Video dodane przez: pct 15 sty 2017 | 16:18
17 sty 2017 | 11:51
0
{{votes_count}}
City bezradne.. Guardiola zmienia co mecz prawie inną formacje.I nic nie potrafi ugrać to co wyprawia Stones i Bravo to śmiech na sali. Bardzo im tak dobrze arabom jebanym
16 sty 2017 | 21:43
+2
Ktoś sie orientuje dlaczego nie moge ogladać skrótów ? Nie widze okienka z filmikiem :/

+6
City huje nie dali wygrac graczom - normalka...
Nie stawiac na tych zjebów.
16 sty 2017 | 12:52
+10
To co zagrał Davies magia :D
16 sty 2017 | 12:38
+1
Ciężko mi zdecydować kto gorzej ustawił w ten weekend. Guardiola czy Allegri. Jasne, były absencje ale oba występy żenujące. Ładnie ich Everton sklepał, żadna z drużyn Manchesteru nie wygląda obecnie jak kandydat na podium. Ciekawie sie dzieje na wyspach. Jak zwykle :)
+16
każdy trener prawi mógłbym prowadzić barcelone, real i bayern! Dla mnie pep nigdy nie był geniuszem! Szczególnie w lidze angielskiej można ocenić kunszt trenera, gdyż to jest najbardziej wymagająca i najtrudniejsza liga!
16 sty 2017 | 12:26
0
I poraz kolejny widac, ze futbol jest nieobliczalny.
Kupa kasy i "trener-geniusz", a tu 4-0 w plecy hahaha.
To nie Barca na fali niestety i zawodnicy nie odwala roboty za niego, dobrze mu tak, i tak go nikt nie lubi.
16 sty 2017 | 11:13
+1
Brawo Everton. City po raz kolejny pokazuję, że ten klub to nieporozumienie już od dawna. Nie da się zbudować klubu z żaden hajs!
16 sty 2017 | 11:02
+10
Pep zaczyna myśleć jak to by było jakby objął czerwony Manchester :)
16 sty 2017 | 07:29
+20
Uhuhu...brawo Everton. Guardiola zalicza najwyższą porażkę w swojej trenerskiej karierze.
16 sty 2017 | 04:14
+11
No Stones sie odbił czkawka
16 sty 2017 | 04:00
+6
Miejmy nadzieję że Davies nie pójdzie w ślady Rooney'a. Widać że ta bramka wiele dla niego znaczy. Może stać się legenda niebieskiej strony Merseyside.
16 sty 2017 | 03:14
+15
2 debiutantów, w tym kolunio homeboy z sąsiedztwa i obaj po golu z takim przeciwnikiem :D
+4
taką grą Everton pokonałby każdy z zespołów grających na utrzymanie się przy piłce, włącznie z Bayernem i Barceloną
15 sty 2017 | 22:46
+10
Niesamowity Everton !!
15 sty 2017 | 22:44
-38
al e ta liga slaba. guardiola ma hujowych graczy dlatego pszegrywa czasami. dajcie mu 500 mln kupi messiego, neymara i suaeraza i wygra karzdy mecz
15 sty 2017 | 22:31
+17
Pellegrini to powinien dostac przeprosiny i 100mln zloty;)
15 sty 2017 | 22:03
+48
Brawo Everton. Liga Angielska weryfikuje tę trenerską miernotę, której raz kiedyś trafiła się Barcelona...
15 sty 2017 | 21:42
+12
w zyciu niespodziewalem sie ze Obywatele beda tak zgwalceni przez Everton!!!! BRAWO EVERTON I BRAWO DLA BRAVO-to az smutne ale z drugiej strony tak wyglada,, utarcie nosa"gwiazdeczkom,myslalem ze jesli postawia sie dla City to maxymalnie remis lub 2:1 jakims cudem do przodu ale to MAX a tu prosze 4x bylo w dziure,klepali te obrone ze az wstyd,dzis powaznie wzialem pod uwage KOGUTOW jako pretendentow na mistrza w tym sezonie THE BLUES 2poz,REEDSI mocna 3poz,DIABLY ktorym kibicuje 4poz i to jakims cudem, City za burta a KANONIERZY ktorych lubie niestety Pech i tuz tuz za UTD-naturalnie ze tak bym chcial ale w tej lidze to tylko WILLIAM HILL wie co jest grane i wszystko mozliwe a co do PEPA i MOURI to mysle ze chlopcy sie wypalili
15 sty 2017 | 21:40
+1
$zmatławce ładne baty buahahahahah jebać te ścierwa i gimbów którzy kibicują temu zeszmaciałemu zespołowi od paru lat......
15 sty 2017 | 21:16
+25
No co tu dużo mówić Everton niewiarygodnie skuteczny, a C. Brawo bardzo słaby mecz
15 sty 2017 | 21:11
+6
WTF
15 sty 2017 | 21:02
+7
Już mi się nie chce śmiać z Bravo a zatem i z... trenera!
15 sty 2017 | 20:51
+14
Co tu się staneło o matko bosko !!!!:-)
15 sty 2017 | 20:44
0
Lukaku jaka menda, dobija czyjąś bramkę z linii bramkowej, dobrze, że nie trafił w pilkę, bo Davies zasłużył na tego gola.
15 sty 2017 | 21:10
+34
Myślę, iż to nie tak... Tam się nie odpuszcza centymetra, nie bierze się ryzyka, do tego emocje i brak pewności, czy ktoś nie "wyrośnie spod ziemi". Pozdro!
16 sty 2017 | 12:29
+5
Instynktownie poszedł na wykończenie, normalna sprawa. W tej sytuacji niemal odebrał bramkę koledze, ale w 20 innych zdobędzie dzieki temu gola. Nie miał powodu żeby odpuszczać, to nie trening.
-27
I tak największym Bogiem piłki nożnej jest Cristiano Ronaldo a jeśli chodzi o me to chce wam przypomnieć że to on ta reprezentację ratował i wspierał. A Messi niech płacze po Copa america.
15 sty 2017 | 19:46
+16
Hahahahah 'geniusz' Guardioli okazał się jedynie geniuszem Messiego dzięki któremu osiągnęli pod wodzą tego niby super trenera takie rezultaty
15 sty 2017 | 19:41
-15
To pokazuję tylko klasę Barcelony! Z tak słabym trenerem jak Guardiola wygrali potrójną koronę! Geniusz Messiego! Najlepszego gracza świata, taki Ronaldo nie ma podjazdu z żadnej strony, ME wygrane na farcie! Nawet nie grał w finale, nie mówiąc o meczach w grupie!!!1!
+18
O cholera. Wyłączyłem mecz w 92 minucie, przy stanie 3-0. Teraz sprawdzam sobie wyniki, a tu 4-0! Gruby łomot Guardiola dostał od Koeman'a.
15 sty 2017 | 19:12
+6
I w sumie wszystkie celne strzały evertonu w sieci
15 sty 2017 | 22:33
+4
To sie nazywa skutecznosc:) innego dnia mogloby byc 0-4, ale na szczescie nie bylo.pzdr
+6
No, no everton pokazuje poziom z większymi drużynami, jak kiedyś.
15 sty 2017 | 22:48
+1
Tym razem pokazal poziom - nie pokazuje go z reguly, bo w pozostalych meczach z wiekszymi druzynami w tym sezonie dostawal baty..lub szczesliwie remisowal ;)