Video dodane przez: eis 20 sie 2017 | 16:22
Dyskusja 6
21 sie 2017 | 10:08
+4
Ciekawostka: na skrócie nie ma kilku wymian między obrońcami, więc aż tak tego nie widać, ale (podając za BBC) to była na razie akcja z największą liczbą podań, która zakończyła się bramką w tym sezonie. :)

Wiadomo, że dopiero druga kolejka, ale na tym przykładzie już widać, że zwycięstwa Huddersfield nie były przypadkowe czy szczęśliwe. Fajnie będzie oglądać ich dalej, może być ciekawie. :)
21 sie 2017 | 09:27
+5
Ale bramkarz Huddersfield obronił strzał Ritchiego :O Magia !
21 sie 2017 | 01:15
+1
Nie zdziwcie się jak Huddersfield będzie drugim Leicester
20 sie 2017 | 16:37
+11
Idealny przyklad na to ze nazwiska nie graja . Brawo Huddersfield !!!
20 sie 2017 | 16:29
+10
No proszę kto by się spodziewał, że Huddersfield po dwóch kolejkach będzie miało komplet punktów i będzie bez straty bramki. Brawo
20 sie 2017 | 16:24
+9
dla mnie Huddersfield to czarny koń tego sezonu, przede wszystkim maja genialnego trenera. Mogą sprawić niespodziankę w tym sezonie

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.