+1
brawo
13 sie 2017 | 11:49
0
Co zrobili obrońcy przy bramie na 1-1... to chyba podsumowuje poziom naszej ligi
+2
w końcu 4-4-2. i w końcu Bartosz od początku. szkoda że Drzazgi nie ma bo grając dwoma napastnikami mógłby się u nas ogrywać. Cracovia postawiła trudne warunki, ale szczęście sprzyja lepszym
13 sie 2017 | 16:56
+2
Co Ty bredzisz, od początku 4-5-1 i grali totalny piach, później zmienili na 4-4-2 z Brożkiem za Lloncha i pykło
-3
1. Trzeba było sprawdzić, czy Hazard zagra.
2. Conte to parówa i loser, zostanie zwolniony w tym sezonie.
3 Chelsea już gra na zwolnienie trenera. Taki chory klub.
4 Jak jesteś głupi, to będziesz przegrywał.
13 sie 2017 | 12:47
-1
To jakie mecze mają wygrywać
13 sie 2017 | 10:48
+11
ja bym nie stawial na Chelsea w tym sezonie, teraz bedzie obrana przed spadkiem jak w tamtym sezonie Leicester. Powod? W meczach na mistrza jest 200% mobilizacji, zawodnicy gryzą murawe i staja na uszach bo to nie jest normalny mecz, to jest mecz z mistrzem. Nastawiaja sie jak kiedys na MU za czasow sir AF i dlatego ciezko im bedzie o kazdy punkt.
12 sie 2017 | 23:24
12 sie 2017 | 23:27
+24
Płytki chłopczyk! Nie wypisuj komentarzy pod meczem klubów którym nie kobicujesz. KURNIK ZABRZE:)
13 sie 2017 | 00:39
-12
Płytka to była ta wasza oprawa ćpuny i jebane degeneraty przynosicie wstyd całej Polsce i wy macie czelność chodzić i gadać głupoty że policja bije i zabija jesteście chorzy psychicznie wszyscy o tym wiedzą że wy i śmierdziele jesteście największymi frajerami w Polsce
13 sie 2017 | 06:06
+9
Po Twoich wpisach widać kto z nas 2 jest degeneratem. Oprawa? Zawsze sie znajdzie ktoś kto się przyczepi.
13 sie 2017 | 11:15
-2
Jak lubisz jebać rzekę to szczęścia życzę zboczuchu.
12 sie 2017 | 23:17
+32
No i Probierz ma dobrą okazję, by sobie znowu Whisky pierdolnąć XD
12 sie 2017 | 23:16
+24
Nowe gwiazdy Polskiej ligi: Carlitos i Angulo. Zabrze i część Krakowa już pokochały.
12 sie 2017 | 23:15
-15
Aaaa! Nie wierzę! Zerkałem na wyniki gdzieś do polowy drugiej polowy i było 1:0 dla Cracovi. Myślę - sprawdzę sobie wynik - pewnie Wisełka przegrała derby. No może remis... A tu: zwycięstwo. Brawo Carlitos. Jego i Angulo to bym radził Legii, by szybciutko podkupiła. Przydali by się. Hiszpanie rządzą. Było by ciekawie, jakby obaj bili się o króla strzelców.
12 sie 2017 | 22:55
12 sie 2017 | 22:40
+11
Dużo walki i faktycznie Probierz przygotował dobrze drużynę. Ale druga połowa nasza i Lopez to co zrobił miód malina. I mam nadzieję, że Kiko przestanie cudować z ustawieniem i będziemy grać 4:4:2 bo nam to wychodzi a nie granie z kontry tylko.
12 sie 2017 | 22:38
-9
Widzew- Świt 2-0
12 sie 2017 | 22:41
-9
Widzew&Wisła&Ruch&Elana a wy kurwy na kolana oje!!!!!!! Szkoda jedynie porażki Ruchu, Widzew się odbuduję za 2-3 lata i będziemy mieli w ekstraklasie mecze przyjaźni Widzewa z Wisłą. Miejmy nadzieję że Ruch też da się uratować bo o ekstraklasie to w najbliższych czasach niestety Ruch może pomarzyć, trzeba spłacić długi, kupić nowych piłkarzy i wziąć się do odbudowy klubu bo na razie to niestety wygląda fatalnie.
+12
Cóż za emocje, cóż za mecz, Carlitos super star, radość kibiców niezapomniana, Cracovia przez 60 minut była trzeba przyznać lepsza potem czerwień dla Pestki i Wisła nacierała, 1 gol Carlitosa cudo, pewnie będzie się liczyć w kategorii gol sezonu, emocje nieprawdopodobne! Widzew&Wisła&Ruch&Elana!!!!!!!!!!
12 sie 2017 | 22:30
+14
Tak jest! Kraków jest nasz! Kapitalna końcówka! Jazda, Jazda, Biała Gwiazda! :D
+16
Pięknie, dziękuję, jak za najlepszych lat się oglądało.
12 sie 2017 | 22:28
+15
Lopez zajebisty gol. Pierwsza połowa tragiczna kopanina ale liczą się 3 pkt!
+17
Spójrz na tabele! Wisła na czele! Taaaaaak. Każdy to powie ...
12 sie 2017 | 22:36
+16
Miejmy nadzieję że tak będzie do końca sezonu, bo jeżeli Ramirez będzie robił swoje a Carlitos będzie czarował to będziemy mieli mistrza w Krakowie!
12 sie 2017 | 22:50
+12
Oby kolego. Oby!!! Dziś było dużo szczęścia. Z wielkim żalem to pisze ale 70 minut to nas nie było! Zejscie Covilo plus czerwień i sie zaczęło. Nie twierdze ze i tak bysmy nie wygrali ale to ułatwiło.
12 sie 2017 | 22:27
+19
Piękne derby!!! Dobry mecz!!! Wisła wraca w dobrym stylu. Ten Lopez potrafi zrobić niezłą karuzelę obrońcom. I ten utwór na pożegnanie dla Cracovii hehe
0
70 min meczu to była kopanina ciężko nazwać go pięknym ale rezultat cieszy (przynajmniej kibiców Wisły)
+11
Utwór był przepiękny po zakończeniu meczu, nie wyłączałem telewizji by popatrzeć na radość Wiślaków i ,, pożegnanie'' Cracovii.
12 sie 2017 | 22:00
+6
To jest polska liga, każdy wygrywa z każdym, nie ważne czy przeciwnikiem jest zespół z eksraklasy czy z niższej ligi, tu wszystko jest możliwe, a w Europie nic nie znaczą.
+5
Cholera jak jest normalny mecz to Wisła potrafi pograć tą piłką i jakieś fajne akcje stworzyć no jak przyjdą Derby to mecz naprawdę się ciężko ogląda, oby Wisła szybko wyrównała.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.