Video dodane przez: totil 4 lut 2017 | 15:26
6 lut 2017 | 08:52
+6
{{votes_count}}
Jak to możliwe że za Mourinho, ta drużyna grała zazwyczaj z kontry przez większość czasu się broniąc , a teraz większość czasu grają na połowie rywala.... jak będą prezentować taką formę w przyszłym sezonie to będzie to faworyt do wygrania LM.
6 lut 2017 | 00:40
0
słaby mecz CZecha, niefortunna interwencja przy pierwszej bramce, potem patrzył się i podziwiał jak piłka przelatuje obok niego i wpada do bramki. a trzeci gol to oczywisty błąd
+3
Chelsea ciśnie swoje. Jak to ktoś dobrze powiedział - już tylko sami są w stanie sobie odebrać mistrzostwo.
5 lut 2017 | 11:19
+10
Gratulacje dla Chelsea. Conte wykonuje niesamowitą robotę w tym kubie. Coś czuję, że Premier League w tym roku będzie należeć do nich.
5 lut 2017 | 10:37
+8
Idą po mistrza - z resztą w pełni zasłużenie, a bramka Hazarda - miód malina.
5 lut 2017 | 10:13
-58
Niestety ta brudniejsza strona Londynu wygrała.
+6
Ida po mistrzostwo jak chytra baba z Radomia po napoje... Premier League pozamiatana
-10
Mega się cieszę że belerin przedłużył kontrakt i nie trafił do city... Po co nam taki partacz, kolejne bramki Arsenal traci przez jego słabą gre
4 lut 2017 | 23:43
+24
petr czech.......najważniejsze że nie pali fajek po kiblach ;)
4 lut 2017 | 23:30
+11
no, to Arsenal wie gdzie ich miejsce! ;)
4 lut 2017 | 23:08
+15
Czyżby miałby to rzeczywiście być ostatni sezon Wengera w roli managera Arsenalu?
4 lut 2017 | 22:40
+18
Hazard wiecej takich bramek a bedziesz miał złota pilke.
+14
Chelsea idzie pewnie po mistrza :) KTBFFH!!!!
Chyba 8 raz patrzę na powtórkę akcji Hazarda... ^^
Rajd podobny jak te za jego najlepszego sezonu w Chelsea...
Sprawa mistrzostwa wygląda już na przesądzoną...
Arsenal chyba płaci teraz za oszczędności Wengera na transferach piłkarzy z najwyższej półki...
4 lut 2017 | 20:28
+20
Pierwszy gol po faulu, ewidentna żółta dla Alonso, raczej nie czerwień. Sędzia chyba ślepy. Mimo wszystko Chelsea dużo lepsza w meczu i zasłużona wygrana
4 lut 2017 | 20:06
-5
Fabregas mimo, ze gra dla Chelsea to w sercu jest nadal Kanonierem. Widac to szczegolnie po zdobytym golu. Wielki szacunek dla niego! Gratuluje Chelsea mistrzostwa PL bo po tym meczu to juz prawie pewne.
4 lut 2017 | 20:26
+3
Co do Fabregasa to na jakim Ty świecie żyjesz???
Gdyby w sercu był Kanonierem to by z Barcy nie poszedł do Chelsea...
Jeśli już by wrócił do Anglii to tylko do Arsenalu...
Wtedy mógłbyś napisać, że jest w sercu Kanonierem...
A poszedł do jednego z lokalnych rywali, więc wyraz serce zastąp $$$...
5 lut 2017 | 09:34
+5
nie chce Cie czlowieku obrazac, ale jak nie znasz sytuacji Fabregasa i w jakich okolicznosciach przeszedl do Chelsea to bardzo Cie prosze ZAMILCZ! Cesc bardzo chcial wrocic do Londynu i grac dla Arsenalu bo wiele razy powtarzal ze Londyn to jego drugi dom. Dzwonil nawet do Wengera by ten go przyjal spowrotem jak syn marnotrawny ojca, ale Arsene powiedzial, ze ma mocny sklad i go nie potrzebuje. Wtedy do Cesca wyciagnal dlon Mourinho i zgodzil sie grac dla The Blues tylko dlatego, ze furtki w Barcelonie i w Arsenalu mial zamkniete.
5 lut 2017 | 09:37
+6
Poza tym lokalnym rywalem Arsenalu są Spursi, a Chelsea jest tylko kolejnym klubem z Londynu z ktorym graja derby, tak jak West Ham czy QPR przed sezonem.
+14
kolejny dobry mecz chelsea , hazard gra genialnie !
4 lut 2017 | 19:19
+11
To jest chyba pierwszy błąd popełniony przez Cecha naStamford Bridge :)
4 lut 2017 | 19:14
+14
Zaczynam się dziwić, że Wenger z uporem maniaka stawia Sancheza na szpicy.

Asysty: 3

Ostatnie 10 meczów, Giroud - 6 bramek, Sanchez - 4 bramki.
Biorąc pod uwagę, że swoje statystyki Olivier szlifuje głównie wchodząc z ławki, to robią one wrażenie :) Chyba wolałbym zobaczyć Sancheza cofniętego (np. Za Walcotta lub Iwobiego), a na szpicę Giroud. Myślę, że taki duet mógłby dać nam więcej siły w ataku.

+6
Gratulacje dla Chelsea:) Brawo Conte:) to co zagral dzisiaj Arsenal to jakas tragedia!!! Koscielny tragicznie sie zachowal przy bramce Hazarda juz nie wspominajac o Cechu przy trzeciej (jego akurat mi szkoda). Jak tak dalej pojdzie to Arsenal nie obroni 4 miejsca
4 lut 2017 | 18:31
+16
Conte buduje niesamowicie silną drużynę, jego radość przy drugim golu jest nie do opisania, jeden z lepszych trenerów :D A Hazard? Dzięki Conte wrócił do formy i aż miło się go ogląda :)
4 lut 2017 | 18:12
+7
Chelsea totalnie poza zasięgiem. Nikt im na podwórku nie podskoczy.
4 lut 2017 | 18:11
+10
To że Wenger nie wystawia Francuza, który ostatnimi czasy ratował tyłek Arsenalu nie raz i nie dwa, a w tym meczu wchodzi z ławki i zdobywa bramkę jest co najmniej dziwaczne. Nie zdziwił bym się jakby odszedł w lecie i w sumie dobrze by zrobił.

+7
Nawet nie wiem jak mam to skomentować. Jak naszym najlepszym zawodnikiem jest Mustafi to chyba nie trzeba nic mówić
4 lut 2017 | 17:52
+6
Dobry mecz Chelsea, pewnie zmierzają po mistrzostwo. Ogólnie ta pierwsza bramka nie powinna być uznana moim zdaniem, bo przed uderzeniem głową piłki Alonso uderzył ręką w twarz obrońcę Arsenalu przez co on nie mógł interweniować. Wraca stary, dobry Hazard
4 lut 2017 | 17:57
-4
Też tak myślałem, ale to jest sytuacja 50/50, bo tak naprawdę to Marcus Alonso poprostu wyskoczył wyżej, i dlatego to on trafił w piłkę, a jego ręka znalazła się na poziomie głowy Bellerina, który skoczył niżej...
4 lut 2017 | 18:24
+6
To czemu jak Fellaini tak robi to zawsze odgwizdują faul? :) Raczej nie powinno być tej bramki, ale pewnie i tak to by nic nie zmieniło
0
nie patrzyl sie w ogole na przeciwnika, byl pierwszy przy pilce i tyle. Dla mnie czysto
6 lut 2017 | 17:05
0
Czyli nie można nikogo sfaulować jak się nie patrzy ? :D
4 lut 2017 | 19:05
+4
chcesz powiedzieć że można rywalowi zajebac z łokcia w twarz tak na legalu? jebnij się w łeb
4 lut 2017 | 17:30