Zakończony Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Video dodane przez: fanatic 11 sty 2017 | 21:58
+5
Myślę że teraz będzie już tylko lepiej. Oby tak dalej. VeB
12 sty 2017 | 19:01
+11
Świetne uderzenie Messiego, ale Suarez tez strzelił zajebiście. Widze nadal ostra wojna Messi - Ronaldo w komentarzach. Ja tam sie dalej będe cieszył że moge oglądać obu i nie mam potrzeby ich porównywać.
12 sty 2017 | 18:12
-15
hymm a czemu ten pedał wykonywał karnego na 2-3 tempa? zgodnie z przepisami miało być płynnie a nie czekanie gdzie bramkarz sie rzuci
12 sty 2017 | 17:28
+6
No i gdzie są ci co wieszczyli odpadnięcie Barcy po tym meczu? Uciekli do swoich nor i piastują swoje kompleksy... VeB!!! DO FINAŁU~!!!
12 sty 2017 | 17:09
+5
Widzę że oddani kibice CR7 włączyli tryb kontroli obrażeń wymieniając R.Carlosa, ha ha. Kiedy ten R.Carlos uratował punkty czy awans Realowi tak kapitalnymi golami z wolnych w 3 kolejnych meczach, nie mówiąc już o Ronaldo... Messi wali z grubej rury od początku nowego roku, Ronaldo bez sukcesów drużynowych nawet nie powinien być brany pod uwagę do trójki ZP.
12 sty 2017 | 21:20
-2
Pecie z dupy wyjęty Roberto Carlos byl zawsze duchem druzyny z Madrytu jak Puyol Barcelony wiec zamknij pape pedale masturbujacy sie nad meczami Blaugrany i miej szacunek dla tego piłkarza w dupe ruchany kiepie dziekuje
12 sty 2017 | 15:59
+7
Brawo Barca, za to kocham ten klub. Mimo że ci sędziowie tumani cały czas gwizdali spalone nawet jak ich nie było, daliśmy radę wygrać i to w wielkim stylu. Jak mi ktoś jeszcze powie że sędziowie pomagają Barcelonie to po prostu go wyśmieję, to jest tylko zasłona fanów Realu ( Hala Dzieci ) po patrzcie ile ostatnio sędziowie popełniają błędów na niekorzyść FC Barcelony, nie można nazwać tego przypadkiem bo zdarza się im to nałogowo. Messi, nie mógłbym nic o nim nie powiedzieć, piłkarski geniusz jedyny w swoim rodzaju. Dla mnie żałosne jest porównywanie Ronaldo do Messiego, ludzie każdy normalny kibic który ogląda piłkę wie że Messi jest co najmniej o klasę lepszym zawodnikiem od Ronaldo, a z resztą nie trzeba wiedzieć to po prostu bardzo dokładnie widać. Na pierwszym miejscu jest Messi, póżniej jest przepaść a dopiero potem ktoś na drugim miejscu, nie ma co się oszukiwać ale Ronaldo porównują do Messiego bardzo mocno na siłę, Ronaldo nie potrafi kreować gry, rozgrywać piłki, Messi robi to prawie w każdym meczu, jest całym mózgiem zespołu, Messi jest prawie wszędzie na boisku. Messi jest najlepszy, inaczej twierdzą tylko ludzie którzy nie znają się na piłce. Brawo Barca!
12 sty 2017 | 17:01
-8
Nie myślcie, że zabierzecie nam mistrza Hiszpanii :)
12 sty 2017 | 17:53
-3
Haha, co za głupie argumenty podałeś, ale jak już to nie zapędzaj się tak jeszcze sezon się nie skończył, zobaczymy pało czy zdobędziecie mistrzostwo.
12 sty 2017 | 15:33
+4
to co MALY odpierdala z tymi rzutami wolnymi to jest WIELKIE,swoja droga lepiej wolne wykonuje niz wiekszosc 11-tki,przykladem chociazby to co odjebal Neymar te dreptanie to nic innego jak brak zdecydowania on sam do konca nie wiedzial gdzie pilke posle bramkarz juz mial ja prawie na duzym paznokciu ale na szczescie wlazlo i poszli dalej.
+7
Super wolny, dziwny karny, ale brawa za awans z jakby nie patrzeć nieco trudnego położenia po pierwszym meczu się należy :d
12 sty 2017 | 12:27
+5
Nie rozumiem po co było tyle zamieszania i gadania o wykonywaniu rzutów karnych skoro nikt sobie nic z tego nie robi. To co zrobił Neymar przy karny to jest parodia tej zasady.
12 sty 2017 | 11:55
+45
Kurwa on jest niemożliwy z tymi wolnymi
12 sty 2017 | 11:49
0
ładny gol z wolnego i to Messiemu trzeba przyznać że uderzyć z wolnego potrafi ale ludzie, to był jeden z wielu pięknych goli i naprawdę aż takie podniecanie się nad tym jest trochę śmieszne, pewne zwycięstwo 3-1, oby tak dalej, kibicem Barcy nie jestem ale umiem docenić dobry spektakl, dziękuje pozdrawiam :)
12 sty 2017 | 11:26
+31
Zastanawiające jest to, że za każdym razem gdy Messi zrobi coś niewiarygodnego, to armia białych przyjaciół ląduje tutaj, jak Amerykanie w Normandii, by te dokonania deprecjonować. Leo w 2 akcjach mija niemal cały zespół Espanyolu? Obejrzyjcie sobie akcje Cristiano za czasów MU. Leon 3 razy trafia do siatki rywala z rzutu wolnego w 3 meczach z rzędu? Obejrzyjcie wolne CR za czasów MU.
Przecież wasz najpiękniejszy, najbogatszy i po prostu the best idol zgarnął wszystko co było zgarnięcia. Mało wam? Trzeba jeszcze wbić się na meczyki i pierdolić o tym jaki to Messi jest przeciętny? A może gdzieś tam z tyłu głowy czujecie, że Ronaldo wcale nie był taki zajebisty w roku ubiegłym i wynikiem tego są właśnie te żałosne komentarze?
Oczywiście nic nie wiem na pewno, to tylko takie moje luźne wnioski.
12 sty 2017 | 12:53
-17
Jesteś hipokrytą, bo doskonale wiesz, że jest tak samo w drugą stronę... :P
12 sty 2017 | 13:07
+13
Czemu głupotę jednych tłumaczy się głupotą u innych?

Swoją drogą, zawsze w dobrym tonie jest zacząć komentarz od obrazy rozmówcy, argumentów podając całe mnóstwo.
Pozdro
12 sty 2017 | 10:13
+2
Nie będę się ani żalił ani skarżył, że sędziowie znów oszukali Barcelonę, ale poziom sędziowania w Hiszpanii to jest jakaś kpina połączona z żenadą.
Dobrze, że przy pozostałych trzech golach nie dali sędziemu nawet pretekstu do ich anulowania.
12 sty 2017 | 09:53
-1
No dali radę ale to było wiadomo przed meczem że będzie mobilizacja :) nadal nadal licze na GD w finale CDR. Barca i całe trio z przodu zagrało super mecz ale proszę was jak widzę komentarz typu ,,niegdy nie widziałem takiego wolnego'' , ,,najładniejszy wolny w tym sezonie'' , ,, niemozliwe jak on to strzelił '' to naprawdę mało widzieliście. Polecam odpalić taka strone jak youtube i obejrzeć strzały z wolnych takich zawodników jak Juninho,Beckham,R.Carlos, czy nawet strzały z wolnych CR z czasów MU.
12 sty 2017 | 10:04
+2
i cała ta wymieniona przez ciebie grupa nigdy tak nie strzeliła. Mesis uderzył nad murem, a piłka odbiła się od słupka przy samej ziemi, bramkarz zgłupiał. i nie wyjeżdżaj z wolnymi krysi, bo lądują one w 95 proc. na murze lub na trybunach
12 sty 2017 | 10:17
-6
Brawo kolego widzę że komentarz zrozumiany w 100 % jak ja lubie takie perełki jak ty że trzeba tłumaczyć słowo po słowie wręcz ubóstwiam. Ja nawet przyznam ci racje Ronaldo z wolnych ma skuteczność 1% reszta to mur 99%. Ale nie chodziło mi o to czy Beckham czy Juninho czy Carlos strzelili taką bramkę jak Messi tylko że każdy z nich ładował Bramki z kosmosu z wolnych a ta bramka jakoś nie robi wiekszego wow. Tak jak napisałem polecam obejrzeć np: Carlosa gol z Francja z 98, Beckhama z Grecja z 2001. Czy tak jak ci napisałem ale widocznie nie doczytałeś Gole Ronaldo ale za czasów MU a nie Realu kolego
12 sty 2017 | 13:00
+4
Nie zgadzam się trochę ładnych wolnych jednak Ronaldo dla Realu ustrzelił, ale w ostatnich 2 latach rzeczywiście strasznie obniżył loty w przeciwwieństwie do Messiego któy wykonuję je świetnie a bramki Juninho, Beckhama czy Roberto Carlosa rzeczywiście są niedopodjebania :d
12 sty 2017 | 10:59
+1
nie wiem który gol messiego oglądałeś ale ten wolny ewidentnie nie jest nad murem a obok muru...strzelił po prawej stronie muru gdzie nawet Pique się schylił :) by nie dostać :) ale zrobił to idealnie Leo. piękny strzał.
12 sty 2017 | 08:47
+7
Nigdy nie widziałem takiego wolnego :-O
12 sty 2017 | 08:24
+6
Gratulacje dla Barcelony choć trzeba też oddać szacunek za walkę dla ekipy z Bilbao. Messi po raz kolejny pokazał klasę.
12 sty 2017 | 06:40
+10
Messi geniusz najlepszy piłkarz na świecie, a gdzieś tam daleko i nisko drugi dopiero CR7.
12 sty 2017 | 07:18
+33
I gdzieś tam na szarym końcu maluśki ty, który podbija sobie ego ikoną piłki nożnej.
+20
Messi w niedzielę zdjął pojęnczyne, a wczoraj wystraszył mysz :P Geniusz :)
+30
2016 też był jego rokiem indywidualnie, ale nagrody zgarnęła medialna wydmuszka.
-17
No rzeczywiście rok Messiego. Staty z sezonu 2015/2016

Messi
59 meczy, 48 goli, 28 asyst
CR
63 mecze, 62 gole, 18 asyst

Do tego CR wygrał dwa najważniejsze puchary, EURO i CL. Od 4 lat nieprzerwanie jest królem strzelców CL. Także za nim napiszesz jakieś bzdury, to poczytaj trochę, doucz się, bo wiedzy to Ci brakuje.
+27
Bo co ? Bo bramki wpadły z wolnego i karnego to odrazu na farcie, przestań czlowieku. Wygrali bo wiedzieli co mają zrobic.
12 sty 2017 | 00:10