Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
AC Milan
1:2
21 sty 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Napoli
6'

9'

12'
22'
26'

37'
38'
45'
1'
51'
56'
61'
73'
86'
86'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+2
Kurwa myślałem że Insigne to Mertens. Podobni jakby byli braćmi.
22 sty 2017 | 09:50
+41
Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale w tym sezonie Liga Wloska ma to cos - wracający z dalekich podróży Inter i Milan, Napoli czekające na powrót Milika, Roma ktora walczy z Juve jak równy z równym no i samo juve, które nie jest juz taka maszynka do mięsa. Mogę oglądać te mecze godzinami.
22 sty 2017 | 08:30
+15
Pierwsza trójka trochę Milan'owi odjeżdża.
+11
Mertens dla napoli to daje wiecej niz hazard dla Chelsea :) , spoko z niego gośc i ma extra zaawansowana technikę
22 sty 2017 | 01:04
+12
AREK...WRACAJ NA BOISKO
22 sty 2017 | 00:44
+15
Podanie Mertensa przy pierwszej bramce masakra. Wykończenie przez Insigne słabszą nogą perfekcja.
22 sty 2017 | 00:37
+4
Mertens dwie asysty brawo!
21 sty 2017 | 23:44
+33
I tak w europie sa bez szans, a pamietam te piekne czasy kiedy ktos na mysl o wylosowaniu milanu sral pod siebie
+1
Szkoda. Druga połowa w wykonaniu Milanu była świetna - zabrakło ostatniego dotknięcia. Szczególnie na pochwałę zasługuje Bonaventura i Paletta - w ich wykonaniu było to doskonałe spotkanie. Bacca kompletnie niewidoczny - powinien być zmieniony wcześniej. Wprowadzenie Nianga to była kompletna głupota - nawet na taki krótki okres czasu - nie gra nic kompletnie.Już lepiej by było jakby wszedł Antonelli zamiast niego. Donarumma po 2 błędach z pierwszych 10min wyniósł swoją grę na wyższy poziom - kilka razy popisał się swietnymi interwencjami. Kuco i Suso na plus chociaż ten drugi czasami zbyt samolubnie i na plus takze Gomez -za determinacje i serce do gry mimo ze błędy mu sie zdarzają. Bardzo w kratkę grałPasalić i Sosa...Ale patrząc na gre Milanu można być zadowolonym z tego jak się ta drużyna prezentuje -jeśli tak będą grać to wyniki przyjdą same.Myślę ze o powrot do europejskich pucharow nie trzeba sie martwic.Forza Milan!
+17
Dwumecz w LM z Realem patrząc na obecną dyspozycję obu klubów może być naprawdę ciekawy :)
21 sty 2017 | 23:06
+9
Niestety ale przy takich bramkach na 0-2 to bramkarz popełnia błąd
22 sty 2017 | 09:46
0
Jeszcze chłopak ma czas by sie nauczyć takie bronić.
+13
Nie wiem czy zjebał ,ale wiem ,że na pewno wiele wybronił i gdyby nie on to Milan przegrałby wyżej.
0
To wcale nie było takie łatwe
21 sty 2017 | 22:50
+13
Chciałoby się powiedzieć, że wynik niesprawiedliwy - Napoli na początku meczu wykorzystało swoje sytuacje, lecz później gdzieś przygasło i oddało pole Milanowi, ale temu wyraźnie dzisiaj szczęście nie sprzyjało. Jeżeli chodzi o całe spotkanie, to Milan był drużyną lepszą od Napoli, ale w piłce liczą się bramki, a tych dzisiaj zawodnicy z Neapolu zdobyli więcej i to oni zdobyli 3 punkty. Wielka szkoda, bo ten mecz był do wygrania, a na pewno do zremisowania. Forza Milan!
21 sty 2017 | 22:57
+9
Napoli oddało prowadzenie gry Ac Milanowi co jest rzadkością u Sarri`ego ,ale z tego prowadzenia gry Milanu nic nie wynikało z wyjątkiem pojedyńczych akcji Bonaventury ,groźniejsze było Napoli z kontrataków gdzie gdyby nie Donnarumma Milan przegrałby wyżej.
21 sty 2017 | 23:09
+7
Zgodzę się z Tobą, że Napoli przeprowadzało groźne kontrataki (gdyby Insigne udało się zdobyć bramkę tym lobem prawie że z połowy boiska to mógłby to być śmiało kandydat do bramki sezonu Serie A), ale nie mów też, że z prowadzenia gry Milanu nic nie wynikało, bo koniec pierwszej połowy i początek drugiej mógł być punktem zwrotnym meczu. Dopiero z czasem tempo spotkania siadło. Oczywiście nie chcę się wykłócać o to, bo każdy ma swoje zdanie i ja Twoje również szanuję :)
+1
gdyby nie kiepska dyspozycja Bakki(wg mnie dobry napastnik ale kompletnie nie pasujący do włoskiej ligii) to z tych akcji Bonaventury mogłoby coś wpaść..zresztą nie tylko Jack napędzał akcje w ataku - Suso i Abate też często się w ofensywie pokazywali. Myślę że ,,oddanie gry Milanowi" nie bylo zamierzone ani dobrowolne(zwłaszcza że obrona Napoli była osłabiona w tym spotkaniu bo jednak Tonelli to gorszy poziom niż Koulibaly - po prostu druga połowa w wykonaniu Rossonerich była zdecydowanie lepsza
+6
8 minut i już było praktycznie po meczu. kolejny świetny występ Mertensa, oby grał dla Napoli jak najdłużej
+9
to chyba nie oglądałeś do końca jeśli twierdzisz że po 8min było ,,po meczu"
+5
dobra trochę przesadziłem, no ale jednak Milan stanął przed ogromnym wyzwaniem i nie udało się koniec końców tej straty odrobić
21 sty 2017 | 22:44
+13
Brawo Napoli ,wygrany mecz z trudnym przeciwnikiem na trudnym terenie.