka na trudnym terenie po 13 zwycięstwach to nie powód do większych obaw. Zobaczymy w następnych meczach ale myślę, że Chelsea łatwo nie odpuści. Jednak wiedziałem, że wygra Tottenham bo Arsenal oczywiście zjebał. Pozdrawiam.
5 sty 2017 | 19:56
+7
Każda passa się kiedyś kończy ,duże brawa za grę dla Totenhamu
5 sty 2017 | 18:41
5 sty 2017 | 18:17
+4
Chelsea nie istniała z przodu, bardzo dobry mecz Tottenhamu. Słaby Kante, bezradny Costa. Nie wiem czemu Willian nie grał wcześniej za Pedro i Fabregas również. Brakowało tej kreatywności.
5 sty 2017 | 16:42
+10
Pomijając fantastyczny mecz Alliego zobaczcie co robi Eriksen bez niego tottenham nie istnieje:) b.dobry wynik dla Liverpoolu <3
5 sty 2017 | 16:17
+7
No w końcu
5 sty 2017 | 16:08
+7
Mimo że, jestem bezstronny to cieszy mnie fakt, że w końcu ktoś utarł nosa Chelsea :D dzięki temu w czołówce jest jeszcze ciaśniej i z meczu na mecz coraz ciekawiej xD
5 sty 2017 | 15:49
+3
A wszyscy postawili na wygraną Chelsea XD
5 sty 2017 | 15:47
+2
A czy czasem od porażki Chelsea z Arsenalem, przegrana z Totenhamem nie jest kolejna? Czyli tylko zespoly z Londynu poradziły sobie do tej pory z Maszynerią Conte?
5 sty 2017 | 15:08
+10
Eriksen o wiele lepiej podaje niż strzela.
5 sty 2017 | 14:33
0
Azpilicueta zawalil dwie braki - powinien wrocic na pozycje wahadlowego
5 sty 2017 | 15:03
-1
moses zawalil druga bramke - gdyby ustawil sie w jednej lini z reszta obroncow to alli bylby na spalonym
+3
To sie nie doczekasz,chyba ze kibicujesz swensea czy sunderlandowi, chociaż i te druzyny czasami wygraja
5 sty 2017 | 11:44
-2
Szkoda nie udało się znów wygrać.
Trudno , zapominamy jak najszybciej o tym meczu i lecimy dalej !

Pozdrowienia z Góry !

KTBFFH !
5 sty 2017 | 11:30
-34
Wstaje rano, patrzę ... 2 do ziarna w dupsko, myślę sobie koniec świata.. jeszcze z KURCZAKAMI... ale po chwili wchodzę w tabelę i co widzę Chelsea szanowną na 1 miejscu, Coste który otwiera tabele strzelców, Azpiego najlepszego obrońcę tego sezonu w PL, Kante najlepszy def. pomocnik PL, Hazard największa ilość udanych dryblingów ze wszystkich 5 najlepszych lig oraz najczęściej faulowany gracz w europie... po 3 minutach okazało się, że jednak wszystko jest w normie . :D
5 sty 2017 | 11:46
+36
I wy się dziwicie dlaczego ja uważam, że kibice Chelsea na meczykach to debile. Jak wciąż macie jakieś wątpliwości przeczytajcie co ten głąb napisał...

Ps. Ali konkretna forma :D
5 sty 2017 | 13:43
-12
Wypraszam sobie, nie musisz od razu wszystkich od debili wyzywać, to też trochę świadczy o tb...
-9
ja tu widze gdzies indziej debila :)
6 sty 2017 | 02:51
+1
Co on takiego napisal ze jest debilem,kazdy kibic swojego klubu bedzie wychwalal go ponad inne,a kazdy nienormalny wytknie mu ze jest debilem bo kibicuje komus i pisze taki o zwykly komentarz
5 sty 2017 | 16:37
-2
WŁAŚNIE PRZEZ TAKICH GŁĄBÓW JAK TY CHCIAŁBYM ZEBY CHELSEA SKONCZYLA SEZON POZA TOP4, GBURZE JEBANY.
0
Wczoraj byly koguty,ale west brom przyjedzie to pewnie jakis remis ugra farma drobiu
5 sty 2017 | 11:25
+18
Totki to jednak kozaki na swoim stadionie. Gra o mistrza trwa nadal.
5 sty 2017 | 11:23
-1
13 meczy wygranych z rzędu to i tak duże osiągnięcie. - PECHOWA 13. Brawo dla Tottenhamu za przerwanie tej passy. Uwielbiam dwie ekipy. Ogólnie w BPL lubię najbardziej ekipy z Londynu. Wszystko co dobre zawsze się kończy.
5 sty 2017 | 11:00
+4
Chelsea jeszcze z dość bezpieczną przewagą,jednak od 1-6 zaczyna robić się ciasno
5 sty 2017 | 12:27
-1
Ja bym powiedział raczej od 1 do 5 xD
5 sty 2017 | 10:47
-12
Dele Alli już nie długo w Spurs ;) Real czy inny gigant?
5 sty 2017 | 10:41
0
Dobry mecz
5 sty 2017 | 10:12
-4
Bardzo wysoki % wygranych. Codziennie 1 typ. Sprawdź Nas!
5 sty 2017 | 10:06
+14
Gratulacje dla Tottenhamu. Zagrali bardzo dobrze w obronie i zasłużyli na to zwycięstwo.
+7
Chelsea dobrze grała ale po prostu Tottenham zagrał w tym meczu bezbłędnie w defensywie i konswekwentnie w ataku. Po prostu wygrał lepszy i tyle. Wątpie ze Chelsea sie podłamie po tym meczu. Na nastepny mecz wyjdzie naładowana zeby sie odgryzc innym rywalom i pokazac ze zasługuja na ten tytuł. W kazdym badz razie brawa dla Tottenhamu. Zagrali fantastyczny mecz. KTBFFH!!!
5 sty 2017 | 09:04
0
Brawo spurs lepiej tego zrobić nie mogli !
5 sty 2017 | 08:23
-7
wiadome bylo ze zwycieska passa kiedys sie skonczy, ale szkoda ze akurat w meczu z totkami no i cale szczescie ze sunderland zremisowal z liverpoolem
0
Naturalnym jest ze ameby zakochane w innych klubach niz Chelsea będą hejtować. Mnie również cieszy niezmiernie jak ManU, City itp tracą punkty. Chociaż nie tak agresywnie jak niektórzy idioci na tym portalu. Jak Mou prowadził Chelsea do zwycięstwa w lidze też przegrał 5:3 z Totkami. Brawo dla nich to był na prawdę dobry występ. Ale Chelsea i tak zdobędzie KORONE I NIE WYOBRAZAM SOBIE ABY BYLO INACZEJ.POZDRAWIAM
5 sty 2017 | 07:36
+1
A;e się porobiło ciekawie w tej Premier League ;)
5 sty 2017 | 07:32
+9
Kiedyś świetna passa Chelsea musiała się zakończyć. Brawo Koguty.
5 sty 2017 | 06:17
+7
Alli katem Chelsea
5 sty 2017 | 05:53
+8
Noi bardzo mnie to cieszy że Totencham wygrał w tym meczu. Wielkie brawa!
+41
Usuń konto i wypierdalaj, bo szkoda słów. Kibic, to nie tylko miłość do swojego klubu, ale też szacunek do innych. Szacunku uczy się już od małego w domu i powinno się go przestrzegać wszędzie, czyli nawet w internecie. Widać są efekty. Pomimo, że nie przepadam za Arsenalem czy tym bardziej Tottenhanem, to zawsze próbuje komentować wszystko obiektywnie, ale niektórym jeszcze inteligencja na, to widocznie nie pozwala trudno :)

Co do meczu - Totko dzisiaj były lepsze, ale też mieliśmy swoje okazję trudno. Sezon jest długi i zobaczymy na końcu, gdzie będzie mój, a twój klub w rankingu :)
5 sty 2017 | 05:59