Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Bayern Monachium
3-1 {{score_string}}
18 sie 2017 | 20:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Bayer Leverkusen
8'

9'
(as S. Rudy)

18'
(as A. Vidal)

52'

52'
61'
61'
62'
63'
65'
(as J. Brandt)

77'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-3
To było do przewidzenia.Bayern poza zasięgem dla większości klubów z Bunde...
20 sie 2017 | 23:05
+4
Zabrzmiało jakby była to końcwka sezonu. Zobaczymy jak będzie...
30 wrz 2017 | 16:02
0
Bayern to mistrz Niemiec i nikt go nie pokona chyba że przez przypadek
19 sie 2017 | 12:36
+3
Dobre wejście w sezon debiutujących w zespole : Tolisso, Suele i Rudy. Brakowało mocno Thiago, a Mueller wciąż szuka formy. Brawo Bayern, ale także Bayer niezła druga połowa.
19 sie 2017 | 12:27
+4
Dobry mecz na dobrym poziomie i ważne żeby Lewy strzelał i tyle koniec kropka ?
19 sie 2017 | 10:54
0
Spokojnie kontrolowali cały mecz, myślę, że do grona Realu angielskich drużyn i PSG w lidze mistrzów dołącza, chociaż w sumie to utrzymuje pozycje do wygrania LM Bayern i to jako najpoważniejszy przeciwnik dla Realu ;)
19 sie 2017 | 10:31
+2
Bayern zrobił swoje, 3pkt na własnym stadionie to u nich standard, ale słowa uznania dla Leverkusen, chłopaki wyprowadzili kilka ciekawych akcji i mogło to różnie się kończyć, tylko był widoczny brak wykończenia, ale cały sezon przed nimi i jeszcze mogą namieszać w tabeli.
19 sie 2017 | 09:33
+2
FC Bayern zaczął swój marsz po tytuł bo mało kto przypuszcza, że w Niemczech ktoś ich ogra. Jeśli chodzi o Bayer to nie grają źle może wrócą na należne im miejsce czyli do pierwszej czwórki ligi. Goal Machine Lewandowski się nie zatrzymuje a to dobry prognostyk przed meczem Dania-Polska i Polska-Kazachstan.
19 sie 2017 | 09:11