Bardzo dobry mecz M.Alonso i jeszcze ta piękna brameczka
+10
Piękna bramka M.Alonso, bramkarz bez szans.
21 sie 2017 | 09:59
+5
Nie pamiętam żeby Marcos Alonso strzelając rzut wolny strzelił obok bramki/nad bramką czy też żeby bramkarz obronił jego strzał. Zawsze jak strzela to albo w poprzeczke trafia albo strzela gola
Azpilicueta (Carvajal) - Javi Martinez - Ramos - Marcos Alonso
Nie wiem co kibice widzą w Jordim Albie koleś totalnie przereklamowany pewnie dlatego że gra w Barcelonie to samo Pique jednym słowem porażka
21 sie 2017 | 00:31
+11
Brawo !!!! Prawdziwych mistrzów poznaje się po tym jak kończą a nie zaczynają :D
20 sie 2017 | 22:44
+16
Tottenham u siebie lol
21 sie 2017 | 12:07
0
Będą mieli tyle szans żeby w końcu wygrać jakiś mecz na Wembley to może im się uda. :D
20 sie 2017 | 21:46
+3
Każdemu bramkarzowi może się zdarzyć przepuścić taką piłkę co Lloris
20 sie 2017 | 21:23
+10
Pierwszy z potencjalnych rywali odstrzelony. Chelsea spokojnie po kolejny tytuł mistrza Anglii, reszta niech się kotłuje między sobą.
20 sie 2017 | 20:58
+26
Batshuayi się urwał i zapierdolił :v
20 sie 2017 | 20:56
-49
Czyżby Chelsea wracała do dawnych zwyczajów gry autobusem a z przodu może coś wpadnie ?
20 sie 2017 | 20:38
+10
A tak Chelsea skazywali przed meczem na gładką porażkę ;) Totki przeważały ale liczy się to co w sieci i zatarcie złego wrażenia po przegranej w 1 kolejce ;)
-6
dawno temu pisalem,ze Lloris to polka nizej niz najlepsi ,powiedzmy top 20,jest gorszy od naszego Fabiana na bank,nie mowiac o Wojtku,ktory moim skromnym zdaniem ociera sie o top 5,pozdrawiam
+34
ALONSO ,JAK TY MNIE ZAIMPONOWALES W TYM MECZU !
20 sie 2017 | 19:32
+27
Totki na Wembley kolejny raz z lipą. Alonso na pewno graczem meczu, ale pomogła też nieskuteczność gospodarzy na wykończeniu. Kiedy wrócą Fabregas, Cahill i Hazard to jakość jeszcze się poprawi, więc fani Chelsea mogą optymistycznie patrzeć na ten sezon.
20 sie 2017 | 19:53
-4
Cahill? On już w zeszłym sezonie był słaby. Dwa, trzy mecze i Christensen go wygryzie
20 sie 2017 | 22:40
0
Wspomnij o braku skuteczności Chelsea, jakby Morata wsadził na 2-0 tą setkę coraz miał to by nie byłoby żądnych ale... Z resztą wiadomo że jak się prowadzi 1-0 to lepiej utrzymać wynik i odwieźć 3ptk niż ryzykować. Z całym szacunkiem dla Tottenhamu ale gdybym nie Michy to nie dali by rady pokonać Courtouisa.
20 sie 2017 | 19:18
-26
Swietny mecz. Totki to moj kandydat na mistrza. Swietnie zbalansowana druzyna fajnie grajaca do przodu. Dzis niefart zupelny. Loris zawalil drugiego gola wsadzil swoim wyrzutem na konia swojego kolege i zle sie zachowal przy obronie. Mimo zwyciestwa Conte musi cos zrobic z atakiem bo tam dupa. Caly mecz tylko potrafili sie bronic. Nie zmienia to faktu ze Ruskie to przy Kogutach i Shity kandydat do mistrza. Reszta sie nie bedzie liczyla.
20 sie 2017 | 19:17
-3
Mourinho to prawdziwy katolik. Mourinho gra czwórką obrońców. Mourinho pójdzie do nieba, a jego rywale grający trójką obrońców to zdrajcy i trafią do piekła. Znowu będzie tak, że może poza ManU inne angielskie kluby nic nie osiągną w europejskich pucharach i to między innymi właśnie dzięki grze w błędnych ustawieniach, z trójką obrońców, a nie tak jak pan Bóg przykazał, z czwórką. Trzeba grać 4-4-2, 4-1-4-1 lub 4-2-3-1. Tylko w taki sposób można zostać zbawionym. Sami przyznacie, nie? W polskiej ekstraklasie wszyscy tak grają, bo Polacy to dobrzy katolicy, a nie islamscy zdrajcy.
20 sie 2017 | 19:19
+14
Ale co to wnosi do meczu sieroto? Zamnkij pape i tornister pakuj. Szkola wraca.
20 sie 2017 | 19:36
+1
ALE O CO CHODZI?
-5
O ironie, a chyba bardziej o sarkazm, ale pewnie się mylęO ironie, a chyba bardziej o sarkazm, ale pewnie się mylę
20 sie 2017 | 20:48
0
Wyśmienity komentarz obrazujący przebieg tego meczu kolego "thefirehunter"
20 sie 2017 | 19:14
-7
Dolne video. Czy tylko ja słyszę WHAT A FUCK w 0:13
+2
"what a strike"
+12
Super mecz ogólnie, kurczaki po golu na 1:1 pomyslaly że na luzie wbija 2gola i wygrają, jak to mówią szczęście sprzyja lepszym, Alonso to jest jednak gość, aha i jeszcze wiadomość do osób patrzacych na statystyki, powiem tyle statystyki nie grają ,a masc na bol pewnej części ciała mam w promocji jakby co . Come on Chelsea
20 sie 2017 | 19:05
0
Co do meczu mam kilka przemyśleń. 1. Pedro więcej zrobił jak Willian przez większość meczu , większość kontr zwalnia i dodał do obrony . Pedro wszedł i płynął asystę. 2. Morata niestety zawiódł mnie , i ogólnie jego pressing na przeciwnika gdy jest kilka kroków od niego , truchtem sobie biegnie do niego zamiast szybko by ten popełnił błąd. 3 . Moses najsłabsze ogniwo dla mnie , mus wzmocnienie na tą pozycję. 4 . Gubimy się w ataku pozycyjnym cały czas do połowy klepa później do tyłu i laga Tibo nie możemy tak grać. 5. Zmiennicy dali radę Christiansen i Rudiger i Bakoyoko na plus ! 6. Luiz fajnie dawał radę na defensywnym pomocnik widział bym to tam częściej. 7. Michy chciał się pokazać i pokazał ale z tej negatywnej strony niestety , ale gdyby nie on to i tak pewnie by strzelił z Tottenhamu bo był za nim. 8. Dobry mecz naszego bramkarza co miał to obronił. 9. Kante jak zwykle czyści większość piłek, podobał mi się nasz nowy nabytek wygrał kilka główek i pojedynków ale Conte musi go oduczyć kladzenia dłonina przeciwniku 2 identyczne faule . 10. Alonso mecz życia, jak będzie tak grał to nie trzeba wzmocnień tej pozycji a zamiennika dla niego . 11. Tottenham był zespołem lepszym ale to my daliśmy radę! Teraz powinno być lepiej , oby jakieś wzmocnienia i ruszamy w górę tabeli . Brawo za dziś!
20 sie 2017 | 19:02
+2
Mecz cud miód ! Tyle akcji i pod jedną i pod drugą bramką! MotM definitywnie Alonso cóż za lewa noga ! Ale pochwalić moim zdaniem trzeba jeszcze Williana za zaangażowanie i często branie gry na siebie Moratę też za zaangażowanie i widoczną chęć gry i głód bramek i jeszcze Christensena bo młody zagrał na prawdę porządny mecz w obronie ! Brawo Chelsea ! KTBFFH
20 sie 2017 | 20:50
-3
Morate za zaangażowanie? co Ty kolego bierzesz;)
20 sie 2017 | 23:51
+1
Na pewno coś lepszego niż ty ;) to że gola nie strzelił to nie znaczy że go nie było ale jak się tylko na statystyki patrzy a meczu się nie widziało to przykro mi
+4
Alonso faktycznie bohaterem.
20 sie 2017 | 19:00
-12
Statystyki jak z wczorajszego meczu Stoke-Arsenal. Szkoda Tottenhamu bo byli dużo lepsi ale autobus Chelsea był bezbłędny
20 sie 2017 | 19:10
+6
Statystyki nie grają,dziękuję za uwage
20 sie 2017 | 18:59
+10
Brawo Chelsea. Niesamowita dyscyplina w obronie. W ataku średnio. Ale jakoś poszło. Być może przy golu Alonso był spalony (nie jestem pewien, bo akurat nie widziałem powtórki - zwieszony stream), ale sędzia dziś grał dla Tottenhamu (ich gol po wątpliwym faulu) i Chelsea należał się drugi gol. Jak będzie optymalny skład, to znów The Blues namieszają w lidze.
+13
Może i Tottenham miał więcej sytuacji, ale co z tego? Piłka polega na strzelaniu bramek, a bez samobója to by nawet nie mieli co marzyć. Mistrza nigdy nie można lekceważyć nawet jak źle wystartuje. Jak chcesz pokonać mistrza to musisz zagrać od niego 2 razy lepiej, a nie tylko 1.5 raza.
20 sie 2017 | 18:58
+15
Loris to tak jak ter Stegen, niby bronić potrafi ale meczu nie wygra/uratuje ważnego
20 sie 2017 | 19:26
+6
Szczerze mówiąc cenię go wyżej niż ter Stegena, ale jest troche prawdy w tym co mówisz.
20 sie 2017 | 18:55
+7
BRAWO KURWA!!!!!!!!!!!!!! JAZDA Z KURWAMI
+25
MISTRZA nie powinno się skreślać BRAWO CHELSEA!!!!
20 sie 2017 | 18:52
-3
uff mamy to ! Napiszę sprawiedliwie Tottenham był zespołem lepszym ale szczęście i Alonso byłi po naszej stronie ! Bravo mamy to . Zmiennicy na + jedynie zawiódł mnie Morata. Ps Michy ma parcie na bramki:)
+9
Zaraz ci eksperci napiszą, że strzelił 5 goli w sparingach a w zeszłym sezonie AŻ 9 goli, mimo mało minut na boisku. Pisałem, że on się nie nadaje, "nie czuje" gry z kolegami, gra samolubnie itd. Dostałem za to minusy. Morata niby nic wielkiego nie zagrał, ale potrafi się znaleźć w sytuacji bramkowej, przytrzymać piłkę, dobrze podać. Jest o klasę lepszy do Mitchyego. Dla mnie Belg powinien iść na wypożyczenie i ograć się w Anglii, bo mimo roku gry nie rozumie PL.
20 sie 2017 | 19:30
+1
Sama prawda. To, że Morata jest lepszy nie podlegało wątpliwości, ale żeby Belg mógł dawać dobre zmiany musi troche pograć. I nie tak, że samobój ma tu coś do rzeczy, to widać przy akcjach Chelsea że dużo mu brakuje. Ale sprzedawać nie ma co, bo potencjał jest i fizycznie też pasuje na wyspy.
20 sie 2017 | 19:51
-2
Jak tak patrze na Morate w Chelsea to mam takie wrazenie jakby nie do konca byl tu szczesliwy , jakis taki smutny jakby gral w Chelsea za kare . Moze wolal isc do United .Natomiast Batshuayi jest zawsze usmiechniety i widac ze sie stara ale na boisku narazie lepiej wypada Morata. Moze to tylko moje wrazenie
20 sie 2017 | 19:57
0
Masz rację, nie co sprzedawać, bo on ma potencjał, ale na chwilę obecną gra jak 18-latek. On musi dużo więcej grać, lecz w Chelsea nie ma czasu na eksperymenty i ogrywanie niedoświadczonych, dlatego wypożyczenie byłoby dla niego dobre

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.