Video dodane przez: totil 16 lut 2017 | 22:58
Zlatan jak wino :) Oby jak najdłużej grał życzę mu tego z całego serca.
Owszem zlatan jak wino, ale ten baily w obronie to jakas masakra
-1
A pierwszy gol nie powinien być samob?
17 lut 2017 | 19:53
+2
United chce wygrać ligę Europy :) i watpię ze zlekceważą ja po potknięciu tottenhamu i sytuacji w lidze
+5
Pytanko - kiedy w koncu tym smetnym bucom (bra przede wszystkim) pojawi sie jakikolwiek usmiech na twarzy. Oczywiscie nie dotyczy to tylko tych druzyn - vide Barcelona, ale czy mamona nie odbija jednak tym pozal sie Boze gwiazdorom?
18 lut 2017 | 18:09
+2
boisko to raczej nie jest miejsce do śmiania. Jak chcesz się pośmiać to włącz obrady z polskiego sejmu bądź rządu :D
17 lut 2017 | 15:12
+2
I proszę Hattrick Ibry
18 lut 2017 | 18:10
0
że sędzia pomógł strzelić to już mały szczegół :) powiedzmy że hattrick Ibry i sędziego do podziału ;)
17 lut 2017 | 14:01
+2
cieszy mnie wszystko, wynik, 3xIbra, pewny awans ... daj Boże ...
+3
Bailly jak dziecko we mgle, myślami jeszcze w PNA.
17 lut 2017 | 13:44
+2
Ibrakadabra i hat-trick :) nie przestanie mnie zadziwiac nigdy brawo Zlatan brawo MU :)
+6
GGMU! Awans jest już tylko formalnością. Można powiedzieć, że Ibrahimović jest jak wino...ale to wino jest jak Ibrahimović. ;)
17 lut 2017 | 12:01
+7
Ibrahimowić nie zwalnia tempa im starszy tym lepszy BRAWO!!
17 lut 2017 | 15:19
+1
Tylko smetny coraz bardziej
17 lut 2017 | 11:49
+7
Bez niespodzianki Manchester United najprawdopodobniej w 1/8 LE. Ibrahimović zagrał wreszcie mecz jak na jednego z 3 najlepszych "9" na Świecie przystało! (Lewandowski, Suarez,Ibra)
17 lut 2017 | 11:24
+12
Ibra dodał od siebie ale takie sytuacje trzeba umieć wykorzystać żeby sędzia dał karnego;) przynajmniej nie przewraca się 2 metry od przeciwnika jak Neymar.
17 lut 2017 | 10:20
+3
Karny to przede wszystkim głupota obrońcy. Zlatan odwrócił się tyłem do bramki czyt. nie był groźny, a obrońca wbiega w niego napalony na odbiór, a mógł go tylko odprowadzać poza pole karne. Obrońca dał argument sędziemu, a Zlatan zrobił tylko to co zrobiłby każdy czując kontakt w polu karnym
17 lut 2017 | 10:15
+10
Karny z dupy... chyba za nazwisko go dostał.
17 lut 2017 | 11:25
+8
Atakuje go 3 obrońców z tyłu w nogi więc podstawy do karnego są.
17 lut 2017 | 10:01
-1
Co za mecz Zlatana, facet zasłużył na miano Króla
17 lut 2017 | 09:50
+10
Nie przestaje mnie zadziwiać Ibrahimović, on nie da zapomnieć o sobie ;)
17 lut 2017 | 09:33
+1
Karny nie powinien być podyktowany. Takie sytuacje powinny być puszczane dalej. Ibrahimowic pięknie w tej sytuacji zagrał normalnie jak aktor w Teatrze. Padł jakby był rażony piorunem. Ale cóż według mnie to nic nie zmienia i tak były bardzo małe szanse by saint etienne wyeliminowało Manchester. Nie zmienia to faktu ze Manchester wygląda bardzo słabo na tle innych europejskich klubów.
17 lut 2017 | 14:52
-4
kurwa daj ja ci jebne w tył kolana ciekawe czy sie nie położysz ...
17 lut 2017 | 09:05
+12
Ibracadabra lat 35 i strzela na zawołanie w PL i w europie;)
17 lut 2017 | 09:02
+8
Co Zlatana to Jego :)
17 lut 2017 | 08:18
+11
Brawo United, brawo Zlatan! Rewanż we Francji, powinien być już tylko formalnością.
17 lut 2017 | 08:05
+10
Ibra nie zwalnia tempa, jak wino im starszy tym lepszy!
17 lut 2017 | 08:03
+2
przeciez to ibra przewiduje sytuacje
17 lut 2017 | 07:36
-5
Pierwsza bramka straszny fuks. Później w 19 minucie nie wiem jak sędzia nie zauważył tego karnego... Stał obok.. A jeśłi chodzi o tego karnego dla MU , no to wiadomo nie od dzisiaj ze Zlatan to mistrz nurkowania. Udowodnił to i tutaj. Sędzia był strasznie kiepski w tym meczu. miejmy nadzieje że już nigdy nie po sędziuje w LM czy LE

A w ogóle ktoś napisał że MU zjechało SE tak strasznie, to sobie myślę kurde 8-0 może 9-0 no na pewno 10-0. A tu u siebie 3-0. Chociaż by się tak postarali jak Bayern z Arsenalem....
17 lut 2017 | 07:20
+18
Co nie krzyczycie że Ibrahimović to nurek??!! Jakby to Ronaldo albo Neymar był to by tu burza była.
17 lut 2017 | 09:24
+5
No nieładnie to zrobił. Lepiej żeby się nie przyzwyczajał do takich trików bo zepsuje sobie opinię.
17 lut 2017 | 11:28
+3
Ibra się nie przewraca 2 metry od przeciwnika jak Najmar czy inny Ronaldo hehe. Poza tym zobacz na sytuacje jak 3 obrońców podbiega do Ibry od tylu i atakuje go w nogi, sędzia nie stal obok tylko przed Ibra więc miał 100000% racji żeby podyktować karnego. Widze piękny ból dupy u hejterów hehe:(
17 lut 2017 | 13:24
-3
A mnie nie obchodzi czy sędzia dobrze zrobił dyktujac karnego tylko to że frajer wymusza karnego. Zresztą jak podchodzi 3 osoby jak piszesz to ma 1000000 racji?! Bo co bo może nie umyli zębów i był pokrzywdzony nieswiezym oddechem?!! Nie oslabiaj mnie.
0
gdzie ty widzisz ze zlatan zanurkowal ?? dostał w tyl kolana (nw jak to sie nazywa) gosciu wjechal mu z kolana wiadomo ze jak tam dostaniesz noga ci sie sama zgina
18 lut 2017 | 18:07
+1
A swistak siedzi ... Jak którykolwiek dotknął Ibry to ja jestem święty :) Chyba powietrzem :D Jak już coś piszesz to troche dystansy. Wiadomo ze jesteś fanem MU i złego słowa o Ibrze nie powiesz. Na szczęście są tacy jak ja którzy mają gdzieś nazwę drużyny czy zawodnika i mogą realnie ocenic gre. Tak - nie było faulu i Ibra nurkował nabierając sędziego :) Gratki Ibra udało ci się
+2
nie zanurkowal dostał od tyłu wy zgiencie co powoduje odrazu że zginasz noge i upadasz
17 lut 2017 | 13:26
0
Jaaahhahah gdzie dostał, obejrzyj to jeszcze raz.
+2
Zlatan to jest kurwa gość :D Zawsze stoi w takim miejscu pola karnego, że piłka spada mu pod nogi :D Prawdziwy król :D
17 lut 2017 | 00:50