Video dodane przez: totil 1 lut 2017 | 22:56
czemu Pogba gra w pierwszym składzie ja nie rozumiem już wprowadził by martiala bo gra lepiej od niego jakaś zmiana za ibre i by się skonczyło jak z wigan
-1
MU to cieniasy
2 lut 2017 | 14:39
+11
Jakby tam był Grosicki to United mógłby nawet przegrać :) Z drugiej strony gdyby mata nie zmarnował 100 % akcji to united by wygrali bo nie chce wierzyć że jakby było 1-0 dla United to Hull by strzeliło
2 lut 2017 | 13:37
+3
Mów im Smilodon!
2 lut 2017 | 12:25
+7
Po co ten mecz jest wyróżniony zamiast np City, które wygrało w ładnym stylu? Żeby każdemu przypomnieć o nieporadności United na wykończeniu? Zakładam, że przez Grosika, tyle że nawet nie było go w składzie.
2 lut 2017 | 15:07
+8
bo city kazdy ma w dupie????
2 lut 2017 | 11:55
+6
Niestety Man UTD to juz nie jest ta druzyna co kiedys gdy grali zawodnicy waleczni o kazda pilke.Mam na mysli Keane,Scholes,Giggs itd... a teraz w wiekszosci przeplacone cipy ktore patrza zeby sie nie pobrudzic na boisku!Moze kiedys wroci stary,dobry UNITED :)
2 lut 2017 | 10:18
+12
Grosik już podniósł morale :D
2 lut 2017 | 10:11
+8
Grosik jeszcze nie wszedł na boisko w ekipie z Hull a Ci już awansowali o jedną pozycję w lidze. ;) A tak na serio zawodnicy Hull City powinni się cieszyć z tego remisu natomiast Czerwone Diabły muszą poprawić skuteczność, jeżeli chcą w ogóle myśleć o walce o Ligę Mistrzów.
2 lut 2017 | 10:04
+3
patrząc na ten obszerny skrót widzę, że MU musi poćwiczyć strzelanie a nawet trafianie w piłkę. Bramkarz Hull wyśmienity, ale fakt, że w strzałach żadnego zaskoczenia, wszystkie sygnalizowane. Strzał w słupek dla Hull majstersztyk, szkoda, że nie gol. Ibra kilka dobrych zagrywek ale i faule niemiłe, choć nie brutalne, ale to walczak więc ma wybaczone
2 lut 2017 | 10:01
+1
Wciąż niepokonani w lidze od listopada ;)
2 lut 2017 | 22:44
+1
a za to jest nagroda? 6 miejsce?
2 lut 2017 | 09:41
-8
Mecz został wcześniej ustawiony, a ludzie emocjonują się jak szczury na otwarcie kanału. Jak ktoś uważnie oglądał mógł zobaczyć jak napastnicy MU celowo i wręcz śmiesznie marnują wyśmienite okazje. W drugiej połowie zamiast to Czerwone Diabły ruszyć z furią na ostatnią drużynę w tabeli, to własnie przeciwnicy zaczęli odważniej atakować. Jak chodzi o potężną kasę trzeba poświęcić mecz.
2 lut 2017 | 09:39
+4
Nie widziałem całego meczu a tylko dłuższy skrót ale to w zupełności wystarczyło żeby utwierdzić mnie w przekonaniu, że Ibrahimović to nadęty buc i ignorant. W sytuacji z 4' nie miał szans dojść do piłki, która była już w rękach bramkarza a jego wejście ciałem w obrońcę było nieuzasadnione, sędzia w tym przypadku (narażenie zdrowia przeciwnika) powinien pokazać mu i żółtą kartkę. Tak mówią przepisy. Gdy do 75 minuty nie szło to postanowił odegrać jakaś marną szopkę w polu karnym Hull licząc na karnego. Ale to już zapewne taka taktyka Mourinho.
Pogba - gdyby nie ten jego mleczny fryz to można by pomyśleć, że nie było go na boisku. Co on robił w sytuacji z 7', kiedy Maguire był niecały metr o zdobycia bramki? To ma być krycie?
A Hull paradoksalnie było bliższe zwycięstwa: sytuacja po główce Maguire'a z 4' i słupek Markovića z 86'. Śmiem twierdzić, że przy odrobinie większej precyzji, De Gea nie miałby żadnych szans.
Nie chcę się pastwić nad United bo są mi kompletnie obojętni, ale z taką grą do pierwsza czwórka mooocno zagrożona.
2 lut 2017 | 09:10
+14
MU dowiedział sie że Grośicki przechodzi do Hull City i nie prowokowali
2 lut 2017 | 08:07
+16
Zamiast wystawiać filmiki jak to oni fantastycznie tańczą to niech w końcu zaczną tak tańczyć na boisku jak to robią w szatni !!!!Bo dzisiaj to kompletna padaka!!!!Pogba to więcej zmieniał styl fryca niż pokazał dobrych meczy!!!!To jest Armagjedon po prostu !!!!Grać u siebie z drużyną która jest na miejscu spadkowym i żeby nawet nie ustrzelić choćby jednej bramki to to jest Armagjedon!!!

Oni remisuja z Hull a oni chcą do LM???Do jakiej ligi mistrzów ja sie pytam???Z taka grą to zapomnijmy o tych rozgrywkach!!!!
+1
El Scumsero ty tam stuj morde bo jak LFC przegrywali mecze to siedziałeś cicho a teraz otwierasz morde i hejtujesz.
2 lut 2017 | 06:24
-7
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
2 lut 2017 | 04:23
+6
Padaka straszna, kolejny mecz powinni wygrać ale skuteczność zawiodła. Pogba to niech przestanie pajacować i robić fryzury bo chuja gra, kolejna setka w 1 połowie i strzał prosto w bramkarza. Jeżeli dalej będą marnować tyle setek to o 4 mogą zapomnieć.
2 lut 2017 | 03:13
+9
man u od kilku sezonów to niewypal ale to z arsenalu się wszyscy śmieją że odpadają z ligi mistrzów w 1/8 kończą sezon w top 4...
2 lut 2017 | 00:56
+13
Czytam wszystkie komentarze jako fan CFC i mnie uj spala. kto zna historiĘ tych klubów ten się nawet nie powinien odzywac na temat CFC. Rodzina Glazerów TO tacy SAMI bogacze jak ROMEK. Warto poczytać Internety, naprawdę. TO JEST TA SAMA SPIEWKA tylko że w MU inwestowano wcześniej. ( WARTO POCXTYAC a nie dawać głupie minusy za prawde ) znam bdb historia ( najlepszych klubów Pl) POZDRAWIAM normalnych i mądrych :) ( mój typ -33)
2 lut 2017 | 01:03
+6
Zaraz ktoś mnie uprzedzi ze Utd to nie CFC ze były czasy chwaly przed ROMKIEM . No tak . ale poczatku???? BOGATY WŁAŚCICIEL to samo co CFC. Łatwo powiedzieć mieć bogatego właściciela ale sukcesów brak. A Chelsea mimo braków kadrowych i tzw ,, autobusu ,, zdobyła CL żadna drużyna tak krytykowane tego nie osiągnęła a co na dodatek w Anglii.
2 lut 2017 | 00:48
+3
Szkoda,żę już Fergusona nie ma w United on by coś zdziałał,ale no poczekajmy może United jeszcze zacznie dobrze grać. A co do Hull fajnie,że zremisowali teraz niech dobrze zagrają mecz z Liverpoolem a może wyjdą ze strefy spadkowej Grosicki może gola strzeli a może nie zobaczymy. Dzisiejszy mecz był średni.
+13
Jeszcze jedno - meczyki uwazajcie bo skysports zamyka fora, na ktorych jest pelno "strimow"
2 lut 2017 | 01:19
+6
Sky nie obchodza jakies meczyki.
1 lut 2017 | 23:30
-20
No to na zakonczenia tego wieczoru: JEBAC JEBAC JEBAC JEBAJTED!!!
-14
moja przynajmniej moze dawac.twoja nie zyje bo syn zostal fanem lvepoolu.
1 lut 2017 | 23:47
+8
przynajmniej mam nadzieje ze nie zyje bo jak zyje to moze jeszcze jakis jeden cygan jej splodzi kogos takiego jak ty.
2 lut 2017 | 04:14
0
Ty frajerze to zamknij morde vo jak LFC dawali fupy w ostatnich meczach to siedziałeś cicho pajacu;)
1 lut 2017 | 23:28
+23
Banda gwiazdeczek z kolorową czupryną na czele...
1 lut 2017 | 23:26
-6
FanUfC nie pamieta gdzie byly Ruskie rok temu....oj, jeszcze wtedy im nie kibicowal... taka prawda.
-5
W tedy kibicowalem junajted bo byli lepsi
1 lut 2017 | 23:29
+8
Nastepny "glory hunter"...fake kibic leci tam gdzie sukces. Zalosna piczka z ciebie.
1 lut 2017 | 23:24
+22
Teraz nagle na meczykach pełno ludzi się interesuje meczami Hull, bo Grosik przeszedł, a wcześniej nikt się nimi nie interesował xD
+1
Ej to chyba jasne , że polacy chcą dla polaka jak najlepiej.
1 lut 2017 | 23:23
-5
Po pierwsze - CHELSEA MISTRZEM BEDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
1 lut 2017 | 23:21
+11
Co tu dużo szczempić ryja przesrali możliwość włączenia się do walki o top 4 i to w takiej idealnej sytuacji kiedy live i Arsenal stracili punkty,United to mistrzowie ale komplikowania sobie życia
1 lut 2017 | 23:17
+2
Fajnie , że Hull urwało punkty...ważne w kontekście utrzymania się w lidze.
Teraz Arsenal i mam nadzieję że grosik w podstawowym wyjdzie.
+9
Żal mi SAF że musi ogladać taka padake.dzis wazniejsze jest zeby zaistniec na portalach spolecznosciowych niz na boisku.to jest żenada!!!! a najgorsze jest to ze sam trener nie bedzie potrafil sie przyznac ze jego druzyna poraz kolejny grała gówno a nie piłke.Najbardziej boje sie ze drużyna która kazdy kibic United kochał juz nigdy nie powróci.Warto zadać sobie pytanie kim dla Manchesteru był Sir Alex skoro niby jeden z najlepszy trenerów po wydaniu tylu kasy nie potrafi przygotowac druzyny na wygranie meczu z druzyna która broni sie przed spadkiem pomijajac juz nieudolnosc wielkich gwiazd Naszej Druzyny
1 lut 2017 | 23:13
-6
FanFootball dokładnie na tym portalu DevilPage.pl zostało tak napisane i to jest fakt
1 lut 2017 | 23:18
-6
Dzieki ziom że potwierdzasz moje słowa:) Teraz mają dobry ból dupy:)

-5
Male mozgi maja to nie pamietaja hate'y jakie wypisuja, albo jak pisza pierdy w stylu "kolejka pod jebajted tylko hull rozjechac itd"...karma is a bitch. BOLI DUPA BOLI :)
+61
Hull stracilo 2 pkt ...xd
+9
Wstyd,wstyd ,wstyd ,united
1 lut 2017 | 23:12
+18
Widzę Liverpool ma znakomitych fanów. Liverpool miał słaba formę to wszystkie gimbusy nawet na forum nie zaglądały, a teraz proszę. Jedyna pozytywna rzecz w tym miesiącu dla was to remis United ;)
1 lut 2017 | 23:14
-4
Odezwal sie wzor cnot. Jak jebiesz innych to jest ok jak jebia was to juz nie. Ot logika jebajteta.
+3
nie jestesmy fanami liverpulu zeby pozwalac jebac nasz klub.
-6
Nie...jestes analfabeta to for sure. A idiota bo kibicujesz jebajtet.
-16
Liverpool zawsze mial gimbusow. Boli, ze manu musi walczyc o lige mistrzow? nie przejmuj sie - chelsea jest w tej chwili na poziomie realu - a nawet lepszym :)
0
Odezwal sie ropny magnat z klubu ktory bil sie o utrzymanie bez Romana kasy. W ciemnej dupie byliscie, "historia" napisana ropa. Europa nie miala pojecia o waszych Ruskich do czasu przejecia przez Abra. Kibic sukcesu.
0
'bil sie o utrzymanie bez Romana kasy'

Widać mało znasz historii , wpierw radzę zagłębić się lepiej w historii .

Pozdrowienia z Góry , CFC !
1 lut 2017 | 23:32
+7
Wasza historia przed Romanem to 2 linijki na wikipedii....
2 lut 2017 | 08:05
0
Pewnie żyj historią :D, pocieszaj się jak było kiedyś zawsze tak jest jak teraźniejszość w oczy kole że wraca sie do przeszłości ale to tylko oznaka słabości UTD w tym okresie, ponieważ jako kibic UTD nie jesteś w tym pierwszy ^^. Oczywiście ważniejsze jest to co było 15 lat temu niż to co jest teraz. Pozdrawiam
-9
Poskarz sie kloppowi - pewnie dalej zaluje, ze dostal klub, ktory nie da sie uratowac
2 lut 2017 | 04:21
-1
Wiedziałem że tak będzie:) 1 potknięcie MU i już gimby się zlatują.
1 lut 2017 | 23:11
-1
Widziałem w Newsach, że Mourinho tęskni za LM z taką grą jak dziś niech zapomni ma takich drogich piłkarzy a nic nie grają, grałby dziś grosicki było by 0:1 dla Hull, następny meczyk w sobotę Hull w domu z Liverpoolem dobry kurs na Hull albo remis to się odkujecie za dzisiejszy Mencester