Video dodane przez: totil 12 sie 2017 | 17:45
Premier League? Premier League. Uwielbiam to. Kartki zasłużone i nie ma o czym dyskutować, a Morata nieźle wchodzi w sezon i ciesze się jako fan jego talentu. Oby dalej cisnął równie dobrze.
+3
Jak widać wszystko w tej lidze jest możliwe :D
13 sie 2017 | 13:13
-39
Widać, że Morata przyszedł z jednego z dwóch najlepszych klubów na świecie. Sam będzie ciągnął tego angielskiego przeciętniaka. Jaki wstyd na oczach kibiców na własnym stadionie. Taki Real by pokonał 10:0 te Burnley nawet rezerwowym składem.
+13
Brawo Alvaro. Świetny debiut. Powodzenia w obozie rywali ;) Strzelaj wszystkim oprócz Arsenalu ;P
13 sie 2017 | 10:45
+2
Piękny początek sezonu :) Gratuluje tym którzy kibicują Chelsea
13 sie 2017 | 09:52
+4
Start jest gowno wart.w tamty roku Chelsea choc zaczela co prawda od zwyciestwa to ogolnie startu za dobrego nie mieli w pazdzierniku sie rozrecili.Conte se to powoli pouklada i bedzie git.Tyle ze roznica jest taka ze w tym roku kazdy bedzie chcial pobic mistrza ,dojda jeszcze puchary europejskie i tym razem bedzie juz Conte ciezko z meczu na mecz zmienic taktyke w czasie sezonu ktora okaze sie strzalem w 10.
+10
narzekali na morate a tu bramka i asysta głupie faule i maja za swoje Burnley fajnie wykonywaka rzuty wolne do boku i wrzutka w pole karne efekt złamanie obrony Chelsea i bramki brawo za walkę ładny mecz gdyby nie faule
+3
Tak jak Conte mówił, przed The Blues trudny sezon. Po czerwonej kartce Fabregasa zostali im dwaj pomocnicy, nie zdziwie się, jak zobaczymy duet Kante - Conte w następnym meczu xD
12 sie 2017 | 23:11
+24
UWAZAM ZE SEDZIA BYL REWELACYJNY. WSZYSTKIE KARTKI PO OBU STRONACH ZASLUZONE
A CAHILL TO JES BEZMOZGOWIEC.
12 sie 2017 | 23:09
-3
Jeśli nawet takie Burnley jest w stanie walczyć z czołowymi ekipami, to tylko pokazuje potęgę Premier League. Szwabska, islamizująca się Bundesliga może się schować. Ich koniec jest bliski, jakby to Kukiz powiedział.
12 sie 2017 | 23:19
+3
A w Anglii ile jest muślinów ? To tak samo polska ekstraklasa jest potęgą bo słonie wygrali z legią
12 sie 2017 | 23:31
+3
Nie zrozumiałeś ziomuś, popatrz na dzisiejszy mecz Bayernu, a twarda rywalizacja = większa oglądalność, dzięki czemu to najpopularniejsza liga, a Chelsea to nie ogóry tylko mocny zespół. Dzisiejszy mecz pokazał jakość Burnley, czyli drużyny, która zazwyczaj kończy z tyłu tabeli.
12 sie 2017 | 22:50
+20
Najbardziej mnie cieszy, ze strzlil morata, bo najwazniejsze jest dobrze wejsc do zespolu
12 sie 2017 | 23:12
0
A MNIE NAJBARDZIEJ CIESZY ZE MISTRZU DOSTAL W DUPE...
-1
Szkoda cahila nawet jak zasłużył, ale to co Chelsea zagrała po jego stracie to dramat jakby grali z lepszym przeciwnikiem to do połowy byłoby 0:8, nie ujmując burnley mistrz Anglii nie powinien tak panikować, brak koncepcji itp. W Ucl z takim podejściem dużo nie ugrają no ale William coś tam starał się chociaż zrobić ,hazard dojdzie morta od 1minuty i będzie dobrze !!!
12 sie 2017 | 21:44
+17
Aż miło popatrzeć jak klub, który wydał 140 mln na transfery, przegrywa u siebie z klubem, który wydał 12 mln.
-6
Oj ma być zwycięstwo za tydzień bo inaczej wpadnę i z Conte powystrzelam ich po ryjach w szatni.
12 sie 2017 | 21:05
+15
I to jest właśnie PL mimo że Burnley było skazywane na pożarcie poradzili sobie brawo Burnley
-17
bardzo ładnie :) szkoda tylko Moraty, że poszedł do tego. Widać Brak Costy i Hazarda i pograne.
-1
Przy kazdym tym wejsciu grozilo zlamaniem nogi a czelsi mocna druzyna wieksza motywacja we zrozumcie jeden faul kariera sie konczy a kartka tylko pauza na 4-3 mecze i teraz bez skuchy taki zawodnik wchodzi, lamie noge a pozniej moglem to byc ja:-/
12 sie 2017 | 18:53
+1
Nie typowo :>
12 sie 2017 | 18:42
+9
Mówiłem że Morata odpali dać mu tylko troszke czasu.... Ale porażka Chelsi to niespodzianka.PL to najbardziej nieprzewidywalna liga świata
12 sie 2017 | 19:14
+17
Jaka niespodzianka Prawie cały mecz grali w dziesiątkę + ostatnie dziesięć minut w dziewiątkę, więc czego się spodziewałeś? I tak niezły wynik.
12 sie 2017 | 20:27
+10
a spodziewałeś się PRZED MECZEM, że będą grać prawie cały mecz w 10-ciu, a potem w 9-ciu?
12 sie 2017 | 22:10
+1
A ja uważam, że północnokoreańska jest bardziej nieprzewidywalna.
12 sie 2017 | 18:40
+24
Ale musieli zebrać opieprz od Conte w przerwie :D Szkoda punktów, ale fakt, że prawie wyrównali, przegrywając 3 bramkami, grając praktycznie od początku spotkania w 10 (potem w 9) i na dodatek w niepełnym składzie (Hazard, Pedro, Bakayoko, Moses), nie najgorzej zwiastuje.
12 sie 2017 | 18:32
+9
Bez względu na wynik - Chelsea pokazała dzisiaj charakter. Takie mecze się zdarzają, to jest piłka. The Blues i tak z pewnością będą się bić o mistrza, a dla Burnley te punkty bardzo przydadzą się w walce o utrzymanie.
-17
G. Cahill chyba nie powinien zobaczyć czerwa. Interpretacja sędziego była jednak surowa.
+3
no cóż takie wjazdy na prostej nodze to tylko red card.........duże prawdopodobieństwo poważnej kontuzji ......stąd czerwień.
12 sie 2017 | 19:25
+9
Sam Cahill był tego świadomy, i po wejściu od razu przyznawał się do faulu (pewnie żeby załagodzić sytuację), a jak już zobaczył czerwień, to nie dyskutował tylko pogodzony zaczął zdejmować opaskę kapitana.
12 sie 2017 | 18:23
+25
szacun dla Chelsea. nawet w 9 cisneli ostro na rywala.zabraklo troszke czasu, ale lepiej dla ligi. doda to troszke pikanterii :)
+46
Ja pierdziele, dwa dni angielskiej ligi, tyle się działo w tych meczach, a na głównej cisza, tylko kolejne newsy o Neymarze, albo jakieś inne mniej ważne, nie ogarniam...
+8
Nie ma co tu zwalać winy na sędziego, fakt, że był surowy dość i powinien był wywalić piłkarza Burnley za faul na Alonso jeśli wcześniej wyrzucił Cahilla, ale jednak 3 bramek sędzia nie strzelił. Dobrze, że się pozbierali w 2 połowie i potrafili nawiązać walkę, ale nie wygląda to najlepiej w perspektywie kolejnego spotkania, oby to zadziałało mobilizująco jak porażka z Arsenalem w poprzednim sezonie.
12 sie 2017 | 18:14
+5
Zawodnicy sami pozwolili na utratę 3 goli. Na sędziego można narzekać, jak najbardziej na powinno się to robić. To jest liga angielska a nie hiszpańska, tu sędziowanie zawsze było na poziomie a nie taki żarcik dzisiaj.

Pomijając niesprawiedliwe karanie za faule, czemu Burnley nie dostało ani jednej kartki za taką chujową grę na czas? Drużyny powinny być karane za NIEgranie...