Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
5:0
7 sty 2017 | 13:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Iñaki Bikandi Garrido
67839
Granada
12'
(as K. Benzema)

20'
27'
(as Marcelo)

31'
(as L. Modrić)

44'
46'
51'

57'

58'

60'
65'

70'
71'
72'
77'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+2
Sprawa załatwiona w pół godziny. Modric jest świetny, bezcenny zawodnik. Naprawde widać siłe w Realu, żadnego widma zadyszki ani nic.
8 sty 2017 | 14:37
+6
BRAWO REAL!!!!
Musimy utrzymać lidera do końca sezonu!!!
8 sty 2017 | 12:33
+1
8 sty 2017 | 11:21
+4
Wygrywanie takich meczy to koniecznosc. Licze na wygranie ligi w tym sezonie, sa na dobrej drodze. Nalezy pamietac jednak, ze do konca sezonu jeszcze wiele kolejek, a na tym etapie rozgrywek taka przewaga nie przesadza o tytule. Takze koncentracja i chlodne umysly musza byc.
8 sty 2017 | 03:56
7 sty 2017 | 23:30
+18
Brawo Real akcja Marcelo wow
7 sty 2017 | 21:13
+20
Dobry mecz, Modrić najlepszy pomocnik obecnie na świecie.
7 sty 2017 | 21:00
+3
Na to liczyłem w tym meczu...
7 sty 2017 | 17:57
+18
beznadziejny skrot, wiekszos czasu pokazane jest jak sie ciesza, a mnie wystarczy akcja po ktorej strzelona jest bramka
7 sty 2017 | 18:28
+8
są dwa skróty - długi i krótki Ty wybrałeś drugi czyli dłuższy... więc po co ten komentarz?
7 sty 2017 | 17:41
+24
Bardzo dobrze wykonany trening przez Real :)
7 sty 2017 | 17:36
+26
Jest moc w tej ekipie, trzeba im to przyznać. W tym momencie nie ma mowy o odrabianu strat przez Barce, trzeba się starać aby przewaga Realu jeszcze bardziej nie wzrosła.
7 sty 2017 | 17:27
+23
imponujace seria meczow bez porazki
7 sty 2017 | 17:22
+8
To było do przewidzenia że Real wygra ten mecz, szczególnie gdy podejmował on Granadę na własnym stadionie.
7 sty 2017 | 16:50
+12
To akurat była formalność, Granada idzie do spadku więc Real po prostu musiał to zrobić. Świetnie, że został wyrównany rekord meczów bez porażki pod wodzą Zidanea, z Sevillą mam nadzieję, że Królewscy go pobiją. Oby do przodu.
7 sty 2017 | 16:39
-12
Wszystko fajnie, ale cholernie mi przykro gdy Morata siedzi na ławie a obecnie zjada Benzeme na śniadanie. :/
+13
wątpie morata sie mota w huj
7 sty 2017 | 16:32
+6
Wreszcie Isco zagrał na swoim poziomie. Co prawda przeciwnik z całym szacunkiem nie zbyt wymagający ale Real Madryt jest zaskakująco równy w tym sezonie i ścióła punkty. Mam nadzieję, że FC Barcelona wygra z Villarrealem i nie straci kontaktu z Realem.
7 sty 2017 | 16:05