Video dodane przez: eis 26 sty 2017 | 23:08
+4
Taki futbol w Katalonii lubię, brawo fcb
28 sty 2017 | 04:36
-7
https://snsbet.blogspot.nl/ Kupon z kursem ponad 60 wczoraj trafiony i skan na blogu! CODZIENNIE TRAFIAJĄ! A NA DZIŚ SPECJALNA PROMOCJA!!! Polecam bo sam gram od 3 dni i wygrywam z nimi
27 sty 2017 | 18:53
+19
Naprawdę nienawidzę tego karzelka ale trzeba przyznać że jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu. Nie musi strzelić bramki żeby i tak być najlepszym graczem meczu. Ronaldo nigdy nie będzie w stanie mu dorównać. To jest nadczlowiek. Brawo dla Sociedad bo też grali ładną piłkę. Drużyna z potencjałem a mecz na miarę meczu sezonu.
27 sty 2017 | 19:10
27 sty 2017 | 21:13
+22
Lepszy od messiego był tylko w jednym sezonie w ManU. Chyba wiesz w którym. To nie messi ma łatwiej że gra z Neymarem i Suarezem, to oni mają łatwiej że grają z nim. Pokaż mi gdzie ulatwili mu grę w tym meczu, a gdzie on pokazał geniusz:)
+6
Co grają chłopaki za piłkę to się nigdy nie śniło !!! <3 Barca!!!
27 sty 2017 | 18:03
+7
Denis Suarez coraz lepiej :) rośnie następca Iniesty :)
27 sty 2017 | 18:58
+2
To zupełnie inna pozycja kolego. Z grą Iniesty nie ma nic wspólnego. Denis to skrzydłowy.
27 sty 2017 | 23:04
0
Żaden z niego skrzydłowy, nawet jesli gral na tej pozycji w poprzednim klubie to do Barcy był sprowadzany na pozycje Iniesty
27 sty 2017 | 18:02
27 sty 2017 | 17:35
0
PDQ - pretty done quick
27 sty 2017 | 16:01
+3
Moje zdanie nt. hiszpańskiej piłki jest takie, że są tam dwa super kluby - Barcelona i Real do których ostatnio ze zmiennym szczęściem dołącza Atletico i czasem Sevilla. Poziom tych zespołów jest jednak tak wysoki, że zdominowały kontynentalne rozgrywki. Z tych powodów jest mi bliżej do piłki angielskiej, bo jej liga jest o niebo bardziej wyrównana. Tam liczy się więcej zespołów w grze niż w La Liga gdzie co roku mamy wyścig Blaugrany i Królewskich. W Anglii przynajmniej są jakieś emocje bo w zabawie uczestniczy więcej drużyn. Od kilku lat liga niemiecka to flaki z olejem gdzie liczy się tylko Bayern albo we Francji gdzie rządzi PSG. Uważam, że zespoły zajmujące miejsca 6 i w Hiszpanii i niżej są słabsze niż te co zajmują tę samą pozycję w Premier League.
27 sty 2017 | 16:20
+11
Tylko mi nie mów, że takio Athletic Bilbao nie rozpierdoli połowy drużyn z anglii.
+12
Widzac jak Messi trzyma pilke przy nodze zaczynam sie zastanawiac czy on nie ma jej przywiazanej do buta :O. Nie bylo,nie ma i nie bedzie drugiego takiego pilakrza *.*!
27 sty 2017 | 18:30
-2
Będzie drugi taki-jego syn
27 sty 2017 | 13:37
-34
Pessi sterydziarz, swoje wyniki zawdzięcza braniu za młodzika mutant mass w tabletkach. walić go!!!
+12
Lionel Messi jest niesamowity. Gol, dwie asysty i dwie asysty drugiego stopnia. Co za gość!
To jest prawda bardzo dobra forma Lionela Messiego.Bardzo się cieszę z tego powodu.
27 sty 2017 | 12:29
+4
To był idealnie strzelony karny nie jakieś dziwne rozbiegi tylko celność i precyzja, za to uwielbiam Messiego
27 sty 2017 | 12:22
-55
Panienki wygrały ale mają szczęście, że Real ten puchar odpuścił, bo byłaby miazga.
27 sty 2017 | 12:46
-2
Pedzipierd..wypierdalaj pedem
27 sty 2017 | 11:43
+1
Czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć dlaczego, gdy przez Google Chrome otwieram skróty to nie wyświetla mi się filmik ze skrótem?
27 sty 2017 | 11:00
+7
Działo sie, dobry meczyk. Messi rozgrywa jak na konsoli, nierealny przegląd pola i precyzja. I dlaczego Vidal znowu nie wchodzi od początku? Enrique sie wreszcie do niego przekona czy ile trzeba czekać.
27 sty 2017 | 10:14
+20
Komentator to chyba tam orgazm przeżył nad grą Messiego.
27 sty 2017 | 10:13
+6
Eusebio bardzo dobrze taktycznie przygotowuje Sociedad do meczów z Barcą. Wynik może tego nie oddaje, ale uważam, że Baskowie to drużyna, która chyba na ten moment jako jedyna na świecie potrafi narzucać swoją piłkę Barcelonie i wielokrotnie spychać ją do głębokiej defensywy. Może to dzięki temu, że Eusebio grał i trenował młodzież w Barcelonie i poznał słabe strony stylu gry? W każdym razie potrafi zorganizować środek pola i taki pressing, z którym Barca po prostu sobie nie radzi - co jest zjawiskiem niespotykanym (no, było parę drużyn, które potrafiły przycisnąć i później paść na pysk po 15-20 minutach... ale Sociedad gra to praktycznie cały mecz). Na pewno może też być tutaj wytłumaczeniem druga linia Barcy - np. w meczu ligowym nie grał Iniesta, wczoraj także on oraz Busquets. Wracając do Sociedad - potrafią sobie poradzić w środku, potrafią zabrać piłkę... ale brak im umiejętności oraz zimnej głowy w sytuacjach pod bramką (swoją i przeciwnika), ataki też były zbyt wolno rozgrywane, dając czas na ustawienie się defensywy. Być może powinni raczej skłonić się ku bardziej zachowawczej grze i kontratakach?
Na pewno kluczowym momentem było niewykorzystanie świetnej sytuacji przy 1:0 dla Barcy, gdzie później poszła kontra i Neymar wywalczył karnego. W każdym razie chciałbym jeszcze raz pochwalić Sociedad, widać że grają bardzo solidną piłkę, mają wysokie miejsce w lidze i tyle samo punktów co Atletico, potrafią grać z najlepszymi. Nawet pomimo tego 2:5 z Barcą.
27 sty 2017 | 10:05
+16
27 sty 2017 | 09:53
+2
kwa ale głupi, chamski i niepotrzebny faul na Neymarze.. Powinna być czerwona kwa;/ Drugi gol dla RS masakra.. co Ci obrońcy zrobili, żaden nawet nie próbował skakać do główki..
27 sty 2017 | 09:38
+7
Leo w formie,już kolejny mecz robi wszystko co chce na boisku,oby forma utrzymała się do końca sezonu...
-2
Messaya gola daja, i lecim na Szczecin :)
27 sty 2017 | 09:21
+28
Messi w szpitalu mógłby operować lewą nogą ;)
27 sty 2017 | 09:11
+15
Gratulacje dla Barcelony. Suárezy sobie postrzelały. ;)
+31
Messi nawet nie musi strzelać goli by uwidocznić swój geniusz. Nie znam zawodnika, który na boisku wykazywałby się większą inteligencją piłkarską.
27 sty 2017 | 09:20
-42
Xavi, Iniesta, Robeto Carlos, Scholes wymieniać dalej?
+14
Znam takiego dresa z dzielni który jak coś mu się nie podoba to też potrafi przyjebać z lewej nogi. Uważasz, że wykazywałby się inteligencja na boisku?
27 sty 2017 | 11:48
+6
Mi kiedyś przyjebali w lewą noge i od tego czasu czuje się taki jakby głupszy ,wiec coś w tym może być .
27 sty 2017 | 08:22
+18
Enrique jak nie zacznie w końcu wystawiać Vidala w wyjściowej jedenastce, to mu obetnę łeb. Gość ma formę daje drużynie jakość, Roberto trochę obniżył loty więc w jego miejsce powinien wskoczyć Vidal.
27 sty 2017 | 07:46
0
Pierwsza połowa taka wyrównana bym powiedział. W sumie już prawie spałem więc tylko jedną bramkę dałem rade oglądnąć. Bez sensu są te zmiany czasowe nie można sobie o normalnej porze oglądnąć meczu. No ale dobrze, że wygrali. Najbardziej buduje mnie postawa Denisa Suareza pod nieobecność Iniesty. Naprawdę bardzo mnie cieszy jego gra i mam nadzieję, że powoli mamy godnego następcę Andreasa.
27 sty 2017 | 07:43
+5
Królowa jest tylko jedna....
27 sty 2017 | 07:22
+7
Świetny mecz w wykonaniu Barcy. Każdy pokazał co potrafi i na co go stać. Jeżeli teraz Enrique będzie się czepiał Vidala ro ja nie wiem.
27 sty 2017 | 07:09