o znów z dupy wygrana salcesony sędzia pomaga jak widzę żal patrzeć
specjalnie założyłeś ten nowy login by kolekcjonować minusy prowokacyjnymi i debilnymi komentarzami ? idź w pizdu !
+8
Salcesonem to cie stara karmi frendzlu hehe.
20 mar 2017 | 17:34
+10
Granie trzema obrońcami wymaga extra koncentracji,trochę tego po stronie Barcy zabrakło. Znowu błysk MSN ,Messi doskonały występ tak samo Neymar tylko szkoda tego cudownego podania od Leo którego Brazylijczyk nie wykorzystał.Ciągle mnie zastanawia o czym myśleli obrońcy nie kryjąc tam Suareza przy bramce na 1-1 ? :D

-25
ale z tego frajera suareza ścierwiasty szambo-nurek.
20 mar 2017 | 22:32
+4
visca el barca
20 mar 2017 | 09:33
+10
Kartka mangali zrobiła swoje co nie zmienia faktu ze Barcelonie ciężko było:)
20 mar 2017 | 09:30
20 mar 2017 | 09:35
+14
Dobrze się czujesz wszysko ok ? Porownujesz Valencie do Juve ? Takie sa realia mowisz chyba twoje ziomek obejrzyj troche meczów Juve potem pogadamy.
20 mar 2017 | 10:09
20 mar 2017 | 10:13
+7
Z milanem fajnie grali, moga tak zagrac z barca :) jestem za
20 mar 2017 | 10:36
-5
Tez oglądałem mecz Barcy z PSG i wychodzę z założenia ze mecz był jednym wielkim skandalem. Masz racje jezeli Barcelona zagra tak jak z PSG to Juve nie bedzie miało szans dostana z dwa karne z dwie ze spalonego i bedzie po meczu ale tak na poważnie Barcelona tez nie gra w tym sezonie niewiadomo czego i tak jak kazdy skreśla Real w meczu z Bayernem tak tez jest z Juve ale mowie wam ze sie przejedziecie.
20 mar 2017 | 11:30
-1
VamosBlancos
Jesteś skończonym KŁAMCĄ, HIPOKRYTĄ i OBŁUDNIKIEM :)

Mecz PSG z Barcą skandalem a czy mecze Realu z Villarealem czy Las Palmas nie było skandalem ?
Różnica jest tylko taka, że mecz Barcy z PSG i sędziowanie z tego meczu rozdmuchały takie pojeby jak Ty mimo, że z tym meczem nie miałeś nic wspólnego.
Barca nie robiła tego w drugą stronę mimo, że przez stronnicze sędziowanie zabrano im sporo punktów, które mogą być kluczowe na końcu sezonu. Dodając do tego podarowane punkty Realowi tabela była by zupełnie inna.

Więc zamilcz bo jako fan Realu jesteś OSTATNIĄ osobą, która może komuś innemu wypominać sędziowanie i korzyści z tym związane.
20 mar 2017 | 12:19
-4
Ty tez sie dobrze czujesz? Jestem obiektywnym gość i jak spojrzysz na moj komentarz pod meczem z villarealem to to zobaczysz jak pisalem ze navas powinien wylecic np nie nawidze nurkowania w pilce noznej czy nurkuje neymar czy ronaldo takiego samego diaaa dostaja np w meczu z villarealem nie bylo akandalu 3 niepodyktowanych karnych dla nich tak jak mialo to.miejace w meczu z PSG. I to kibice Barcelony nie powini sie wypowiadac na temat sedziwania i nie chodzi o ten sezon ale o ostatnie lata. Tak Realowi podarowano kilka pkt nie ma co ukrywac ale z Barcelona wcale nie jest tak kolorowo bo slizneli sie bie raz dzieki arbitrom. Wiec o czym my wogole mowimy możemy sie sprzeczac i kłócić ale to niebma sensu. Jak nie będzie powtórek wideo skandale nadal beda.
20 mar 2017 | 16:56
+3
A z którym meczem ty miałeś coś wspólnego skoro w taki sposób sie wypowiadasz. Z całym szacunkiem do innych kibiców. Przeczytałeś jeden artykuł i twierdzisz, że Barcelonie tylko odbierają sędziowie punkty a Realowi dają.
Naprawdę masz problem. Szkoda mi ciebie.