Długi skrót:
Video dodane przez: fanatic 14 lut 2017 | 21:19
4 mar 2017 | 11:46
+2
Fatalne zachowanie Neymara i Suareza, którzy obrażali sędziego Marciniaka. Polecam hiszpański internet w tej sprawie. Jeśli byli bezsilni i bez pomysłu na grę, to niech nie zwalają winy na sędziego! Po prostu FCB została bezlitośnie wypunktowana i tyle w temacie.
+13
I to by by było na tyle. Losy dwumeczu zostały już rozstrzygnięte. Swoją drogą, jestem ciekaw czy chociaż jedna osoba obstawiła taki wynik.
16 lut 2017 | 18:07
-5
+12
Barcelona została zbita i upokorzona. PSG nie gra takiej piłki by taka drużyna jak Barcelona nie mogła się jej przeciwstawić. Myślę że dużą rolę odegrała dyspozycja dnia. Patrząc jak Barca jest bita i kopana przecierałem oczy ze zdumienia. Leo Messi lata świetności ma już za sobą. Problem Barcelony to bardzo krótka ławka. Enrique gra non stop tymi samymi ludźmi. Jeśli na LA LIGA czasem to starcza to na Ligę mistrzów już nie starczyło. W mojej ocenie ta strata jest już nie do odrobienia. To było spoliczkowanie, kilka pięści w twarz, strzał z półobrotu, potem centralnie ze stopy na nos a na koniec... No cóż... na koniec dostali centralnie z bańki. I na deskach....
16 lut 2017 | 16:53
-13
Ciagle tylko obrazacie barcelonistow... Trudno wam sie pogodzic ze barca jest najlepsza i tyle. psg mialo jakis tam lepszy moment i tyle
16 lut 2017 | 17:26
+7
Jak ktoś obraża to jest burakiem, ale pośmiać się można, bo irytująca jest wyniosłość i pycha kibiców Barcelony i Realu. O... Barca niu niu niu, mój Real, Ronaldo pucio pucio, Neymarek niu niu niu. Suarez i Messi niszczą świat i pozamiatają PSG z palcem w tyłku. Żadnego meczu poza tym z Realem czy Barceloną nie widzieli i nie domyślają się, że PSG to klasowy zespół z zawodnikami z najwyżej piłkarskiej półki. I do tego dochodzi do tego, że to był mecz PUCHAROWY, czyli wszystko może się zdażyć. PSG u siebie, świetnie przygotowane taktycznie, Barca nie pograła piłą i się zdziwiła. Każdy piłkarz niewidoczny, Barca nie istnieje. Bach 0:4. Jak tu się nie pośmiać. Ale nie z kibica normalnego, ale takiego ogóra co przed meczem pisał, że Barca, Umtiti, Suarez zniszczą PSG i rozniosą wszechświat he
16 lut 2017 | 12:12
+15
Właśnie dla takich meczy warto oglądać piłkę nożną :)
16 lut 2017 | 06:42
-8
Co wy się spuszczacie że barca przegrała 4 do 0 , jak PSG strzeliło 4 to czemu my nie ? , skoro Bayern strzelił 4 w drugiej połowie to kurwa pytam czemu my nie możemy strzelić 4 albo 5 ?? :D
16 lut 2017 | 00:38
-17
Ale wiecie co , Ja bym tam nie skreślał jeszcze Barcy - wiadomo to jest futbol . Nie wiadomo kiedy " wielki " Leon się może obudzić .
15 lut 2017 | 21:44
+16
PSG załatwiło sobie awans, zdominowali kompletnie to spotkanie. Nie widze powrotu dla Barcy, nie z taką drugą linią i grą w defensywie. Messi jest w stanie każdego położyć, ale jeden gol PSG na Camp Nou i Barca musi strzelić sześć więc..
15 lut 2017 | 21:13
+6
Gol Cavaniego to taka joka na mordę już leżącego i chyba to był nokaut.
15 lut 2017 | 20:37
+11
W końcu jakieś zmiany w LM ! Brawo PSG !!!
16 lut 2017 | 00:42
+3
E tam, jakie zmiany - pogoda tylko dla bogaczy ...
15 lut 2017 | 19:26
+14
Brawo PSG
15 lut 2017 | 19:12
+10
Ciekawe jaki był kurs na 4-0 dla PSG? Wie ktoś?
+14
Zachowanie Messiego przy drugim golu... Stracił i stoi jak kołek.
15 lut 2017 | 18:32
+21
Oj, a co tam sie stalo w Paryzu? :DDD Hala Madrid!
15 lut 2017 | 19:14
-5
Jak to co piłkarze Barcy mysleli ze to Granada i śa na Camp nou :) Hehe
9 mar 2017 | 14:33
0
Oj co tam sie stanelo w Barcelonie? Odpowiem Ci! Remontada 6-1 !!! VeB!!!
15 lut 2017 | 18:18
+46
Nareszcie ktoś utarł nosa pyszałkowatym ,zarozumiałym piłkarzom Barcelony...i tak trzymać
15 lut 2017 | 18:09
+22
Widać że jest potrzebna gruntowna przebudowa Barcelony jeśli chodzi o defensywe. a jestem pod wrażeniem PSG !
15 lut 2017 | 17:47
-81
Wynik nie odzwierciedla przebiegu gry. Barca była lepsza: była częściej przy piłce, skonstruowała więc groźnych akcji (3 spalone), a jednocześnie grała ładniejszy futbol (mniej fauli), dlatego w rewanżu to Katalończycy będą górą. Spoiler! - 5:0
15 lut 2017 | 22:01
+8
A w tej bajce były smoki?
15 lut 2017 | 23:56
+5
Weź mnie nie rozśmieszaj : "...grali lepszy futbol , mając trzy spalone ". Jakby PSG niegrał , a grali mecz sezonu - wynik jest najważniejszy .
15 lut 2017 | 17:39
+21
Liczyłem na skromną wygraną PSG ,ale takiego rozpierdolu się nie spodziewałem
15 lut 2017 | 17:17
-56
Fan Barcy nie sezonowiec: po 1 to Barca powinna zmienić bramkarza więc ter stegen powinien zrobić wylot ten wolny to mój kolega z trampkarzy (bramkarz) by wyciągnął na luzie po 2 wypożyczyć Gomesa na sezon 2 niech sie podszkoli i sprowadzić Ozila takie jest moje zdanie . PSG no zaskoczyło chyba wszystkich każdy fan Barcy marzy pewnie żeby Barcelona odrobiła straty w rewanżu no ale nie oszukujmy sie musieliby stanąć na głowie żeby wygrać 5:0 z PSG które imponuje ostatnio formą ale ja i wielu innych kibiców wierzy że w rewanżu Barca zagra jak kilka lat temu z Realem pamiętna La Manita Pozdrawiam tych którzy doczytali do końca. Wierzysz W Barce daj łapke w góre
15 lut 2017 | 23:58
+5
Czemu większość kiboli Barcy , to dzieci ?
+26
Niesamowity mecz i zasłużony wynik, PSG od początku nie dawało szansy Barcelonie w tym spotkaniu, co na pewno zaskoczyło nie jednego widza
15 lut 2017 | 14:58
-108
W Hiszpanii będzie inaczej. Odrobią te straty. Grunt to: regularny sen, zbilansowana dieta (owoce, warzywa - przede wszystkim), ruch na świeżym powietrzu. Zobaczymy inny zespół.
15 lut 2017 | 15:40
-90
Możecie nie stawiać minusów? To nie jest miłe. Dziękuję :* / Idę zrobić sobie jajecznicę. Też lubicie? - Dajcie plusa :)
15 lut 2017 | 16:09
-87
Jeżeli się nie uspokoicie z tymi minusami, więcej się tu nie pojawię. Dlaczego administrator nic nie robi?
15 lut 2017 | 17:03
-66
Barca - PSG 5:0, wspomnicie moje słowa, te minusy niczego nie zmienią!
16 lut 2017 | 00:04
+3
Nie chcę Cię obrażać , ale już mama nauczyła jak robić jajecznicę ? A może warzywka ? A potem ruch na świeżym powietrzu ;)
+19
Ja tylko trochę o Krychowiaku... No cóż, PSG zdemolował słynną Barcelonę 4:0, zakładam, iż nawet piąty w kolejce na daną pozycję wciąż potrafi grać w piłkę!
+25
Jestem pod wrażeniem gry PSG. Stawiałem ich na pożarcie przez Barce, a tu prosze :) Chyba to ich 1 mecz na bardzo wysokim poziomie w tym sezonie chyba, a bramka di Mairi na 3:0 O.O ;D
15 lut 2017 | 12:38
+49
Śmiało można napisać...PSG pierwszym ćwierćfinalistą LM ^_^
15 lut 2017 | 12:30
+18
spodziewalem sie wyniku 1:1 a tu szok bsg zagralo perfekcyjny mecz ciagly presink podwajanie potrajanie pilkarze barcelony caly czas pod naciskiem psg zajebista skutecznosc pilkarzy z paryza cos niezwyklego bo nie ukrywajmy nikt sie nie spodziewal takiego pogromu barcy co zagrala bardzo slaby mecz jak by nie napisac tragiczny jedynie neymar cos tam probowal a nasz rodak sedzia Marciniak bardzo udane zawody i jak czytam kibicow barcelony ze sedzia zjebal mecz to chyba oni meczu nie ogladali tylko juz maja taki nawyk ze co nieudany mecz winia sedziego Pozdro dla normalnych kibicow!!! trzeba tez pamietac ze to barelona i nie jest bez szans w rewanzu bo jednak graja u siebie wiec wszystko mozliwe chodz to prawie niemozliwe