Video dodane przez: eis 19 sie 2017 | 22:46
0
Jak w jedenastu nie dawali rady, to w dziesięciu już było łatwiej.
20 sie 2017 | 14:24
-8
Szkoda że Girona nie dowiozła, wyszedł brak doświadczenia spuchli w 2 połowie. A Griezmann sam jest obsrancem, obie kartki i kara dla niego jak najbardziej zasłużone.
20 sie 2017 | 09:56
-1
Co to Atletico wyprawia...
20 sie 2017 | 09:43
-5
Ta Griezzman, czerwoną przecież to była sytuacja na rzut karny.
20 sie 2017 | 14:25
-12
chyba za dużo się Suareza naoglądałeś deklu jak nie odróżniasz faulu od nurkowania
20 sie 2017 | 02:16
+13
Girona dała dupy. Myśleli że prowadzą 2:0 i tylko bronili wyniku a jak się tylko broni to się traci bramki.
20 sie 2017 | 01:49
-2
Athletico dalo lekcje beniaminkowi ze gra sie 90min...
19 sie 2017 | 23:56
-2
Zajebis*a niespodziewajka...zobaczymy jak Real sobie poradzi.
19 sie 2017 | 23:32
+5
jakby taki mecz był w PL to juz by piali z zachwutu że takie emocje tylko u nich, że w hiszpanii to nigdy, że tylko w premier league drużyny grają do końca...oszukancze zjeby

a tak poza tym to nie wiem czy Griezmann nie miał słusznych pretensji
20 sie 2017 | 08:51
+3
Żeby tak pokrótce Ci wyjasnic: 1. To była pierwsza kolejka gdzie gra się największym luzie 2. Takich meczy w LL jest kilka w sezonie w PL kilka w kolejce 3. W PL ostatnie druzyna może wygrać z liderem. W LL to nie ma miejsca.
Po. S. I pisze to jako kibic tych dwóch lig. Czyli jak to napisałeś nie kibic tylko "polzjeb" pół bo nie tylko PL oglądam.
Pozdrawiam.
20 sie 2017 | 13:07
+8
Zadziwiające, że jak ktoś kogoś obraża na tym portalu to plasuje a jak ktoś wchodzi w polemikę to jest minusowany. Takie czasy. Zresztą powoli kibicowania wychodzi z mody. Powoli nie ma już kibiców klubów na dobre i złe. W większości są tacy co kibicuja tym co wygrywają. Mój wywód zrozumie kibic a nie taki ktoś jak 7mari
20 sie 2017 | 14:28
-9
"W większości są tacy co kibicuja tym co wygrywają" - powiedział kibic "na dobre i na złe" co kibicuje Juventusowi, MU, Liverpoolowi, Borussi, i Atletico.

PS: zapomniałeś jeszcze dodać sobie Chelsea i Real trollu
20 sie 2017 | 20:06
+7
I taki właśnie ktoś jak Ty nie zrozumiał.
MU po ostatnich latach hejtu jaki się wylał na tej stronie słaby przykład.
Juve - zdegradowane do 4 ligi wraca do serie A.
Borussia, grająca z Widzewem w grupie LM, zdobywa trofeum w tych rozgrywkach a potem jest blisko upadłości finansowej.
Atletico zawsze w cieniu Realu.
Wg. Twojej definicji jestem trollem. Ciekawe bo szanownego Pana komentarzach widzę, że troll zarzuca innym trollowanie.
No ale cytując szanownego nie trolla wypowiedzi: "hau hau spierdalaj"'"jesteś cippka""pizda""DEBIL" nie che mi się kontynuować dyskusji.
20 sie 2017 | 20:05
+2
po prostu niektórym nie podoba sie gloryfikacja Premiere League. Maja więcej kasy, ładniejszą oprawe, ale drużyny z Hiszpanii nie są łabsze, tylo mają Real, Barcelone i Atletico, które od paru lat klepią w Europie wszystkich po kolei. Sevilla do niedawna w LE tez dominowała.
20 sie 2017 | 20:11
+7
Widzisz tutaj zupełnie o co innego chodziło.
Bo ja kibicuję a nie wyzywam. LL jest techniczna, PL intensywna - jedno i drugie mi się podoba dlatego kibicuję różnym drużynom.
19 sie 2017 | 23:20
+3
Szkoda Girony :(
19 sie 2017 | 23:14
+11
wrócili z dalekiej podróży , tym bardziej że grali w 10tkę , remis uratowany- co jest niespodzianką
20 sie 2017 | 00:55
-2
niespodzianka, że Atletico przegrywało 0-2 z beniaminkiem...
30 sie 2017 | 17:32
+6
Liczy się wynik końcowy ćwoku, niespodzianką będzie jak taki ćwok jak ty napisze coś z sensem o_O
19 sie 2017 | 22:56
0
Walka do konca, ale nie wiem czy jest sie z czego cieszyc, bo postawa graczy przez jakies 75 minut byla bardzo zenujaca.
Ale chyba po takim meczu remis, to jednak powod do zadowolenia.
19 sie 2017 | 22:50
-3
O co chodzi z tymi sędziami? :D Znowu czerwo z niczego, a żółta za symulke której nie było :)
19 sie 2017 | 22:53
+5
To prawda, bramkarz go lekko zahaczyl, a czerwo bo cos nieprzyjemnego sedziemu powiedzial.
20 sie 2017 | 08:36
+2
La liga. Tego nie zrozumiesz.
20 sie 2017 | 14:29
-11
pojebało cię, trollujesz czy może jesteś ślepy?