Video dodane przez: kamyk019 19 sie 2017 | 19:58
+2
Tak jest! Dobre wejście w sezon, Buffon klasa, trio z przodu każdy po golu, czego chcieć więcej.
20 sie 2017 | 09:36
+6
Juventus gra swoje , czyli znowu wygra lige , szczesny sobie posiedzi , a logo juve to jakis zart chyba , jestem w szoku !!
20 sie 2017 | 13:01
+2
a mi się to logo bardzo podoba, fajnie wygląda na ciuchach:D dobry marketingowy ruch Juventusu
19 sie 2017 | 21:59
+13
OBY ZE SZCZESNYM NIR BYLO TAK JAK Z KRYCHOWIAKIEM...
20 sie 2017 | 10:15
+3
Spokojnie, Szczęsny to topowy bramkarz, który wie czego chce, jeszcze dostanie swoje szansę i w pełni je wykorzysta.
19 sie 2017 | 21:45
+19
Brawo Buffon stary niezawodny bramkarz . Mimo że ma swój wiek to i tak jest na klasie światowej
19 sie 2017 | 21:37
-9
z ogórami nie ma co się podniecać
20 sie 2017 | 04:41
+11
Te ogórki w tamtym sezonie wygrały na San Siro 2:1 z tym twoim ogórkowym interkiem
19 sie 2017 | 21:17
+10
Pewne zwyciestwo Juve. Teraz czekam na jakis ligowy mecz Wojtka :)
19 sie 2017 | 21:08
+6
Ostatnie lata pokazują ze Juve dominuje w tej lidze i obawiam się tego samego w tym sezonie.Jedynie chyba tylko Roma i Napoli moga powalczyc,ale raczej to i tak bedzie za mało na Juve.Nawet mógłbym obstawic juz dzis ze te lige wygra Juve,tylko pewnie kurs niski
19 sie 2017 | 21:15
+3
Zapomniałem o Milanie wkoncu ciekawe transfery zrobili.Moze i Milan powalczy o pierwszą trójkę,ale na Scudetto czegos zabraknie w tym sezonie pewnie zgrania i innych detali.W sumie obym sie mylił bo od lat juz Juve wygrywa te lige i fajnie by było zobaczyc cos wiecej a nie tylko Juve na pierwszym miejscu.Tak czy siak stawiam na Juve
19 sie 2017 | 20:41
+11
Ja pierdole jaki ten Buffon jest zajebisty ale brawo też Juve za świetny wynik i świetny mecz ?
19 sie 2017 | 20:25
+9
Brawo Gigi
19 sie 2017 | 20:02
+32
Juventus wygrywa, czyste konto, wszyscy napastnicy strzelają, GIGI BUFFON się nie starzeje, a niebo jest niebieskie
19 sie 2017 | 21:38
-20
teraz idz sobie zwal
19 sie 2017 | 22:41
+1
jak tam Interek, który 6 sezon z rzędu nie zagra w lidze mistrzów a w tym nawet na ligę europy był za słaby?

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.