Video dodane przez: totil 15 sty 2017 | 18:51
+3
Co Pogba robi ?!?!
16 sty 2017 | 17:37
+5
Który to już raz Ibrahimovic ratuje United przed porażką nie wyliczę :D Najlepszy strzelec popularnych "Diabłów" po raz kolejny pokazuje ze pomimo zaawansowanego jak na piłkarza wieku ma naprawdę duże umiejętności piłkarskie :D Można go lubić , można nie lubić za zachowanie ale trzeba po prostu szanować . A co Liverpoolu było blisko ,naprawdę bardzo blisko ale ekipa Kloppa po raz kolejny urwała punkty czołowym rywalom
16 sty 2017 | 12:24
+10
Live nie miało argumentów na zwycięstwo, a United jest w tabeli na 6 miejscu bo nie potrafią zamieniać świetnych okazji na bramki. Tylko tyle na ten moment szczerze mówiąc. Jak poprawią ten element będzie naprawde dobrze.
-3
Wszyscy mówią że Valencia na spalonym ok zgadza się. Ciekawe czemu nikt nie wspomni że przy strzale Rooneya sędzia podniósł chorągiewke pomimo że Rooney nie był na spalonym i należał się różny MU;)
16 sty 2017 | 11:57
+6
Hmm, nie przyznanie rożnego i uznanie nieprawidłowej bramki, tak to na pewno to samo. xD
16 sty 2017 | 12:13
-5
BRAMKA była prawidłowa. Valencia był na spalonym. Tu i tu sędzia popełnił błąd;)
16 sty 2017 | 10:09
-6
To już 8 gol scumów ze SPALONEGO w tym sezonie ...
16 sty 2017 | 10:02
+2
mecz był spokojnie dla United do wygrania, jeszcze jakiś czas temu nie byłoby opcji, jedynie defensywa i kontry jednak Mourinho zaczął działać, widać polot i chęć grania do przodu. Brak tej nieszczęsnej skuteczności, mają nad czym pracować. Dobrze, że uratowali remis, Ibra robi swoją robotę w 100%.
16 sty 2017 | 07:37
+6
Dobre spotkanie. To, jak Czerwone Diabły zaczęły cisnąc w drugiej połowie to była poezja. Az szkoda, że nie strzelili więcej bramek. Ale cóż...punkcik też jest ważny.
16 sty 2017 | 09:47
+1
A ktoś pisał że będą autobus stawiać xD no cóż nie wykorzystuje się setek to potem są remisy 1;1. Tak samo było z Arsenalem,Burnley i Stoke u siebie. MU słaba skuteczność niestety, tak to by wygrali ten mecz spokojnie.
16 sty 2017 | 10:08
-2
Przeciez Liverpool yez mial okazje. Widzę fan z cb united ze tego nie widziales. mu zawsze stawia autobus ale nie jak ma 12pkt do czołówki to musi przeciez nabijać punkty na drużynach z topu. Jego szczęście ze wywalczył punkt i ze klopp nie zaczynal meczu z coutinho
16 sty 2017 | 10:59
0
Ile mieli? 1 może 2. W 1 połowie 1 celny strzał z karnego. Pod koniec meczu kieli setke żeby gola trafić. Tak jak pisałem MU powinni strzelić 2 bramki w 1 polowie5 ale koncertowo zjebał Pogba i Henryk.
16 sty 2017 | 03:46
+7
Zlatan złożył się jak scyzoryk.
16 sty 2017 | 03:29
+1
dlaczego nie gra Sturridge czy Klopp pozwoliłby sobie na niewystawianie reprezentanta Niemiec w BVB
16 sty 2017 | 02:53
-8
Za takie drewno tyle milionów :OOOO
Juve doskonale wiedziało jak i kiedy pozbyć się francuskiego Rasiaka :D
16 sty 2017 | 02:49
+11
Ładnie "100melonów" założył trójkąt na Hendersona i sprowadził go do parteru.
Teraz tylko czekać kiedy zaczną się "latające balachy". Sędzia oczywiście nic tam nie widział O.o
Czego można się spodziewać jak liniowy stojąc 2 metry od Valencii nie widzi jego spalonego...
16 sty 2017 | 09:53
+5
No cóż takie błędy sędziego się zdarzają. Poziom sędziowania w tej lidze jest tak samo żałosny jak w hiszpanii. United sędziowie też krzywdzili niejednokrotnie więc rozumiem rozgoryczenie ;)
16 sty 2017 | 12:23
+5
Liniowy chyba zapomniał od czego tam jest, był bezsensownie daleko od linii spalonego, nie dziwota że nie podniósł chorągiewki.
+15
Pogba to chyba chciał tymi rękoma fryzurę uratować przed piłką.
15 sty 2017 | 23:09
-1
Nie chwal dnia przed zachodem słońca
15 sty 2017 | 22:59
-1
Szkoda ze nie ma zwycięstwa,ale i bardzo dobry remis podium już czuć na odległość,szity niedługo będą wąchać spaliny czołówki :D
15 sty 2017 | 22:49
+10
United muszą poprawić wykończenie akcji. To jest niemożliwe żeby praktycznie w każdym meczu mieć 2,3 zajebiste sytuacje do zdobycia bramki i żadnej nie wykorzystać. Potem zamiast wygranego meczu są remisy po 1:1. Tak było dziś i we wcześniejszych meczach u siebie.
16 sty 2017 | 10:24
0
Przypominam że Liverpool również miał swoje sytuacje i również ten mecz mogł wygrać :)
16 sty 2017 | 11:07
+4
Mogli wygrać ale tych sytuacji 100% mieli może 2.
15 sty 2017 | 22:38
-8
Spalonego nie było,najpierw trzeba zobaczyć najlepsze ujęcie z powtórki a nie jęczeć I wymyślać.

Psy szczekaja karawana jedzie dalej.
15 sty 2017 | 22:43
+15
Bramka nie padła ze spalonego ale na spalonym był Valencia który otrzymał podanie po wyrzucie z autu. Sędzia nie zauważył tego no i akcja poszła dalej.
0
No to nie zmienia faktu zevtej akcji nie powinno byc po podaniu do valencji
16 sty 2017 | 11:08
-1
No nie. A strzał Rooneya i brak rożnego dla MU? Tez5 sędzia podniósł choragiewke a spalonego nie było.
-4
Karny i seta za ponad 100mln haha. Nie przestaje mnie bawić ta liga :)
15 sty 2017 | 21:21
-2
Taki mecz gdzie jedna przypadkowa bramka (bo nawet nie z akcji tylko z błędu zawodnika) ustawia taktykę drużyny. Liv gdzieś zgubił formę i przyjechał po remis - nie neguję tego bo MU to samo zrobił w pierwszym spotkaniu jak pojechał na Anfield. Po dzisiejszych dwóch meczach derby Anglii dla Liverpool a nie Manchesteru.
15 sty 2017 | 21:05
-1
Pogbie nowa fryzura się chyba nie przysłużyła, nie ma co :P
15 sty 2017 | 20:35
+31
Mam wrażenie, że ilekroć Pogba zrobi sobie jakąś odstrzeloną fryzurę, to zaczyna grać słabiej. Niech się skupi na spłacaniu 105 baniek a nie na swojej glowie, bo na razie średnio.
15 sty 2017 | 22:08
+4
Coś w tym jest. W meczu z Live zagrał bardzo słabo. Zrobił karnego i nie wykorzystał setki do tego brzydkie zachowanie na Hendersonie.
15 sty 2017 | 22:32
+10
No a taki Zlatan od początku kariery ta sama fryzura i jak gra. :)
0
Mecz świetny, obie drużyny zmarnowały wiele sytuacji, Mignolet świetne parady, niestety zawodnicy Live uderzali tam gdzie stal De Gea :/ szkoda, ze Klopp wpuścil tylko Cou bo brakowało mi Sturridge, Arnold jak na 18 latka i debiut w BPL to w miare dobry mecz :D bramka ze spalonego, co nie zmienia faktu, ze obrona Live mogła się lepiej zachować w tej sytuacji :/ szkoda bo znowu tracimy 2 pkt i oddalamy się od lidera :/ Wrócił Cou, miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej :)
15 sty 2017 | 20:19
-14
Kolego Widzę że lubisz tego Messiego ale na ligę angielska nie pasuje ze względu na jego warunki fizyczne, no i nie ten skill jakby miał chociaż 50% tego co Cristiano.
15 sty 2017 | 21:34
-1
Skonczcie się błaznić z tym... nie pasuje o ja pierdolę co on pisze wiele razy osmieszal gigantów ze srodka obrony z city np w LM zakladając im siatki i wgl przewaznie kiwa jak dzieci tych waszych herosow z premier league takie są fakty ty tępaku aż szkoda odpowiadać takiemu burakowi ale chuj poświęce się
15 sty 2017 | 20:18
-7
ej Scousersi, 27lat bez tytulu zniszczylo wam psychike. Sir Alex was dobil ale nie musicie sie teraz tu wyzywac.
-98
Mecz na szczycie BPL, hahahaha. Żenujące. Jedynie La Liga trzyma jakiś poziom (oprócz sędziów). Na ten mecz się patrzeć nie dało. Bramki z przypadku, jedyne co lepsze ma bpl to sędziów!!! Najlepsza liga świata ahahuhauhauhuahauahuahuahauah - no chyba nie! I wy Messiego chcecie tam XDDD Żeby co mecz walił po 5 bramek?! Dobre XDD
+44
chłopczynko w primera division to sędziowie gwiżdżą jak się o własne nogi gwiazdorki wywracają... w Premier League się zwyczajnie ZAPIE*DALA!.. tempo gry nieporównywalne do PD.
15 sty 2017 | 22:46
-12
HAHAHAH CHYBA CIEBIE BOLI LAMUSIE
15 sty 2017 | 19:30
+31
Fellaini kolejny raz przez tą czupryne nie trafia czysto w piłkę..
15 sty 2017 | 19:29
+6
No i fajnie :-)
15 sty 2017 | 19:25
-14
Na głównej "Zlatan uratował MU w hicie z Liverpoolem..". Proponuję nie wprowadzać ludzi w błąd i zmienić tytuł na: "Sędzia uratował MU.." Jak można pominąć dzisiejszego bohatera Manchesteru, poprzez próbę zastąpienia go jakimś Zlatanem.. :)
15 sty 2017 | 19:28
0
Piekne podsumowanie shit stormu jaki sie rozpetal na meczykach :)
15 sty 2017 | 19:41
-2
;D życie same placzki o spalonego płaczą.
+2
Nie możesz się pogodzić z tym, że nie daliście rady strzelić prawidłowo bramki? Nazywasz kogoś płaczkiem, bo nie potrafisz napisać czegoś sensownego? Jakieś pajace minusują mój komentarz, bo przedstawia fakty i trafia w punkt. Nie potraficie nic sensownego wnieść do dyskusji więc to wam pozostaje płakać.
15 sty 2017 | 20:14
-9
Widze, ze za wszelka cene probujecie udowodnic, ze chociaz w tym jednym meczu byliscie lepsi. Alez pietno na psychice wam odcisnal Sir Alex i ponad 20lat bez mozliwosci dyskutowania, kto jest lepszy, bo jak sie nie bierze udzialu w wyscigu o mistrzostwo no to jak mozna brac udzial w dyskusji?
15 sty 2017 | 20:37
0
No przyznaje że jestem niezadowolony ze skuteczności United ale nie płacze o sędziego caly czas;p
-26
I czerwonej dla Herrery nie dał za faul taktyczny... Sędzia chuj
15 sty 2017 | 19:46
+15
Czerwona za faul taktyczny ? Faktycznie znasz się na piłce nożne opowiedz nam jeszcze o innych zasadach ? :)))
15 sty 2017 | 20:42
-6
widzę kolega jak i inni nie wyczuli ironii... ale chuj
15 sty 2017 | 21:02
+6
i czerwo w odpowiedzi za uderzenie w twarz Herrery po tymże właśnie faulu. Miał wyrzucić dwóch?
15 sty 2017 | 19:44
+21
Pogba sprezentował gola Liverpoolowi, przy bramce Zlatana natomiast spalony Valencii ewidentny ale bramka nie padła po jego wrzutce, ba nie padła też po wrzutce Rooneya, a dopiero po odbiciu piłki od słupka i poprawce Ekwadorczyka - czyli od momentu spalonego, trochę się na boisku wydarzyło i o ile liniowy popełnił błąd, to defensywa The Reds ponosi dużą odpowiedzialność za to, że ostatecznie piłka znalazła się w siatce.

To był zacięty i wyrównany mecz. Klarownych sytuacji United miało znacznie więcej. Policzcie sobie celne strzały Liverpoolu w przeciągu całego meczu, jedną rękę możecie schować za plecy, nie będzie wam potrzebna bo tych strzałów było jak na lekarstwo.

Od taktycznego punktu widzenia Scousersi zagrali jednak lepiej. Pressing na połowie rywala, ciągłe przeszkadzanie w rozgrywaniu piłki i kontrataki. Potwierdza się teza jakoby Klopp miał częściowo patent na futbol prezentowany przez drużyny Mourinho. Niemniej życzę sobie i wam (fanom The Reds) awansu do finału Pucharu Ligi i rozstrzygnięcia rywalizacji między Man Utd a Liverpoolem w tym sezonie :)
15 sty 2017 | 22:36
-2
Spalony????? Buhahaha

Chyba cie pojebalo! Zobacz dokladnie powtórke a nie szczekasz jak reszta Kloopsików.
15 sty 2017 | 19:20
+28
dobry mecz. az mnie rozdzieralo w srodku z nerwow. domyslam sie, ze innych fanow Liverpoolu i MU tez. taki typowy mecz na zawal ;)
15 sty 2017 | 19:16
-40
Widze, ze niektorym sie wydaje, ze powinnismy to przegrac. Ja pytam, gdzie kartka dla "mudznia" za reke, gdzie faul na hendersonie odgwizdany, spalony przed bramla Zlotoustego, i gdzie czerwo dla Herrery za ciagniecie koszulki? Notabene, Herrera jebana dziwka jeszcze sie za pyska lapala jak,ze niby to on byl pokrzywdzony? Cieszcie sie jebajtety, ze macie ten punkt!!!
+20
Czerwo za co? Za koszulke? XD dostał zasłużoną żółtą tak sam jak Firmino za odepchniecie Herrery. Ręka Pogby przypadkowa i nie musiała być żółta . Nie zwalaj na sędziego tylko ciesz z remisu.
15 sty 2017 | 19:22
-15
Znowu gowno prawisz....chowasz sie za swoim pseudo-obiektywizmem, ale duszy jebajteta nie ukryjesz...cyniczny faul przy kontrze, porownujesz do odepchniecia ,ktore bylo efektem tego walsnie faulu....
15 sty 2017 | 19:24
+7
Napisze ci tak spalony był ok. Teraz przestan wyzywać i płakać tylko zachowaj się norlamnie a nie jak dzieciak. Remis sprawiedliwy.
-7
Misiu, wiec nie pierdol ,ze naleza wam sie 3 pkt po tym meczu.
15 sty 2017 | 19:34
-1
Remis sprawiedliwy;)
0
Naleza sie im 3 pkt a wam szmaty z Anfield należy sie kolejne 25 lat posuchy hehe cwaniak w necie dziwka w swiecie.
-3
Ty jesteś niedojebany albo niedojebany. Czerwona za faul techniczny to Lovren za wślizg wpierwszej połowie powinien zobaczyć też czerwoną kartke :V
15 sty 2017 | 19:26
-1
Jak bym mial na imie Slavek to bym sie powiesil....
15 sty 2017 | 19:31
0
Jakbym był fanem gówna z liverpoolu to bym upierdolił sobie głowe
15 sty 2017 | 19:50
-5
El Scouser'o żywy przykład powiedzenia "kozak w necie pizda w świecie" nie znasz się na piłce a najwięcej gadasz ;)
+16
Gdzie twoi rodzice ? Czemu ty jeszcze nie śpisz ?
-2
A ty czemu ssiesz faje staremu pod kołderką?
15 sty 2017 | 19:21
+24
Czerwona za faul techniczny? Ale co się dziwić jak ty masz z 13 lat i prujesz się jak dziwka w internecie :V
15 sty 2017 | 19:47
+10
Kolejny przykład "kozak w necie pizda w świecie" ;)
-1
loserpUUl nie istnial w drugiej polowie paziu!Dziwka to twoja stara!Spalonego nie bylo,odczep huja z czola to bedziesz widzial na powtórce.Tak powinniście to przegrać bo jesteście przegrańcami od 25 lat czerwona szmato.
15 sty 2017 | 19:15