Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Manchester City
2:1
5 lut 2017 | 14:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90'
4'
)
(zakończony) (przełożony)
Mike Dean
54065
Swansea City AFC
11'
42'
44'
60'
75'

81'

83'
83'
90'
2'
90'
3'
90'
5'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+2
Ale Jezus sie wbił pięknie. Szkoda tej ostatniej interwencji Fabiana, ale zdarza się każdemu no i 3 pkty dla gospodarzy. Swansea dalej nisko, Arsenal na 4, balans w naturze zachowany.
5 lut 2017 | 23:42
-1
Szkoda Fabiańskiego, świetne interwencje. Poza golem na 2:1, ale nie czepiałbym się.
+6
Rzutem na taśmę ufff.
5 lut 2017 | 22:44
-2
miał grać końcówki a wchodzi w pierwszym składzie ! wychodzi więc na to że Agüero idzie w odstawkę, szkoda !
5 lut 2017 | 22:07
+1
Jesus Krise!
5 lut 2017 | 19:32
+5
Jak zobaczyłem interwencje Fabiańskiego, to krzyknąłem Jezus Maria, a tu wyskoczył Jezus i go pokarał :D
5 lut 2017 | 19:17
+5
City wygrywa, Ar4nal 4 :D
5 lut 2017 | 18:22
+4
Gabriel super 9 oby zrobił dużą kariere typu jak R9.
+4
Są tu jacyś fifacze , pozdrawiam (dla kumatych).
5 lut 2017 | 21:12
+1
Kozacki InForm sie szykuje :D
5 lut 2017 | 17:10
+8
Brazylia znów ma przyszłościowy atak na lata - Neymar/Gabriel ;)

0
Fabiański na ten moment moim zdaniem traci pierwsze miejsce w bramce w kadrze narodowej
5 lut 2017 | 16:55
+10
Gabriel Jesus to chyba kolejny młody talent :D
5 lut 2017 | 16:50
+9
Pierwsza polowa totalna dominacja. Druga totalne odpuszczenie i klepanie sobie coraz bardziej do tylu wiedziałem ze Swansea w końcu strzeli bo byli agresywni i nie stali na własnej połowie jak w pieszych 45 minutach. No i po golu na remis przebudzenie nagle i ataki nie był to najlepszy mecz w wykonaniu City szczęśliwie jednak trzy punkty cieszą. I możne Wenger jest zadowolony :P
5 lut 2017 | 16:48
+16
WYOBRAZCIE SOBIE ILE GOLI BY STRZELIL GDYBY MU POZWOLILI GRAC W SANDALACH :-)
+9
To teraz Guardiola go posadzi na ławce, żeby mu soda nie uderzyła w zatoki. A wejdzie Aguero i pokaże, że to on zasługuje na pierwszy skład. i o to chodzi, rywalizacja napędza formę zespołu
+13
Cieszy,że City udało się ten mecz wygrać. Jak chyba każdy Cule mam sentyment do Pepa, i życzę mu jak najlepiej. Brawo ;)
5 lut 2017 | 16:43
+7
Szczęśliwie, ale w pełni zasłużone zwycięstwo. Kilka dni temu Schmeichel mówił że MC nie wejdzie do czwórki, a tu tylko jeden punkt do drugiego miejsca xd. Teraz można spokojnie oglądać Leicester vs United.
+12
Ale pecha miał Fabiański przy drugim golu
Obrońcy jak pachołki
5 lut 2017 | 16:41
-4
Gabriel jesus , taka przerwa , a w dwa mecze przyzwyczaił sie do premier lig i dzis w drugiej akcji wyprzedził obrońców o dwa tempa . Szkoda ze Fabiański tego nie wybronił bo nie Lubie city , ale strzał był nie do złapania , ale lepiej mogl wybronić to robiąc to samo co cassilas
5 lut 2017 | 16:40