Video dodane przez: kamyk019 22 sie 2017 | 22:28
Dyskusja 20
23 sie 2017 | 15:34
+4
Awans na pewniaka. Ciesze sie, że Piotrek będzie miał okazje pokazać swój talent w Europie. No i Milik może też, wróci w końcu do regularnej gry i formy, wierze w niego.
23 sie 2017 | 14:39
+4
nic dziwnego że Sarri stawia na Mertensa, jest bardziej przebojowy od Milika ...
23 sie 2017 | 13:46
+1
ach ten Pepe Reina jaki był niepewny ta obrona Nice dreniana jak chuj
23 sie 2017 | 13:31
+2
wygraną na Polaka Skodzie Ach te Napoli piękną gałką pykają ?
23 sie 2017 | 13:30
+1
No i znajdziecie
23 sie 2017 | 13:21
0
Z taką skutecznością ciężko będzie powalczyć w gr LM, bo tam nie będą mieli tylu okazji. Ale to początek sezonu, liczmy, że jeszcze znacznie się poprawią..
23 sie 2017 | 11:37
23 sie 2017 | 09:42
+3
Super radosna piłka w wykonaniu Napoli. Co mnie cieszy najbardziej to Zieliński. Co chłopak ogarnia grę w środku i jak podaje - rewelacja. Będzie z niego kawał grajka.
23 sie 2017 | 09:39
+4
Dobrze, że Napoli gra w LM, bo kadrę mają całkiem szeroką (mówię o graczach ofensywnych), więc będzie okazja dla naszych rodaków do częstszej gry.
+8
Mogłoby takie Napoli trafić na Barcelonę w grupie. Daliby im radę.
22 sie 2017 | 22:42
-60
mylik znowu na ławeczce. poznali się na tym partaczu. Lewemu może buty czyścić
22 sie 2017 | 22:58
+61
Co za typ to nie mam pytań !! Jak można nazywać partaczem człowieka który strzelał dla nas na eliminacjach i mistrzostwach.. W dodatku zostawiając swoje zdrowie na boisku. Skoro on jest partaczem to wole nawet nie myśleć kim jesteś Ty.
23 sie 2017 | 01:34
+12
Skąd ta nienawiść ...
23 sie 2017 | 08:21
+4
W sumie prawda, że może buty czyścić, ale z partaczem już nie.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.