+8
Odrodzony milan :)
21 sie 2017 | 13:04
+3
Lepszego rozpoczęcia sezonu nie mogliśmy sobie wymarzyć.Gra cieszyła oko ale jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy i do przodu:) Najlepszym zawodnikiem w tym meczu był Kessie zdecydowanie,płuca zespołu:) Calhanoglu bez formy nadal i kiepski występ poniżej oczekiwań ale to pół roku robi różnicy od przerwy od gry ale myśle że odpali w końcu :) FORZA MILAN !
21 sie 2017 | 11:52
+3
Bałem się, że jak pojawią się chińskie pieniądze to Montella nie będzie stawiał na młodych Włochów. Ale widzę, że jest inaczej. Locatelli gra, Pojawił się Cutrone. Ekstra! Jeszcze jakby Calabria grał lub go wypożyczyli to byłoby jeszcze lepiej.
21 sie 2017 | 08:36
+15
Czerwona kartka (której raczej nie powinno być, zwłaszcza, że sędzia użył do tego systemu VAR) z samego początku ustawiła spotkanie. Milan strzelił szybkie trzy bramki i później kontrolował mecz. Wynik mógł być wyższy, zabrakło trochę skuteczności lub bramkarz Crotone dobrze się spisywał, ale i tak cieszy udana inauguracja sezonu. Kessie jest niesamowity - biega od jednego pola karnego do drugiego, gdzie jest akcja tam i on jest. Z tego Cutrone może być naprawdę bardzo dobry grajek :) Dwa lata temu pojawił się Donnarumma, rok temu Locatelli, więc teraz pora na kolejnego wychowanka :) Forza Milan!
21 sie 2017 | 02:08
+4
Jak można dostać czerwoną kartkę w 3 minucie ???
21 sie 2017 | 00:38
+11
z tego cutrone to chyba będzie drugi inzaghi tylko tak dalej
21 sie 2017 | 00:06
+24
Cieszy taka gra milanu, jest jeszcze sporo rzeczy do poprawienia ale wszystko idzie w dobry kierunku ;)

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.