0
no arnold
16 sie 2017 | 11:01
+5
W zasadzie wszystkie bramki ładne. Piękny wolny, potem lekki fart Milnera i Uth wykończył to jak rasowy zabójca.. Ale co do kurwy nędzy myślał Kramaric przy tym karnym to nie mam pojęcia ;d
16 sie 2017 | 11:00
0
Niemieckie drużyny mają strasznego pecha w pucharach. Najpierw Bayer miał świetne okazje z Atletico, mógł na wyjeździe wygrać 3:0 i awansować. Potem Borussia z Monaco miała zamach, a Bayern trafił na Real, któremu musi pomóc sędzia. Schalke też powinno dowieźć 3:0 z Ajaxem. Teraz Hoffenheim równie dobrze mogłoby wygrać 4:1. Samobój przypadkowy, niewykorzystany karny, słupek i główka na końcu.
16 sie 2017 | 11:23
0
To tylko takie gdybanie. Strzelony karny spowodowałby że mecz inaczej by wyglądał.
16 sie 2017 | 17:06
0
Liverpool miał więcej klarownych sytuacji, na czele z sam na sam Salaha i zasłużenie wygrał.
16 sie 2017 | 10:50
+2
Mecz bez straconej bramki w końcówce się nie liczy.
16 sie 2017 | 09:55
+2
Liverpool ma niesamowitą szybkość gry. Lipa jest z obroną.
Ale jeśli Kloop to wszystko złoży do kupy to będzie walka o mistrza w tym sezonie
16 sie 2017 | 04:08
+22
ale strzelił karnego niech no chuj
16 sie 2017 | 01:14
+28
Strzelanie karnego wyglądało jakby wylosowali kogoś z trybun żeby sobie kopnął.
16 sie 2017 | 00:04
+8
Miny Kloppa. Bezcenne.
15 sie 2017 | 23:58
+14
Niech Liverpool sprzeda Coutinho i wzmocni obronę, bo co ta obrona odpierdala to słów nie mam.
16 sie 2017 | 18:32
-1
nie musi sprzedawać by wzmocnić bo hajs jest
15 sie 2017 | 23:22
+2
Nasza obrona to dramat. Lovren powinien posiedziec troche na lawce..
16 sie 2017 | 00:14
+5
na ławce to tak ale przed stadionem.
15 sie 2017 | 23:07
+1
Trudny mecz. Hoffe nie przegralo i siebie od wielu kolejek az do dzis. Defensywa LFC to nadal dramat zwlaszcza LOLvren. W ataku lepiej ale zbyt duzo sytuacji marnujemy. Wspaniala zaliczka przed rewanzem na Anfield. Wygrac to i jestesmy w CL.
15 sie 2017 | 22:55
+6
Hoffe zagrało bardzo dobre spotkanie zabrakło tylko skuteczności. LFC na pewno nie będzie miało łatwo w rewanżu.
15 sie 2017 | 22:47
+7
Szkoda końcówki... Tak jeszcze nie przesądzony awans.
Nadal brak skoncentrowania w obronie Live.
+12
Hoffenhaim miał dużo pecha w tym meczu zabrakło im szczęścia nie strzlony karny,słupek i ta główka na koniec nad poprzeczką.Milner chciał dośrodkować a wpadła bramka bo piłka otarła sie po klatce obrońcy Hoffenhaim.Ale fanie by było gdyby to Liverpool wrócił do LM pozdro
15 sie 2017 | 22:44
+1
Tak blisko, a jednak tak daleko... Pozostaje liczyć na rewanż.
15 sie 2017 | 22:41
+12
Ten Liverpool w koncowkach to sa jakies jaja, o wlos i znowu oddaliby prowadzenie :D
15 sie 2017 | 22:40
+19
cóż brawa dla Liverpoolu, ale Hoffenheim miało tyle pecha w tym meczu, że głowa mała..powinni byli wygrać ten mecz
16 sie 2017 | 12:23
0
A może to Liverpool miał szczęście, a to podobno sprzyja lepszym. :D
15 sie 2017 | 22:38
+23
Zwycięstwo i dobra zaliczka Liverpoolu na wyjeździe - gratki .

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.