Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Manchester City
1-1 {{score_string}}
21 sie 2017 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Everton
24'
35'

42'
44'
65'

69'
78'
82'
84'
90'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

Nikt jeszcze nie zagłosował. Bądź pierwszy!
+1
Guardiola nie rozumie, że tiki-taka jest już nieaktualna i każdy wie jak to gra?
22 sie 2017 | 18:35
+5
no i City też gubi punkty Rooney strzela odnalazł się szybko
22 sie 2017 | 12:42
+6
Zawiodła skuteczność w City. Ale to stary grzech drużyn Guardioli że czasami starają się bezsensownie wjechać z piłka do bramki zamiast prędzej kończyć akcje strzałem.
22 sie 2017 | 22:10
+1
W City brak typowej dziewiatki, za duzo kreatorow, ale nie ma kogoe takiego jak Ibra/Lukaku/Costa, ze przepchie obroncow albo sie odbija od niego. Aguero i Jesus to super napastnicy, ale brak im wzrostu. Niemniej pojawia sie swiatelko w tunelu, bo rok temu przy wyniku 0:1 i graniu w 10'tke nie napieraliby tak.
22 sie 2017 | 11:33
+6
Everton słabo zagrał w 2 połowie, szkoda, że nie wygrali... brawo Rooney.
22 sie 2017 | 10:51
+9
Szkoda tego remisu; zasłużyli na drugą bramkę. Everton totalnie nie wykorzystał tej czerwonej kartki. Nie zrobili nic aby dowieźć wygraną.Ten mecz z Evertonem zostanie zapamiętany przez walkę na 110% i dominację w 10 na 11, a o wielu wymęczonych 3 pkt już dawno zapomniałem.
+5
Dorzucił jeszcze dwa źle wyrzucone auty i ogólnie był mega słaby.
+5
co ten Walker zdziwiony to ja nie mam pytań , lol :)
22 sie 2017 | 13:32
+3
Przecież nic nie zrobił, więc sensownym wydaje się być jego zdziwienie. W studiu mojego streama (Sky) mówili, że nie daje się za coś takiego drugiej żółtej kartki...
21 sie 2017 | 23:22
+45
Ale Rooney odżył ! znów mu się CHCE i to widać .. zaebyście :)
22 sie 2017 | 11:45
+2
Może głowa chce ale widać było ze nie dawał rady - fizycznie słabo wyglądał w drugiej połowie już pływał w swoich ruchach...
22 sie 2017 | 23:46
+1
pewnie masz racje ... ale najbardziej "bolało" brak chęci, 0 radości w ManU
jeszcze trochę niech na oparach pojedzie ile się da !
21 sie 2017 | 23:17
-9
Jeśli byśmy mieli wyciągnąć wnioski po tych dwóch kolejkach to jak dotąd z top zespołów najlepiej prezentuje się Man United!!! City dzisiaj grało na alibi .Albo wygramy albo nie!!!Brawo dla Rooneya który strzela odwiecznemu rywalowi i Everton dzięki temu pozbawia City kompletu punktów!!!!
22 sie 2017 | 06:11
+12
Ale z ciebie jest kurwisko hah, dla barcy nie idzie, a Real bedzie rozjeżdżał wszystkich to zaczales pisac komentarze przy meczu city... Jednak jestes upośledzony jak 100 procent kibicow 7egii i 99 procent kibicow barcy
22 sie 2017 | 09:49
+2
Ja jestem upośledzony ? Chyba coś z tobą nie tak ignorancie .
21 sie 2017 | 23:15
0
Everton pokazal w tym meczu, ze mimo dobrej pierwszej polowy i dobrych zawodnikow, maja mentalnosc druzyny z srodka tabeli ciulajacej kazdy punkcik byleby byc nad strefa spadkowa. Oni chca aspirowac do top6? Musza wykorzystywac przewage i dobijac rywala majac taka jakosc na boisku. City udowodnilo, ze jest jednym z glownych kandydatow do mistrza i jak sie gra do konca, gdyby zamiast Aguero zostal na boisku Gabriel to mysle ze City by apokojnie jeszcze wygralo.
22 sie 2017 | 00:33
+3
Niestety to prawda. Warto jednak pamiętać, że Everton to drużyna w przebudowie, która straciła zawodnika zapewniającego jej 50% bramek. Co więcej, w dzisiejszej XI wystąpiło zaledwie dwóch zawodników, którzy w klubie grają więcej niż 12 miesięcy, a z ławki weszło dwóch kolejnych nowych piłkarzy. W tej chwili ważniejsze jest zachowywanie ciągłości i serii bez porażki (koszmarnie ciężki start sezonu, a w następnych kolejkach - Chelsea, Spurs, United) niż próbowanie walki z mocarzami jak równy z równym. Zresztą co tu dużo mówić - top 4 nie zdobywa się wygrywając z potentatami, top 4 zdobywa się nie przegrywając z ogórkami.
21 sie 2017 | 23:14
+7
Koeman odwalił kawał dobrej roboty na ten mecz. Blokować napierające u siebie City skutecznie przez 80 minut to jest wyczyn. Gospodarze nie mieli fizycznych argumentów żeby to wygrać, Everton to bardzo niewygodny rywal dla nich, widać po raz kolejny. I szczerze brama Sterlinga padła troche z niczego, ale zasłużenie jako nagroda za ciągły atak.
22 sie 2017 | 00:07
+3
chamstwo, zgadzam się z komentarzem
+21
Najbardziej obok wyniku cieszy fakt, że to Rooney strzelił arabusom. Życzę Pepowi aby w tym sezonie z MC wygrał 2 razy więcej pucharów niż w zeszłym sezonie ^^
+43
I to jest różnica między PL a ligue 1- Wczoraj w 10 PSG strzeliło 4 gole ogórkom a dziś City zdołało tylko zremisować- najbardziej wyrównana liga na świecie z przyjemnością się nią ogląda
22 sie 2017 | 00:30
+13
Bo Everton to ekipa z topu Premier League, która może sobie pozwolić nawet za zakup piłkarza za 50 milionów, a Toulouse to średniak ze środka tabeli, a głównie z okolic 12 miejsca. Warto dodać, że City zawiodło, a Paryż wczoraj jedynie w defensywie zawiódł. Można mówić, co się chce, ale City u siebie powinno pokonać Everton.
+31
"Rooney niczym wino im starszy tym lepszy"
hehe ;) chyba nie widziałeś młodego Rooneya w akcji
22 sie 2017 | 07:36
+4
Dokładnie. Wayne w formie, która teraz prezentuje nie ma podjazdu nawet w 30% do formy sprzed 7/8 lat temu :)
21 sie 2017 | 22:55
+4
Rooney Brawo rudy królu !
21 sie 2017 | 22:54
+18
Brawo Rooney :) to jego 200 trafienie w PL!
21 sie 2017 | 22:53
+5
Rooney jaki kot w Evertonie , strzela jak za dawnych lat ;)
21 sie 2017 | 22:38
+36
Rooney Królu Złoty!!!
21 sie 2017 | 22:31
-6
Guardiola to łeb , sprowadza samych typów co nie radzą sobie z agresja samokrytyka i czerwonymi kartkami ( aguero fernandinho i dziś Walker kolejny do brydża :))
+34
Możesz odejść z United, ale diabłem zostajesz do końca życia. ROONEY!
+22
Rooney wie jak się strzela City piękny wynik do przerwy :)
21 sie 2017 | 22:01
-8
To co mistrz Anglii traci punkty już w 2 meczu xd ?
-3
Mistrz stracił w pierwszy meczu punkty. I to nawet trzy!
+29
Bo w Evertonie jakby nie patrzeć, Koeman gra pod niego, bo zna jego możliwości.