Na noc polecam maść na ból dupy i grzecznie iść spać bo trzeba jutro wstawać do szkoły :)
Problem w tym, że Chelsea nie ma kibiców tylko sezonowców :) A 99% nie pamięta czasów sprzed pieniędzy Abramovica... Wniosek ? Fani Cheslea to fajury, a nie prawdziwi kibice.
+3
Arsenal już skorzystał :)
1 lut 2017 | 18:23
+2
Ja nie miałem wątpliwości od początku co do bramkarza. Mignolet powinnien być numerem jeden i teraz to udowadnia.
1 lut 2017 | 16:38
-37
Mecz nudny jak flaki z olejem, stracone ponad 90minut na oglądanie tej ligi.. Całe szczęście, że są jeszcze inne ligi jak hiszpańska - jedyna warta uwagi na dłużej!
+3
Ewidentyny brak KLASYCZNEJ 9. Nikt nie wchodzi na krótki słupek, nikt nie zamyka. Ktoś taki jak Costa Ibra czy Auba jak na zbawienie, 3 z przodu "Origi'nalna Szklanka Samuraja" na TOP4 max. Nic wiecej z nimi się nie ugra. Trzeba to zaakceptować i dziwić się że jeszcze przez chwilę mamy najlepszą ofensywę.
1 lut 2017 | 15:15
+9
Szkoda karnego ale cieszy strata pktow grupy poscigowej :P
1 lut 2017 | 14:51
+3
Fajnie się oglądało meczyk. Oczywiście spokojnie mogłoby być ze 3:3, ale remis zasłużony dla dwóch ekip.
1 lut 2017 | 11:18
+8
Luiz zrobił coś niecodziennego, zaskoczył wszystkich, naprawde fajna brama. Mimo niewykorzystanego karnego Chelsea dalej z bezpieczną przewagą na szczycie tabeli i na ten moment nie bardzo widze kandydatów do gonitwy za nimi.
1 lut 2017 | 10:55
+58
Co do meczu - Remis zasłużony i dla LFC i dla CFC. Mecze z Liverpoolem zawsze mieliśmy ciężkie i to sie chyba nigdy nie zmieni. Nie wiem czy coś nam zabierze mistrzostwo w tym sezonie bo nawet jak tracimy punkty to powiekszamy przewage. Od paru kolejek te 2-3 miejsce sie rotuje i co kolejke powiekszamy co punkt tą przewage.

Co do kibiców którzy tu wypisują steki bzdur ,,gdzie byli kibice Chelsea rok temu". Ludzie przestańcie do siebie skakać do tych gardeł, kibicuje Chelsea od 2004 roku (ogladam kazdy mecz od 2010), i przez ten czas poznalem setki fanow Chelsea, ktorzy nigdy sie od niej nie odwrócą a wy pierdolicie gdzie byliscie w poprzednim sezonie. Prawda jest wlasnie taka ze fani Chelsea potrafią spuscić głowe i sie zamknąć jak nie mamy nic do powiedzenia jak rok temu. Teraz wszystko wraca do normy ale zaufajcie mi. Prawdziwi kibice mają szacunek do innych klubów, ja mam i do LFC i Arsenalu jak City Tott i Utd. I chciałbym zeby inni kibice tez potrafili przyznać racje typu ,, Chelsea zdominowała lige" a nie tylko wypomninanie jakichś rzeczy które miały miejsce jak w pampersy sraliście. Liczy się to co wasz klub wygrał odkąd ich oglądacie jeżeli chcecie na ten temat debatować, a nie podawać liczby z przed 50lat. Szanujcie sie nawzajem
+5
Brak typowej 9 w LFC, widać to bardzo.. w takim meczu jedną z tych setek trzeba strzelić.
Ale remis w sumie sprawiedliwy bo mogła być wygrana w obie strony.
Ciekawe czy MU i MC wykorzystają wczorajsze wyniki..
1 lut 2017 | 09:43
-17
No i gdzie jest ta wielka Chelsea co wygrywa wszystko ??? Mimo remisu jestem zadowolony z postawy Liverpoolu pokazali dobry futbol i to ze umieją grać z "teoretycznie" lepszymi drużynami . YNWA !!!!
1 lut 2017 | 15:08
+10
Na 1 miejscu w tabeli :)
1 lut 2017 | 16:02
0
Albo się podszywasz albo jesteś burakiem jakich wiele. Kolega wyżej wlasnie pisał o szacunku i kulturze. Przez takich jak Ty poźniej nie dziwie się że jadą na LIVERPOOL FC
YNWA
minus dla ciebie
1 lut 2017 | 16:32
+6
Jakto gdzie - na 1 miejscu z 10 punktowa przewaga nad lfc ;)
1 lut 2017 | 08:39
-4
szkoda zmarnowanego karnego. sfaulowany nie powinien być wykonawcą...
1 lut 2017 | 07:35
-11
Costa Ty chujku jak mogłeś !!!!!!!!!
1 lut 2017 | 04:20
-5
Mecz na remis cudów nie było. El Scumsero napisał szok i niedowierzanie;) rodzice intetnet włączyli z powrotem.
1 lut 2017 | 02:22
+7
Piękny nick :)
1 lut 2017 | 01:14
-34
Nie plusować i nie minusować tego posta pls.
1 lut 2017 | 01:06
-27
Wszystko ułożyło się pod Citizens. Tylko przy ich obecnej grze w kratkę wszystko może się zdarzyć.
1 lut 2017 | 00:29
-91
Wynik wynikiem, gole golami... ale ten mecz prezentował poziom zbliżony do Ekstraklasy... nudny jak flaki z olejem no i te wszechobecne kiksy z obu stron... w Primera Division to niedopuszczenia.
1 lut 2017 | 03:17
+56
To idz ogladaj Primera i nie przeszkadzaj
1 lut 2017 | 15:24
+3
jesli piszesz ze liga hiszpanska jest lepsza do ogladania naprawde jestes przykrym czlowiekiem nawet moj brat co nie lubi pilki gdy widzi ze ogladam lige hiszpanska to sie pyta czy nie leci mecz w angli bo tam sie cos dzieje i jest tempo gosc co sie nie interesuje pilka a to widzi...
co racja to racja
mam wrażenie że mimo przebłysków jest dość średniej jakości zawodnikiem a wykończenie przypomina mi Sterlinga z pierwszego dużego sezonu - dużo szumu, mało konkretów
0
No wiesz ostatni sezon nie rozpieszczał :) nie było argumentów żeby się pucować na siłę...ale przynajmniej nie kibicuje drużynie która ledwo 3 kolejki była na drugim miejscu a wszyscy się jarają tak jakby wygrali Premier Lige :) ta róźnica klasy i oczekiwań od klubu :)
31 sty 2017 | 23:51
+9
jestem kibicem Lecha a co do arsenalu zdobyl 13 mistrzostw kraju chelsea 5 z tego 4 za pieniadze abramowicza... zwisa mi to ale ciagle jada wszyscy ten arsenal ale to najdluzej z wysp bez przerwy reprezentuje lige w Lm wiec nie wiem dlaczego taki brak szacunku dla tego klubu
1 lut 2017 | 03:28
+4
Pieniądze za zawodnikow meczu nie wygrają, chelsea juz dawno nie wydaje nie wiadomo jakich sum na zawodnikow, jakbys zauwazyl od 2003r.juz minęło troche czasu. Kazdy klub ma swoje dobre i zle czasy, a prawda jest taka Arsenal od ponad 13lat mistrzostwa nie zdobył i nie wiem czy zdobędzie,zycze im tego nawet bo szkoda mi ich
1 lut 2017 | 15:22
+1
ale zawsze jest w czolowce a takie kluby jak teraz chelsea ma latwo stawia tylko na lige bo arsenal rozegra w sezonie okolo 65 meczy a chelsea 45...
31 sty 2017 | 23:53
+15
no tak w zeszlym sezonie arsenal byl drugi a chelsea o ile pamietam 10 wiec troche zalosne to ze strony kibicow chelsea ze jak nie idzie to ich nie ma a jak idzie to jak pawie sie nosza
31 sty 2017 | 23:55
+21
czyli wychodzi ze jestescie chuj nie kibice skoro olewacie jak nie idzie... typowe
1 lut 2017 | 04:52
-3
typowe to masz myślenie, gdzie sam wysuwasz wnioski. Pucować się w sensie że nie szczekać na innych z pokorą czekać na lepsze dni..teraz jak rozpierdzielają na pierwszym miejscu to nie wychodzę żeby obrażać na siłę.. :)
1 lut 2017 | 03:30
+15
Ja bylem z Chelsea caly poprzedni sezon i nie odwrocilem sie od swojej druzyny,ogladalem i przezywalem tak zle czasy,porazki,remisy i nieliczne wygrane,a teraz kiedy spogladam na tabelę i na to jak gra Chelsea to serce mi sie raduje
1 lut 2017 | 09:36
+1
z drużyną, tak sie poznaje charakter drużyny, jeden kiepski sezon, a drugi mistrzowski.
1 lut 2017 | 16:33
-1
Przed telewizorem albo komputerem ogladajac KAZDY mecz pizdo ;)
1 lut 2017 | 16:51
+1
tam gdzie ich drużyna ... w dupie
31 sty 2017 | 23:29
+1
Typowy Lfc. Brak skuteczności, przewaga w posiadaniu i rażące błędy w obronie. Chelsea jak to chelsea, wykorzystuje takie sytuacje, w szczególności rzuty wolne, rożne. Brawa dla Szymona że się zrehabilitował po 1 bramce. Ogólnie wynik zasłużony dla obu ekip.
31 sty 2017 | 23:28
-21

ElScouser'o

Gdzie byłaś dziwko jak was jebali w dupe 5cio ligowce,Swansea ostatnia w tabelibi Wolverhampton z premiership???

Hahaha!

Wylazłeś z piwnicy na mecz z Chelsea?

Wracaj ssać staremu,Loserpol sie skonczyl!
1 lut 2017 | 00:02
+4
Tralalalala a teraz idz wyjeb z banki w sciane cioto ;)
1 lut 2017 | 00:27
-9
Tak myślałem!Zero życiowe!Zero sensu w odpowiedziach,zero argumentów!Zero mózgu bo niedojebanie bylo wczesniej :)

Ciota to twój stary że spłodził taki odpad społeczny! :)
1 lut 2017 | 04:14
-6
Jebie w tedy jak z obory;) ale popatrz w końcu odpisał heh.
31 sty 2017 | 23:27
-1
Strzały 5v4 w 90 minut.. Co to był kurwa, piknik ?
31 sty 2017 | 23:21
+2
Chelsea pewnym krokiem pedzi po tytul
31 sty 2017 | 23:20
+38
Świetne spotkanie. Trzeba przyznać, że mecze LFC Z CFC są ostatnimi czasy jednymi z najlepszych i najciekawszych widowisk. Obie drużyny mogły wygrać, nie było strony, która wyraźnie zdominowała. Liczyłem jednak, że damy radę w końcówce jeszcze ukłuć. Remis sprawiedliwy. Liczę, że w końcu się podniesiemy i zakończymy sezon na spokojnie w TOP3. Czasami zastanawiam się dlaczego rodzice dają swoim dzieciom aż taką swobodę, że mogą robić co chcą. Później przesiadują nocami na meczykach i używają brzydkich, niezrozumiałych dla siebie słów. Idealnie obrazuje to ta zebrana niżej śmietanka obrażająca się nawzajem. Wziąć odłączyć internet, zabrać telefon, wystrzelać pasem i zagonić do książek. Wyjdzie im to tylko na dobre. Nikt w przyszłości nie będzie ich utrzymywał.Pozdrawiam tych normalnych :>
31 sty 2017 | 23:18
+15
Świetny meczyk, szczególnie druga połowa. Bramka Luiza cudowna! Costa stwierdził, że nie idzie na łatwiznę i nie będzie nabijał licznika karnymi. Do końca PL jeszcze sporo ale zaczynam powoli czuć, że ta przewaga Chelsea może zostać utrzymana i taką mam nadzieje. Brawa dla obu drużyn za widowisko dziś!
31 sty 2017 | 23:16
-20
Chelsea traci punkty mowilem jeszcze 3 remisy i baj baj pierwsze miejsce. Do tego jeszcze czeka ich potyczka z Hull ktore sie znaczaco wzmocnilo. Liverpol kryzys ma juz za soba szykuje sie niezla koncowka sezonu.
+5
Nie, nie czeka ich potyczka z Hull.
Nie, Liverpool nie wyszedł z dołka.
31 sty 2017 | 23:15
+1
Dla Chelsea to wynik bardzo dobry - trzymają na dystans czołówkę i wciąż mają spory margines błędu. Chyba tylko jakiś mega kryzys i kontuzje mogłyby odebrać im to mistrzostwo :)
31 sty 2017 | 23:14
+7
Czy wy musicie wytykać błędy jeden klub drugiemu i na zmianę ? Mecz był genialny pełny emocji i świetnych akcji, błędy w meczu to norma bez nich football nie był by taki świetny. Brawo dla obydwu zespołów, taki hit właśnie sobie wymarzyłem :)
31 sty 2017 | 23:07
-9
Brawo chelsea!!!Anfield zamilkło!!!!
+11
Ty też milkniesz jak do gęby bierzesz ;)
1 lut 2017 | 00:28
-8
Cycki twojej starej?Tak też milkne
-1
Wszyscy piszą że costa zjebał karnego ,! A firmino to nie?! Też miał "karnego" tylko troszkę przesuniętego :) i zajebał panu bogu w okno! Też szkoda !
1 lut 2017 | 07:38
0
Firmino z lecącej uderzył z no miał czas na przyjęcie.
31 sty 2017 | 23:02
-7
Fabregas powinien wyjść na Arsenal w wyjściowej za kante, co prawda francuz biega za dwóch ale w grze z drużynami z Topu jednak podania Fabregasa to dzieło sztuki!
+5
Obie druzyny swietnie zgrały co skończylo sie remisem. Szkoda tylko tego nie wykorzystanego karnego przez Coste. Chociaz firmino tez zmarnował setke. Wynik na plus. Come on Chelsea!!! KTBFFH!!
31 sty 2017 | 23:01
-6
Szkoda frajersko straconego gola, ale w końcu nasza gra zaczyna wyglądać. Poza tym drużyna pierścienia jest znowu w komplecie, także jedziemy z reszta sezonu. Come On You Reds!!
31 sty 2017 | 23:04
-6
I zaraz liverpool zaprzepasci pkt z crystal palace czy inna druzyna
31 sty 2017 | 23:09
-1
Dzieki za troske, ale martw się lepiej o swój klub, jeszcze mistrzostwa nie macie ;)
31 sty 2017 | 23:11
-2
Nigdzie nie pisałem ze juz mamy
31 sty 2017 | 23:38
-1
Wiec nie martw się o Liverpool, to nasz problem.
31 sty 2017 | 23:12
0
Zycze powodzenia w utrzymaniu top 4 na koniec sezonu :)
+3
Martw się o siebie, widać, że dupsko swędzi. Przecież miały być pewne 3 pkt. Większość znawców się pochowała, ale nieliczni wypełzają i próbują dopiec, a przy okazji się dowartościować, czego idealnym przykładem jest ten komentarz. Sezon jest jeszcze długi, wiele się może zdarzyć, więc również życzę utrzymania w top4 i dziękuj Bogu za Romana.
31 sty 2017 | 23:00
+2
Super mecz. Szkoda karnego Diego, ale trudno taka jest PL, za wcześnie nic nie może być przesądzone! Teraz czas na Arsenal!
-3
Lallana, Firmino i Can najsłabiej grali, A te setki Firmino to same za siebie mówią
31 sty 2017 | 23:10
-2
Prawdę mówiąc i tak cieszcie się z remisu, bo Costa karnego nie strzelił.
31 sty 2017 | 22:59
-11
Już to pisałem kiedyś, ale Willian to nie jest piłkarz na Chelsea. Dziś w ofensywie w ogóle niewidoczny i tylko piłki tracił. Conte jak zwykle zmiany w swoim dziwnym stylu. Szkoda, mecz był do wygrania, ale ważne, że przewaga nad innymi rośnie.