Video dodane przez: kamyk019 18 kwi 2017 | 21:23
-1
Ja to bym sędziemu wyjebał.
20 kwi 2017 | 20:49
+8
Ile kosztowało ile nie,ile dostał sędzia ile nie,co to za komy? Miejcie pretensje do FIFA ze nie wprowadzą powtórek albo do sędziego ze dał dupy a nie do RM ze wygrał! To nie polska ze kasa załatwi wszystko. A mentalność Polaków co do łapówek widzę ze się nawet na kibicach odbija. W Polsce nic nie zbudujemy jak będziecie tak myśleć panowie...
20 kwi 2017 | 18:43
+3
W pierwszym meczu karny dla Bayernu fakt, z dupy. Proponuję porównać, ile błędów było na korzyść Realu a ile na korzyść Bayernu. W sumie 210 min meczu z czego Real przez 70 min gra z przewagą jednego zawodnika. Bayern niby nie zasłużył na awans z racji tego, że w dwumeczu zawodnicy oddali tylko 5 celnych strzałów na bramkę, racja, ale gdyby nie sędzia sprzedawczyk to celnych uderzeń na bramkę byłoby przynajmniej o jeden więcej, bo po swojaku Ramosa Bayern przycisnął i Real z hukiem wyleciałby z CL.
20 kwi 2017 | 14:24
+9
Dobry mecz. Szkoda, że sędziowie nam go popsuli. Marcelo udowodnił, że jest aktualnie najlepszym, bocznym obrońcą na świecie.
20 kwi 2017 | 14:21
+11
Nie chciałem tutaj wypominać błędów sędziego z pierwszego spotkania, bo wtedy to Bayern dostał prezent, którego nie wykorzystał. Mecz rewanżowy również bez niespodzianek poziom sędziowania na poziomie okręgówki jak nie lepiej. Co do samego spotkania bez wspominania o wysokiej formie sędziów to Bayern przegrał na własne życzenie, jestem kibicem Realu, ale patrząc obiektywnie na oba spotkania to właśnie Real zagrał lepsze spotkania. Wyróżnienie za świetny mecz powinien dostać Marcelo to co on robił to naprawdę szacunek oraz sędziowie ;d
20 kwi 2017 | 09:24
-4
I tak bayern grał 10vs14 bo oczywiście real grał z sędziami a kartka dla vidala to jest jakieś nieporozumienie.Ale gdyby real nie był sławny a szczególnie ten penaldo to oni nie zaszli by tak daleko.#zidanefarci
20 kwi 2017 | 09:20
-8
Ronaldo temu ped..owi pomagają sędziowie dwa gole ze spalonych ta nażelowana p..da strzeliła!.
20 kwi 2017 | 08:35
+2
20 kwi 2017 | 07:40
+10
Na takim poziomie jak ćwiercfinale ligi m powtórki musza wprowadzić ,lepiej niech system zweryfikuje niz niekompetętny dobór sędziów .
20 kwi 2017 | 04:21
+5
W dzisiejszych czasach,przy takiej kasie jaka placi UEFA,przy takiej technologi takie bledy arbitrow nie powinny sie zdarzyc. Kibice Realu-podziekujcie sedziom,oni to wydrukowali bo Real na boisku tego awansu nie wywalczyl.Ciekawe,ile to kosztowalo?Bayern bez Vidala byl duzo slabszy,nie mozna ograc Realu grajac w 10,to jest niemozliwe.
20 kwi 2017 | 00:33
-6
jebać Real i jebać Barcelone. kibicujcie swoim lokalnym drużynom a nie udajecie chuj wie kogo. pozdro. bez odbioru
20 kwi 2017 | 00:01
+4
chciałem żeby Real przeszedł ale nie w takim stylu. drukarnia jednym słowem.
19 kwi 2017 | 22:29
0
Jak coś to znajdzcie
19 kwi 2017 | 22:27
-31
Ronaldo strzelił 100 goli dzięki sędziemu a barca przegrała dzięki sędziemu. Znajdzicie różnice.
20 kwi 2017 | 16:09
+2
Prędzej znajdę różnice miedzy inteligentnym człowiekiem a tobą
20 kwi 2017 | 21:06
+1
Przegrała, bo przelew sędziemu nie wszedł.
19 kwi 2017 | 21:52
+5
Visca Łebki cicho już bo żal że ktoś taki kibicuje mojemu ukochanemu klubowi. Drążycie ten temat i na co ? Już tego nie odwrócicie. I nie mówcie że po meczu z PSG było pełno komentarzy od Hala Dzieci a teraz siedzą cicho bo wy robicie to samo;) Szkoda że piękno tego sportu wypaczają sędziowie ale my kibice nie mamy na to żadnego wpływu więc po co szargać swoje nerwy! VeB!!
19 kwi 2017 | 21:37
+8
Sedzia nie odebrał bayernowi awansu bo w zadnym momencie nie byli bliscy sytucji w ktorej oni awansuja
19 kwi 2017 | 20:26
+41
Ja jako kibic Realu czuję się ograbiony. Ograbiony z pełnej radości po zwycięstwie. Real był w tym dwumeczu lepszy, a przez fatalne sędziowanie Real jest traktowany, jakby to jego wina była. A sędzia mylił się w obie strony, mimo, że te z golami Ronaldo najbardziej spektakularne.
20 kwi 2017 | 09:28
-1
No na pewno to bayern powinien przejść dalej bo jak lewandowski wychodziłsam na sam to nie powwinno być spalonego a jak dwa razy był spalony dla realu to nie zagwizdał.jakby nie sędzia to by real teraz płakał
19 kwi 2017 | 20:20
+7
Wyrzucenie Vidala wypaczyło wynik tego meczu.
19 kwi 2017 | 20:24
0
W sensie, że za późno chyba? Bo tutaj faul był jak pokazały dokładne powtórki, mimo, że na początku sam tego nie widziałem.
Vidal mógł wylecieć już wtedy co dostał pierwszą żółtą. Potem powinien za faul na Casemiro, a poza tym po drodze miał tyle fauli, że za samo to mógłby dostać drugą żółtą.
Casemiro swoją droga też powinien wylecieć, ale to już inna sprawa.
19 kwi 2017 | 20:34
0
Meczu nie oglądałem i właśnie czytałem tutaj w komentarzach że Vidal mógł/powinien prędzej wylecieć i się zastanawiałem czy to tylko alibi kibiców Realu czy rzeczywiście takie sytuacje miały miejsce. Musiałbym sobie oblukać te inne jego faule.
19 kwi 2017 | 21:36
-2
Poszukaj sobie faulu Vidala na Isco z 4 minuty. To już było na pograniczu czerwonej kartki. Potem Faul na Casemiro w 47 minucie. I samo to, ze był to już jego szósty faul! Tyle co cały Real Madryt w 90 minut.
+3
Może gdyby Robert grał w pierwszym meczu to Bayern przeszedł by dalej bez dogrywki, ale cóż to tylko gdybanie :) Kontrowersje były duże, jak dla mnie pierwszy karny i słynny pan nurek który zanurkował na samo dno rowu mariańskiego :D , niby tą noge mu tam zahaczył, ale coś mi się wydaje że pan Roben znów zakpił z sędziego :D Co do innych sytuacji z błedami pana sedziego nie będe sie juz rozpisywał bo nikt i tak nie ma czasu tego czytać, ale dopóki istnieje pojecie hazard i zakład bukmacherski to zawsze bedą jakieś kwasy i domysły że ktoś tam jednak cos posmarował :D
19 kwi 2017 | 19:29
+11
To się robi żenujące zmieniam dyscyplinę sportu niech jeszcze Real z Atletico zagra w finale to więcej LM nie oglądam
19 kwi 2017 | 19:27
-20
Hala madryt! tyle w temacie. pomimo stronniczości sędziego który nie wyjebał w 5 minucie Vidala, a potem uznał nieprawidłowego gola na 2:1 (lewandowski był na spalonym) udało im się wytrwać i obegrać tych jebanych bawarczyków. wracajacie do waszych piwsk, kiełbasy i grubych kobiet!!!!!!!!!!!!
19 kwi 2017 | 19:18
+9
Jako pilkarz Bayernu nie podalbym sedziemu reki.
+25
Chyba trzeba zadać sobie pytanie czy aby to, co oglądamy w tej edycji LM to na pewno jest jeszcze sport czy może starannie wyreżyserowane widowisko, w którym w końcowym rozrachunku liczy się tylko dochód.

Pierwsza sprawa. Nie wiem, jak można zagrać koncertowo i wygrać pierwszy mecz 4-0, a następnie przejebać we frajerskim stylu 1-6 i odpaść z LM. Wiem natomiast, że Barcelona jest klubem bardziej dochodowym, medialnym i jej awans w tak spektakularnym stylu był po prostu czymś, co dobrze się sprzeda. Nie obyło się bez kontrowersji w działaniach arbitrów, ale czy może nie był to celowy zabieg by odwrócić uwagę od czegoś, co nie mogło się tak naprawdę wydarzyć?

Wczoraj też nie obyło się bez kontrowersji w działaniu arbitrów. Podobnie jak w przypadku dwumeczu Barcelona-PSG kibice dostają dostają spektakl, w którym niby decydującą, negatywną rolę, odgrywają arbitrzy. Ale tak naprawdę to według mnie znowu tylko odwrócenie uwagi od tego, co tak naprawdę jest istotne. Bayern w tym dwumeczu wyglądał na drużynę, w której nie ma woli wygranej i mówię to jako kibic tej drużyny. Jeszcze etap wcześniej drużyna ta cieszyła oko i potrafiła zaaplikować Arsenalowi 10 goli w dwumeczu, tutaj natomiast wyglądała często ospale i tak, jakby wiadomo było, kto ma ten dwumecz wygrać od samego początku. Powiedzmy sobie szczerze, Real nie dysponuje najlepszą obroną w Europie i na jej tle więcej się spodziewałem po drużynie Bayernu, która jest typowym walcem i z zimną krwią wykorzystuję błędy w destrukcji rywali. Aby załagodzić rozgoryczenie kibiców tego zespołu wszystko zostało wyreżyserowane w taki sposób, aby można było oskarżyć o brak awansu arbitrów. W ten sposób w dalszej fazie gra dochodowy Real Madryt, a Bayern nie traci swojej renomy jako jeden z topowych zespołów europejskich.

Każdy sobie może myśleć, co chce, jednak według mnie niestety już tylko w niewielkim stopniu mamy tutaj do czynienia z czystym sportem, a główną rolę w piłce, jak zresztą wszędzie, odgrywa pieniądz. Pozdrawiam.
19 kwi 2017 | 19:07
+8
Najgorsze jest to (jakkolwiek to zabrzmi),że możesz mieć rację
19 kwi 2017 | 21:53
0
A poza tym w Smoleńsku był zamach, Amerykanie sfingowali lądowanie na księżycu, a ziemia jest płaska.
Proszę cię... Myślisz, ze Lewandowski i spółka sprzedaliby mecz? Gdyby to miało być ustawione z Bayernem , to by to rozegrali zgrabniej. Teraz to największy hejt idzie na UEFA i słusznie.
19 kwi 2017 | 18:40
+8
GDYBY SEDZIA PRAWIDLOWO DAL 2 KARTKE CASEMIRO I NIE DAWAŁ KARTKI VIDALOWI ZA CZYSTĄ INTERWENCJE MECZ SKONCZYLBY SIE INACZEJ. Niestety pomyłki sędziów psują widowisko.
20 kwi 2017 | 09:29
+3
No właśnie prawde mówisz
19 kwi 2017 | 18:37
-4
Co mają do tego sędziego , już o Ayetkinie zapomnieliście .
19 kwi 2017 | 18:16
+9
Bayernowi zabrakło dołożenia drugiej bramki. Tak jak w pierwszym meczu nie wykorzystali karnego, tak w tym zaraz po strzeleniu bramki mieli 2 świetne sytuacje by strzelić na 2,3:0. Wtedy to by inaczej wyglądało.
19 kwi 2017 | 18:22
+5
gdyby nie robben to bayern by nawet nie podszedl pod bramke realu ,thiago alcantara najbardziej przereklamowany pilkarz bayernu morze podan z ktorych nic nie wynika na bundeslige wystarcza w europie juz nie istnieje
19 kwi 2017 | 17:46
-12
Marcelo to jest przechuj, takie rajdy po 110 minutach gry

A tu analiza sędziowska:
Kluczowe sytuacje:
5. minuta. Brak czerwonej kartki dla Vidala za faul na Isco – nieprawidłowa decyzja.
27. minuta. Brak rzutu karnego po faulu Xabiego na Ramosie – nieprawidłowa decyzja.
47. minuta. Brak żółtej karki dla Vidala za faul na Casemiro – nieprawidłowa decyzja.
51. minuta. Rzut karny po faulu Casemiro na Robbenie – prawidłowa decyzja.
77. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 1:2 – nieprawidłowa decyzja.
79. minuta. Brak żółtej karki dla Casemiro za faul na Robbenie – nieprawidłowa decyzja.
83. minuta. Czerwona kartka dla Vidala za faul na Asensio – prawidłowa decyzja.
97. minuta. Brak karnego na Casemiro – prawidłowa decyzja.
104. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 2:2 – nieprawidłowa decyzja.
110. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 3:2 – nieprawidłowa decyzja.
19 kwi 2017 | 17:52
+13
Któraś tam minuta - odgwizdanie "spalonego" Lewandowskiego jak wychodził na czystą pozycję.
20 kwi 2017 | 08:29
-2
nie wiem czy przeczytałeś, ale chodzi o KLUCZOWE SYTUACJE, jeśli wtedy strzelił by bramę, na pewno by się tu znalazło, a po drugo to nie moja analiza xd
19 kwi 2017 | 18:50