Video dodane przez: totil 18 sie 2017 | 22:46
Dyskusja 11
19 sie 2017 | 10:38
0
Szkoda, ze Glikowi to nie wpadło, bo wszystko zrobił jak należy. Może tylko strzał był zbyt blisko środka bramki. Zastanawia mnie natomiast czy Falcao planował takie podwójne przyjęcie piłki. Chyba pierwszy raz widziałem coś takiego :)
-1
W tym sezonie raczej nie, wystarczy popatrzeć na ich grę. Jeszcze nie grali z czołówką w lidze.
+1
Jak się patrzy na grę monaco to trudno oprzeć się wrażeniu, że w ten sezon będzie znacznie słabszy. Nie grali jeszcze z mocniejszymi drużynami w ligue 1, dlatego trochę to zasłania rzeczywistość. Dziś w mękach 3 punkty, ale jak już pojadą za 2 kolejki do nicei to zwycięstwa nie widzę.
18 sie 2017 | 22:55
+9
Falcao to jest kot. 3 kolejki - 4 bramki :D
19 sie 2017 | 08:23
+2
3 kolejki 5 bramek ;) Pięknie się odnalazł na nowo. Powrót do Monaco to była najlepsza decyzja.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.